film

  film

  Anna Smołowik doskonale znana jest fanom serialu Diagnoza. Teraz będziemy mogli ją zobaczyć w komedii romantycznej Podatek od miłości. W filmie wcieliła się w postać tajemniczej Hanki. Aktorkę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, jak wspomina pracę na planie komedii, czy po zagraniu w tym filmie ma jeszcze problem z rozliczeniami podatkowymi i czy zaczęła się już praca nad drugim sezonem serialu Diagnoza.

  Od piątku można już oglądać w kinach komedię romantyczną Podatek od miłości. W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Aleksandra Domańska i Michał Czernecki. Ola zagrała inspektora skarbowego, a Michał - kierownika Urzędu Kontroli Skarbowej. Lubią grać czarne charaktery i "śliskie postacie"? :) Na planie filmu oboje zetknęli się z boksem. Czy wcześniej trenowali ten sport? Aktorów gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Olę zapytaliśmy również, jak całuje Grzegorz Damięcki :)

  Szymon Piotr Warszawski jest synem aktorki Agaty Witkowskiej i aktora Piotra Warszawskiego. Ukończył studia na wydziale aktorskim PWST we Wrocławiu. Zaprosiliśmy go do Dzień Dobry TVN, aby porozmawiać z nim o rodzinnych aktorskich tradycjach i pasji do latania. Dlaczego - kiedy uczył się roli do serialu "Belfer" - lubił się zanurzać w kapsule deprywacji sensorycznej? :) Na naszych kanapach usiadł także ojciec młodego aktora. Cieszył się, że syn wybrał aktorstwo? Chcieliby razem zagrać?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska zaprasza Was do kin na nową komedię romantyczną "Podatek od miłości". Podczas sesji zdjęciowej promującej film spotkała się z aktorami: Grzegorzem Damięckim, Aleksandrą Domańską, Michałem Czerneckim, Romą Gąsiorowską-Żurawską i Zbyszkiem Zamachowskim.

  Byliśmy z kamerą na premierze nowego filmu "Podatek od miłości". W rolach głównych zobaczymy znakomitego aktora teatralnego Grzegorza Damięckiego i Aleksandrę Domańską. Jak im się współpracowało? Dlaczego aktorka podczas castingów była bezkonkurencyjna oraz czy Grzegorz Damięcki nie boi się popularności, która może na niego spaść po premierze? Z aktorami rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Charlotte Gainsbourg to brytyjsko-francuska aktorka i piosenkarka. Wystąpiła między innymi w "Melancholii" i "Nimfomance" Larsa von Triera. Aktorka wystąpiła ostatnio w filmie "Kobiety mojego życia". Charlotte pochodzi z artystycznej rodziny. Czy kariera aktorska była dla niej czymś naturalnym? Jak jej się pracuje z rodziną? I co robiłaby, gdyby nie została aktorką? Z Charlotte rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska.

  Tomasz Włosok to nowa twarz polskiego kina i telewizji. Popularność przyniosły mu seriale takie jak: "Na noże", czy "Diagnoza". Niedługo zobaczymy go w filmie Podatek od miłości. W jaką postać wcielił się w tej komedii? Jak zaczęła się jego przygoda z aktorstwem? Dziewczyną Tomasza jest aktorka Malwina Buss. W jakich okolicznościach się poznali?

  Głównym bohaterem komedii romantycznej zatytułowanej "Podatek od miłości" jest Marian. W postać tę wcielił się Grzegorz Damięcki. Zanim jednak komedia wejdzie do kin, będziemy mogli zobaczyć miniserial będący jej zapowiedzią. Zobaczymy w nim m.in.: Katarzynę Kwiatkowską i Izabelę Dąbrowską. Kogo zagrały? Kto wyreżyserował miniserial? Aktorów gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Pracował przy takich produkcjach jak: Mumia, Doktor Strange, The Legend of Tarzan, 300. Początek Imperium, Mission: Impossible - Rogue Nation. Współpracował z Madsem Mikkelsenem i Tomem Cruise'm. W pracy łączy swoje największe pasje: zamiłowanie do sportów walki i miłość do kina. Naszym gościem był kaskader - Tomasz Krzemieniecki: "Miałem zerwane więzadła krzyżowe w dwóch kolanach, złamany noc, wybite zęby, straciłem słuch na jedno ucho. (..) To są rzeczy nieuniknione". Czy Agnieszka znokautowała Marcina "na antenie"? :)

  Marcin Meller: "Jak będziesz grać kiedyś superbohatera, to powinieneś zagrać człowieka-winyla". Swoją imponującą kolekcję płyt pokazał reporterce Dzień Dobry TVN - Kindze Burzyńskiej. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział też o tym, jak zaczęła się jego przygoda z winylami, jak to się stało, że po 25 latach gry w teatrze zdecydował się na występ w serialu Belfer, a teraz także w komedii romantycznej "Podatek od miłości" i co to jest "gęba życiowa". W DDTVN, podwójny dwudziestopięciolatek, Grzegorz Damięcki!

