Druga szansa

  Druga szansa

  Dziś o 21:30 zobaczycie w TVN pierwszy odcinek trzeciego sezonu popularnego serialu "Druga Szansa". Kinga Burzyńska spotkała się na planie z Małgorzatą Kożuchowską, serialową Moniką Borecką i z Maciejem Musiałowskim, który gra postać Ksawerego Kryńskiego. Czego możemy spodziewać się w trzeciej serii? Jakie zmiany nastąpią w życiu Moniki Boreckiej?

  Już w poniedziałek pierwszy odcinek, trzeciego sezonu „Drugiej Szansy”, zapraszamy do TVN o 21:30! Świat Moniki Boreckiej, granej przez Małgorzatę Kożuchowską, radykalnie się zmieni. A wszystko za sprawą upragnionej córeczki. Szczęście związane z narodzinami Basi nie potrwa jednak długo. Czego możemy się spodziewać w tej serii? Zobaczcie co zdradziła nam Małgorzata Kożuchowska.

  Czy fabuła "Drugiej szansy" pokrywa się z tym, co dzieje się w polskim świecie show-biznesu? Monikę Mariotti spytała o to dziennikarska Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Jak rola w serialu wpłynęła na to, jak jest postrzegana przez fanów?

  "Cały czas siedzę, jem cukierki i krzyczę na wszystkich". O serialu "Druga Szansa" Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Jackiem Braciakiem. Czego możemy spodziewać się w najbliższych odcinkach? Przypominamy, że serial jest nominowany do Telekamery "Teletygodnia"!

  To był ważny rok dla Małgorzaty Kożuchowskiej. Grała w dwóch serialach, angażowała się w liczne akcje charytatywne, a z rąk Prezydenta RP przyjęła Order Polonia Restituta. Czy żałuje jakiejś decyzji podjętej w 2016 roku? Co w nowym sezonie "Drugiej szansy" czeka Monikę Borecką graną przez Małgorzatę Kożuchowską? Czym w tym roku zaskoczył ją synek? I co myśli o nienawistnych komentarzach, które pojawiły się po tym, jak odebrała order z rąk Andrzeja Dudy? Z aktorką spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Przez kilka dni - w ramach akcji Dzień Dobrej Szansy - gwiazdy serialu Druga szansa i programu Dzień Dobry TVN zbierał dary dla samotnych mam mieszkających w Ośrodku Wsparcia dla Kobiet z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży „Etezja”. Dzisiaj wypełniony prezentami "ogór" dotarł na Białołękę. Zobaczcie, jak zareagowali obdarowani. Wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji bardzo dziękujemy :)

  W dniach 23-25 listopada gwiazdy serialu „Druga Szansa” i programu „Dzień Dobry TVN” zbierały dary dla mieszkanek Ośrodka Wsparcia dla Kobiet z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży Etezja. Ku naszej radości, apel o pomoc spotkał się z Waszym dużym odzewem. Dzięki Wam zebraliśmy wiele podarunków, za które bardzo dziękujemy. Oglądajcie Dzień Dobry TVN 6 grudnia, to właśnie tego dnia przekażemy dary potrzebującym mamom.

  Drugi sezon serialu "Druga szansa" kończy się ślubem Oli i Artura, w których role wcielili się Monika Mariotti i Cezary Kosiński. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska pojawiła się na planie serialu, by sprawdzić czy jego gwiazdy lubią śluby. A jak Mariotti czuje się z obrączką na palcu?

  Krystyna Tkacz zagrała wiele znakomitych ról teatralnych i filmowych. Rolą Pani Jadzi w "Drugiej szansie" podbiła serca widzów. Współpracowała również z warszawską Akademią Teatralną. Dlaczego studenci bali się aktorki? Czy studentka Małgorzata Kożuchowska też się jej obawiała? Co bardziej kocha - śpiew czy granie? Aktorkę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Piątek to ostatni dzień, kiedy gwiazdy serialu Druga szansa oraz Dzień Dobry TVN zbierają dary dla mam i dzieci przebywających w Ośrodku Wsparcia dla Kobiet z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży „Etezja”. Zobaczcie, jak do tej pory nasi widzowie udowodniali, że mają wielkie serca do pomocy. Wszystkim dziękujemy za dotychczasowe wsparcie.

  Gwiazdy serialu Druga szansa i programu Dzień Dobry TVN postanowiły zaangażować się w pomoc matkom, które z powodu szczególnie trudnej sytuacji życiowej przebywają w Ośrodku Wsparcia dla Kobiet z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży „Etezja. Dlaczego warto zaangażować się w tę akcję? Nasz dziennikarz Filip Chajzer rozmawiał z Małgorzatą Kożuchowską i Bartłomiejem Topą.

  Gość Dzień Dobry TVN Dorota Williams stworzyła styl głównej bohaterki serialu Druga szansa - Moniki Boreckiej. Jak powstawały te stylizacje? Kto miał na nie największy wpływ? Jakie cechy bohaterki Dorota chciała wydobyć za pomocą tych kostiumów? Dowiedzieliśmy się również, co wyjątkowego wydarzy się w najbliższym odcinku Drugiej szansy.

  Gość Dzień Dobry TVN Jan Wieczorkowski dołączył do obsady "Drugiej szansy". Gra producenta muzycznego Modesta Grzywacza. Zapytaliśmy go, ile wspólnego ma show-biznes pokazany w serialu z tym prawdziwym, czy aktor chciałby zagrać w hollywoodzkiej produkcji, jak zmieniło go ojcostwo i czy chce, aby dzieci były w niego wpatrzone.

