córka

  córka

  Otylia Jędrzejczak o córce: "Na pewno wyląduje na basenie, na pewno będzie pływała. (...) Czy będzie musiała być mistrzynią? Nie wiem. Przede wszystkim chciałabym, żeby była szczęśliwa i uczyła się życia z takim nastawieniem, że jest w stanie zrobić wszystko". Kinga Burzyńska spotkała się z rodzicami małej Marceliny - Otylią Jędrzejczak i Pawłem Przybyłą. Czy córka pójdzie w ślady mamy i czy... będzie miała rodzeństwo?

  Kto wstaje do Klary, kiedy płacze w nocy, Robert czy Ania? Czy młodzi, ambitni i pełni energii rodzice rzeczywiście radzą sobie bez niani? I ... czy planują powiększenie rodziny? O macierzyństwie, powrocie do formy po ciąży i rodzinnych planach na przyszłość, z Anną Lewandowską rozmawiała Kinga Rusin. "Zamykamy się w domu, z naszą córką, jesteśmy Lewandowskimi, zwariowanymi i szalejemy(..). Kto zna Roberta ten wie o czym mówię"!

  Jak każda mama Barbara Kurdej-Szatan jest zakochana w swojej córeczce. Czy Hania pójdzie w ślady mamy? Czy ma już za sobą debiut? Odpowiedź na to pytanie zna kronikarka życia Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już 23 czerwca - Dzień Ojca. Tymczasem dziś do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy córki: Larę Gessler, Polę Kukiz i Małgorzatę Tomaszewską. Jak widzą swoich ojców? Jak układają im się relacje z nimi? Co najbardziej w nich cenią i co im zawdzięczają?

  Tiffany Whyte twierdzi, że jest przez 30 lat ukrywaną przed światem publicznym córką Janet Jackson. Czy to możliwe? Przeprowadzone zostały badania DNA? Dlaczego postanowiła ujawnić się właśnie teraz?

  W życiu każdego ojca przychodzi taki czas, gdy jego córka zaczyna "mieć kawalerów". Jak Cezary Pazura i Cezary Żak reagują na zalotników swoich pociech? Czy mają coś do powiedzenia w kwestii tego, z kim spotykają się córki? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska dowiedziała się, kogo przestraszył się Pazura i dlaczego młodzi chłopcy boją się Żaka.

  Urlop macierzyński dobiegł końca. Małgorzata Socha "odrobinę stremowana, ale zadowolona i pełna energii" wróciła na salony, a za chwilę wraca także na plan. Wiecie, jak szybko, po porodzie, gwiazdy wracają do pracy? Zobaczcie czego dowiedział się Mateusz Hładki!

  "Wychodzisz z jednego pokoju, w którym otrzymujesz zwierzenia na temat "straszności" szkoły, przechodzisz przez drugi pokój, w którym jest problem, że Borys nie pożyczył zabawki... słysząc na dole rozdzierający krzyk najmłodszego dziecka, które woła, że właśnie mama jest potrzebna. To tak w skrócie, ale jest fajnie". W rozmowie z Ulą Chincz, o tym, jak się funkcjonuje kiedy ma się pełen wiekowy przekrój dzieci w domu, opowiedzieli Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski.

  Paulina Krupńska, która została trenerką "Małych gigantów", w lipcu 2016 roku urodziła córeczkę. Co Antosia odziedziczyła po mamie, a co po tacie, Sebastianie Karpielu-Bułecce?

  Dla kobiety relacja z ojcem warunkuje wszystkie relacje damsko-męskie w życiu. To jedyny mężczyzna w jej życiu, który jest całkowicie bezinteresowny. Na ojcach spoczywa więc ogromna odpowiedzialność. Jak spędzać czas z córką, by w przyszłości czuła się pewnie w towarzystwie mężczyzn? W Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy o tym z psycholog dziecięcą Justyną Korzeniewską i ojcem dwóch córek Zygmuntem Chajzerem.