  W wieku 55 lat stał się aktorem kojarzonym z kinem akcji. Na ekrany kin wszedł właśnie kolejny film sensacyjny pt. "Pasażer", w którym główną rolę gra Liam Neeson: "Chcę grać facetów z krwi i kości, prawdziwych bohaterów, prawdziwe sytuacje, trudne sytuacje, z których trzeba się jakoś wydostać". O prawdziwej, męskiej przyjaźni i... wysokim wzroście, który miał olbrzymie znaczenie dla jego kariery, opowiedział Annie Wendzikowskiej.

  Patrick Wilson to amerykański aktor znany z komedii Dzień dobry TV, serii horrorów Obecność, czy polskiego filmu Jack Strong. Jest mężem polskiej aktorki Dagmary Domińczyk. Właśnie wystąpił u boku Liama Neesona w filmie Pasażer. Zagrał tam policjanta, który z powodu braku pieniędzy wyrabia nadgodziny. Czy prywatne wybory aktora były kiedykolwiek motywowane pieniędzmi? Czy zagra jeszcze w polskim filmie? Jak wspomina pracę na planie produkcji Jack Strong? Z aktorem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Patrick Wilson to amerykański aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Znany jest z takich produkcji jak: Jack Strong, Naznaczony i Upiór w operze. Niedawno aktor zagrał w filmie Pasażer. Z okazji premiery tego obrazu spotkała się z nim dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Zapytała aktora, jak kieruje swoją karierą i czy podczas wyboru scenariusza kieruje się wyłącznie pieniędzmi. Cały wywiad z Patrickiem Wilsonem zobaczycie w najbliższy piątek w Dzień Dobry TVN.

  "Gotowi na Wszystko. Exterminator" to historia przyjaciół marzących o stworzeniu zespołu metalowego, który będzie gromadzić na koncertach tłumy. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. W komedii główne role zagrali: Piotr Rogucki, Piotr Żurawski, Krzysztof Czeczot i Paweł Domagała. Aktorów zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać o główne wątki filmu.

  "Twój Vincent" to brytyjsko-polski, pełnometrażowy film animowany techniką malarską w reżyserii Doroty Kobieli i Hugh Welchmana. Ten drugi pojechał na ceremonię rozdania Złotych Globów, ponieważ produkcja ma szansę na nagrodę. Kilka godzin przed rozpoczęciem imprezy z Hugh połączył się prowadzący Dzień Dobry TVN Piotr Kraśko. Rozmawiali o protokole ceremonii i powstaniu filmu. Dlaczego wraz z Dorotą Kobielą postanowili zrobić film o van Goghu? Jak bardzo zmieniło się życie Hugh po zdobyciu Oscara?

  Łukasz Simlat skończył własnie 40 lat! Z tej okazji Kinga Burzyńska wybrała się na plan serialu "Diagnoza", by wręczyć mu urodzinowy prezent od Dzień Dobry TVN. Czy udało nam się go zaskoczyć? Zobaczcie też, co o jednym z najzdolniejszych aktorów w Polsce, powiedzieli nam jego koledzy i koleżanki z pracy i jakich rad udzielił mu Robert Więckiewicz. W studiu Dzień Dobry TVN spytaliśmy Łukasza m.in. o miniony rok i o plany na przyszłość. Czy zamierza przytyć? :)

  Twórcy Listów do M. 3 odnieśli sukces - film obejrzało prawie 3 mln widzów. Z tej okazji postanowiliśmy zrobić "listowo do emowe karaoke". Poprosiliśmy więc prowadzących Dorotę Wellman i Marcina Prokopa oraz gości Dzień Dobry TVN, aby wcielili się w role bohaterów grających w filmie. Jak im poszło? Mogą liczyć na role w kolejnej części produkcji? :)

  Bohaterem kolejnego odcinka cyklu "Filmowe PytAnia" dziennikarki Anny Wendzikowskiej jest Jakub Wesołowski. Aktor opowiedział Jej o swoich ulubionych filmach, kinie, Jamesie Bondzie i córce. - Nigdy nie sądziłem, że ten świat będzie mi bliski. To był przypadek - tak mówi o aktorstwie Kuba Wesołowski.

