Druga szansa

  Druga szansa

  W serialu "Druga Szansa", który na antenę TVN wchodzi już w następny poniedziałek, Małgorzata Kożuchowska gra z przystojnym Bartkiem Świderskim. Czy aktorce zdarzyło się kiedykolwiek podkochiwać w filmowych partnerach? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W wiosennej ramówce TVN pojawi się wiele nowości, m.in.: serial z gwiazdorską obsadą "Druga szansa", "MasterChef Junior" i "Projekt Lady". Będą też kontynuacje lubianych przez widzów programów. W Dzień Dobry TVN dyrektor programowy TVN Edward Miszczak powiedział o szczegółach oferty naszej stacji.

  Nowa ramówka stacji startuje już w połowie lutego. Wśród nowości zobaczymy serial „Druga Szansa” z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. W rolę jej szwagra wcieli się Wojtek Mecwaldowski, który o swojej nowej roli opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN. Z kim najlepiej współpracowało mu się na planie serialu? Obok Wojtka na naszych kanapach zasiadła Ida Nowakowska, tancerka i nowa jurorka w programie „You Can Dance”. Jak ocenia taneczny poziom uczestników najnowszej edycji? Co podczas castingów najbardziej ją zaskoczyło?

  Wiosną na antenie TVN pojawi się nowy serial "Druga szansa". Jego fabuła opowiada o polskim show-biznesie. Jak w rzeczywistości wyglądają relacje między agentami a aktorami? Czy z managerem można się przyjaźnić? Z gwiazdami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wiosną, na antenie TVN, będziemy mogli oglądać nowy serial: Druga szansa. Na jego planie zjawiła się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska, aby porozmawiać z producentką i pomysłodawczynią serialu Dorotą Kośmicką-Gacke oraz odtwórczynią głównej roli - Małgorzatą Kożuchowską. Czy Panie choć trochę zdradziły, jakie losy czekają bohaterkę serialu?

  "Druga szansa" to nowy serial TVN. W rolach głównych zobaczymy, między innymi, Małgorzatę Kożuchowską, Rafała Królikowskiego i Bartłomieja Świderskiego. Czy serial pokazuje realia polskiego środowiska artystycznego? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W nowym serialu TVN "Druga szansa" Małgorzata Kożuchowska gra producentkę i agentkę gwiazd. Czy aktorka miała wpływ na scenariusz? Czy pracując nad rolą czerpała z własnych show-biznesowych doświadczeń, a może wzorowała się na konkretnej menadżerce? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.