  Córka Kasi Kowalskiej , Aleksandra, ma już 19 lat i właśnie wyjechała do Londynu, by studiować fashion design. Dziennikarka Dzień Dory TVN Agnieszka Jastrzębska spytała piosenkarkę o jej stosunki z pociechą. Czy włożyłaby kreację zaprojektowaną przez Olę?

  Bilguun Ariunbaatar "właśnie wyruszył w jedną z najpiękniejszych podróży swojego życia". Świeżo upieczony tata ma już za sobą "szok ojcowski", pierwszą kąpiel i naukę przewijania. Jakim ojcem chciałby być Bil, co uważa za największe wyzwanie jakie go czeka? No i oczywiście: Gratulujemy!

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Krzysztofa Hołowczyca, który odwiedził nas ze swoimi córkami: Karoliną i Antoniną oraz wnuczką Alabamą. Czy relacje z wnuczką są inne niż z córkami? Czy rozpieszcza Alabamę? Co jest dla niego najważniejsze w relacjach z córkami i wnuczką? I jak córka Karolina ocenia swojego tatę w roli dziadka?

  Córka Grażyny Błęckiej-Kolskiej - Zuzanna zmarła w wyniku odniesionych podczas wypadku samochodowego obrażeń. Aby uczcić pamięć Zuzanny, aktorka ufundowała stypendium jej imienia. W tym celu - wraz z przyjaciółką Lucyną Schumacher-Gebhard - założyła fundację "Fabryka Sensu", która będzie pomagać zdolnym młodym ludziom. W Dzień Dobry TVN aktorka wspominała swoją utalentowaną córkę, mówiła również o bólu po jej stracie. Zapytaliśmy ją, jak stara się odnaleźć sens życia i czy w trudnych chwilach miała wsparcie najbliższych. Panie powiedziały także, kto ma szansę otrzymać wsparcie ich fundacji. Trzymamy kciuki za powodzenie fundacji.

  Jej największym marzeniem jest wygrać Puchar Świata i stanąć na "podiumie" na Olimpiadzie. Maja Oleksy ma 8 lat, a wspina się już od 4 roku życia! Pasją zaraził ją ojciec - Tomek, który jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników w Polsce. Czy uczennica dorówna, a może nawet przegoni mistrza?

  W 2010 roku podbiła serca fanów muzyki alternatywnej jako I Blame Coco. Teraz, Eliot Sumner, wraca z nowym projektem, czy uda jej się powtórzyć sukces ojca, Gordona Sumnera czyli Stinga? Z wokalistką spotkała się nasza reporterka Gabi Drzewiecka. Dlaczego zaczęła nagrywać pod własnym nazwiskiem, czy nie boi się, że będzie postrzegana jako "córka Stinga"?

  Czy rzeczywiście między ojcem a córką potrafi wytworzyć się specyficzna więź, o którą może być zazdrosna matka? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN Odetę Moro - mamę Soni, Rafała Cieszyńskiego - tatę Zosi i Antoniego oraz Mariusza Totoszko - tatę Julii i Zosi. Jakie oni mają relacje ze swoimi dziećmi?

  Andrzej Turski dla wielu dziennikarzy i prezenterów był wzorem do naśladowania. Był też ulubieńcem widzów. Jak wspomina go córka Urszula Chincz? Dziennikarka Dzień Dobry TVN razem z Anną Morawską napisała księżkę o swoim ojcu. Znajdziemy w niej wiele szczegółów z życia dziennikarza. Czego Urszula nauczyła się od ojca? Jaką pasję w niej zaszczepił? W naszym studiu Ula opowiedziała również o ich wspólnych tajemnicach. Czy wiedzieliście, że Andrzej Turski pisał za córkę wypracowania do szkoły?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN trzy tygodnie temu została mamą. Jak się czuje? Czy łatwo jej było zostawić malutką Zuzię pod opieką partnera i wyjść z domu? Kiedy Kinga planuje powrót do pracy? O tym, gdzie będziemy mogli ją zobaczyć zdradziła Agnieszce Jastrzębskiej.