  Polacy pokochali "Listy do M. ", film, który duchem świąt przepełniony jest po brzegi. Dotyczy to również ubrań noszonych przez jego bohaterów. Jak wystylizować się na "Listy do M."? W Dzień Dobry TVN Kasia Michowska pokazała m. in. sweterek "na Malajkata" i czerwony płaszczyk "na Różczkę".

  Mark Hamill to kultowy Luke Skywalker z Gwiezdnych wojen. Aktor oraz jego bohater wracają w nowej części sagi - Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Jak ta rola wpłynęła na życie artysty? Czego się obawiał, kiedy otrzymał propozycję ponownego wcielenia się w postać Skywalkera? Z aktorem spotkała się Anna Wendzikowska. Zobaczcie, jak skomplementował dziennikarkę Dzień Dobry TVN. Co pokazał Ani i czy jej się to spodobało? ;)

  Pod koniec grudnia wchodzi do kin Miś Paddington 2. Phoenixa Buchanana - jegomościa, który sprawił, że miś wpadł w niezłe tarapaty i trafił do więzienia zagrał Hugh Grant. W polskiej wersji głosu brytyjskiemu aktorowi użyczył gość Dzień Dobry TVN Rafał Królikowski. Kto - według Misia Paddingtona - lepiej się sprawdził w roli Phoenixa Buchanana - Rafał Królikowski czy Hugh Grant? Co polskiego aktora ujmuje w misiu? Czy druga część filmu o Paddingtonie jest lepsza od pierwszej?

  Na ekrany kin wchodzi kolejna część kultowej sagi - "Gwiezdne wojny - ostatni Jedi". Jedną z głównych ról ponownie gra młoda, brytyjska aktorka Daisy Ridley. Grana przez nią postać odnajduje Luke'a Skywalkera, aby pod jego okiem szkolić się na rycerza Jedi. Z aktorką spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Od kogo Daisy chciałaby uczyć się zawodu? Czy równouprawnienie kobiet jest dla niej istotne? Jak zmieniło się jej życie po zagraniu w sadze?

  Film "Listy do M. 3" podbił Wielką Brytanię. Obejrzało go już ponad 60 tysięcy widzów! "Nie oczekiwaliśmy aż tak dużej popularności. Bardzo nas to zaskoczyło. Jesteśmy zachwyceni frekwencją" powiedział, reporterce Dzień Dobry TVN, Annie Sekarze - Paul Sweeney z Phoenix Productions. Czym polska komedia romantyczna zdobyła serca widzów w Wielkiej Brytanii? Zobaczcie!

  James Belushi, znany amerykański aktor i komik, zagrał ostatnio, wraz z Kate Winslet, w najnowszym filmie Woody'ego Allena "Na karuzeli życia". Para na skraju rozstania, którą grają, ma problemy z dziećmi. Dlatego dziennikarka Anna Wendzikowska zapytała aktora o to, co jest najtrudniejsze w byciu rodzicem. Dlaczego młodzi ludzie nigdy nie słuchają swoich rodziców? Kiedy ludzie w związku, który nie ma szans na przetrwanie, powinni się rozstać?

  James Belushi zagrał w filmie Woody'ego Allena "Na karuzeli życia". Wciela się w postać Humpty'ego - operatora karuzeli w wesołym miasteczku, który nie do końca radzi sobie w roli ojca. Co według aktora jest najtrudniejsze w byciu rodzicem? Z Jamesem Belushim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Cały wywiad zobaczycie w piątek w Dzień Dobry TVN.

  Wyprodukowany przez naszą stację film Listy do M. 3 pobił właśnie kolejny rekord - obejrzało go już ponad 2 200 000 widzów. We wszystkich trzech częściach zagrał Piotr Adamczyk. Partneruje mu Agnieszka Dygant. Aktora zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, czy dobrze się bawi grając Szczepana? Jak zareagował, kiedy okazało się, że w trzeciej części jego bohater został dziadkiem? Ile lat znają się z Agnieszką Dygant? Gdzie się poznali? Dlaczego w młodości miał przezwisko "Węgier"? Jak aktor spędzi tegoroczne Święta?