  Jak popularni i lubiani radzą sobie z odgrywaniem samych siebie? Agnieszka Jastrzębska zdradza nam nazwiska gwiazd występujących w najnowszym odcinku "Drugiej szansy", którego fragmenty pokazaliśmy przedpremierowo w Dzień Dobry TVN!

  O tym, czy zdarzało im się w życiu dostać "drugą szansę", opowiedzieli, w studiu Dzień Dobry TVN, Rafał Królikowski i Magdalena Boczarska. Co czeka, w najbliższym czasie, Sarę Daymer i Jakub Zeita? Czy aktorzy szykują się już do 3. sezonu "Drugiej Szansy? Zobaczcie! Kolejny odcinek już w poniedziałek o 21.30 w TVN.

  Na planie Drugiej szansy odbył się pokaz mody kolekcji zaprojektowanej przez Dorotę Williams, która na co dzień ubiera aktorów tego właśnie serialu. Kto z jej przyjaciół pojawił się na pokazie? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Za kostiumy do serialu „Druga szansa” odpowiada Dorota Williams. Wizerunek głównej bohaterki serialu, którą gra Małgorzata Kożuchowska, przypadł Polkom do gustu. Z tego względu kostiumograf we współpracy z pewną marką modową przygotowała kolekcję ubrań inspirowaną stylem Moniki Boreckiej. Będzie to linia na co dzień, czy na wieczór? Gdzie będzie można kupić ubrania i ile będą kosztować? Z Dorotą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Topa to gwiazdy Drugiej szansy. Spotkała się z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska, aby zapytać, co się wydarzy w życiu granych przez nich bohaterów i jak poderwać kobietę z mocnym charakterem.

  Jesteśmy na planie „Drugiej szansy”, dokładnie w domu rodziców Lidki i Moniki. Małżeństwo Raków przechodzi obecnie poważny kryzys. Czy terapia okaże się pomocna i para dojdzie w końcu do porozumienia? I co dalej z biznesem Lidki? Z Mają Ostaszewską i Wojciechem Mecwaldowskim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  O różnych obliczach kobiecości i nieustannym upływie czasu rozmawialiśmy z Katarzyną Herman: "Dopiero teraz mogłabym pójść do szkoły i wysłuchać tego co starsi, mądrzy ludzie mają do powiedzenia. Zaczynam rozumieć co jest ważniejsze, a co mniej ważne." Dowiedzieliśmy się też, jak aktorka odnajduje się w roli Anny Starczyńskiej w serialu "Druga Szansa".

  Zdjęcia do drugiej serii popularnego serialu "Druga szansa" kręcono między innymi na jeziorze. Czy odtwórcy głównych ról potrafią żeglować? Czy lubią pracować w takich warunkach? Z Bartłomiejem Topą i Małgorzatą Kożuchowską rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  W Drugiej szansie Tamara Arciuch wcieliła się w postać Kingi Kryńskiej, która walczy o miłość swojego męża Marcina - w tej roli Bartłomiej Świderski. Oboje aktorów zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby powiedzieli o wspólnej pracy na planie i zawodowych wyzwaniach. Okazało się, że w serialu nie tylko główna bohaterka dostała drugą szansę, ale również pewna pizza ;)

  Byliśmy na premierze książki "Druga szansa". Teraz fani serialu będą mogli nie tylko śledzić losy Moniki Boreckiej na ekranie, ale także o niej przeczytać. W czym tkwi sukces "Drugiej szansy"? I kto pomaga Małgorzacie Kożuchowskiej dokonywać zawodowych wyborów? Z odtwórczynią głównej roli w serialu "Druga szansa" rozmawiała dziennikarka Dzień dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dorota Kośmicka-Gacke, producentka serialu "Druga szansa" wymyśliła, by do serialu o show-biznesie zapraszać prawdziwe postacie. I tak w najnowszych odcinkach "Drugiej szansy" zobaczymy Kingę Burzyńską w roli Kingi Burzyńskiej oraz Andrzeja Sołtysika. Jak nasz prowadzący czuł się w takiej roli? Co było dla niego najtrudniejsze?

  Czy trudno mu było dołączyć do zgranego zespołu, jaki tworzą aktorzy serialu "Druga Szansa"? I co, zdaniem Bartłomieja Topy, ma w sobie ta produkcja, że widzowie tak bardzo ją pokochali? Zobaczcie co jeszcze, aktor, zdradził naszej reporterce Katarzynie Jaroszyńskiej. Kolejny odcinek już w poniedziałek o 21.30! Zapraszamy.

  Kinga Burzyńska razem z Małgorzatą Kożuchowską otwierają drugi sezon "Drugiej Szansy". Na pierwszy odcinek tej serii zapraszamy dziś o 21:30,a tymczasem Małgorzata Kożuchowska opowiedziała Kindze czy będzie oglądać pierwszy odcinek i czym aktorzy "Drugiej Szansy" zaskoczą widzów w drugim sezonie?

  Już w poniedziałek o 21:30 na antenie TVN pierwszy odcinek drugiego sezonu „Drugiej szansy”. Co wydarzy się w kolejnej transzy serialu? Jak potoczą się losy Moniki Boreckiej? Czy ułoży sobie życie z ukochanym? O kulisach serialu opowiedziała odtwórczyni głównej roli Małgorzata Kożuchowska.

  Serial Druga szansa pokazuje świat show-biznesu. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała grające w nim gwiazdy, jak wyglądały ich pierwsze kroki właśnie w show-biznesie i jak się w nim odnajdują. Zobaczcie, co powiedzieli: Rafał Królikowski, Bartłomiej Topa, Małgorzata Kożuchowska, Mikołaj Roznerski, Tamara Arciuch, Paweł Domagała i Wojciech Mecwaldowski.