  Jednym z jurorów w "Małych Gigantach" jest Kasia Bujakiewicz. Czy córeczka aktorki nie jest zazdrosna o to, że ta spędza tyle czasu z innymi dziećmi? Z Kasią Bujakiewicz rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Iga Łach to córka tragicznie zmarłego strażnika więziennego. Dziewczynka potrzebuje pomocy, ponieważ urodziła się z wadą mózgu, która spowodowała częściowy paraliż. Dziecko wymaga stałej rehabilitacji. Ze wzruszającą inicjatywą wyszli więźniowie, którzy postanowili wesprzeć finansowo rodzinę zmarłego strażnika. Rozmawiał z nimi dziennikarz Dzień Dobry TVN Meteusz Hładki.

  Szykują się duże zmiany u Barbary i Dariusza Michalczewskich. Za dwa miesiące przyjdzie na świat ich córka. Do tej pory bokserowi rodzili się synowie. Czy córka zmieni Dariusza Michalczewskiego? Jak wyglądają przygotowania do narodzin dziecka? Czy urządzili już pokój dla córki? Czy będzie pępkowe? Kto wybierze imię dla córki? Z Dariuszem i Basią Michalczewskimi, w ich domu w Gdańsku, spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  W środę w Dzień Dobry TVN: biznesmen, który spełnił marzenie życia - tylko u nas Rafał Sonik o historycznym sukcesie w Rajdzie Dakar. Następnie: będzie ojcem po raz czwarty - czy spełni się jego marzenie o córce? W programie także znana aktorka została projektantką, a także udowadniamy, że marzenia spełniać można w każdym wieku. Bądźcie z nami jutro, punktualnie o 8:00! Zapraszamy w imieniu Doroty i Marcina!

  Zobaczcie, co o swojej córce powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Jaki dzieckiem była mała Małgosia Socha i jakie sukienki nosiła? Czy była utrapieniem mamy?

  Aktorka i modelka oraz uzdolniona piosenkarka. Robi oszołamiającą karierę na oceanem. Teraz udaje się w trasę koncertową z Luisem Miguelem. To meksykańska gwiazda porównywana z Frankiem Sinatrą. Teraz Katarzyna Sowińska przebywa w Santiago de Chile. Czy miała już okazję zwiedzić miasto? O której wstaje i jak wygląda jej dzień? O tym z naszą dumą narodową przez komunikator internetowy rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Maciej Sieradzky - uczestnik programu Project Runway, dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer, Barbara Kurdej-Szatan - aktorka i wokalistka. To osobowości telewizje roku! Dlaczego akurat ich ludzie lubią najbardziej? Jak wyglądała ich droga do sławy, jak reagują na nich ludzie spotykani na ulicy, Filip, Basia i Maciek opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN.

  Wszystko zaczęło się, kiedy jego córka skończyła sześć tygodni. Nie wiedział, jak obchodzić się ze swoją latoroślą. I wtedy wpadł na pomysł, że swoją nieumiejętność może... sfotografować. Nasz reporter Ksawery Kalicki rozmawiał z Davem Engledowem - tatą do zadań specjalnych. Zobaczcie, jak prosto porażkę przekuć w sukces!

  Kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce. Jej występy to połączenie teatru, musicalu i tradycyjnego koncertu. Jak fani oceniają trasę koncertową Dody oraz, jak ocenia ją sama piosenkarka?

  W naszym modowym cyklu, Zosia Ślotała, tym razem prezentuje matkę i córkę, które projektują damską odzież. Te dwie kobiety udowadniają, że różnica pokoleń nie musi być przeszkodą, a matka z córką mogą ze sobą współdziałać. Zobaczcie ciuchy, które powstają w ich pracowni.