córka

  córka

  Magda Gessler już niebawem zostanie szczęśliwą babcią. Zachwycona restauratorka nie może doczekać się narodzin małej wnuczki, a w mediach społecznościowych co jakiś czas przypomina o zbliżającym się porodzie Lary. Jak już wiadomo, rodzina Gesslerów powiększy się o kolejną dziewczynkę.

  Niedaleko pada jabłko od jabłoni - głosi stare polskie przysłowie. Postanowiliśmy sprawdzić, na ile owe sformułowanie jest prawdziwe. Celebryci chronią prywatność swoich dzieci, przez co często nie jesteśmy świadomi, że dany aktor czy piosenkarka to dziecko sławnego rodzica. Tak jest choćby w przypadku Bono i jego córki, Eve Hewson, która - jak się okazuje - jest bardzo obiecującą aktorką i niezwykle piękną kobietą.

  Szpagat na obręczy podwieszonej do sufitu to nic trudnego. Udowadnia to córka Martyny Wojciechowskiej. Dziennikarka i podróżniczka opublikowała w sieci filmik z Marysią, która ćwiczy od rana. Imponującej kondycji i zręczności, jaką wykazuje się 12-latka, można tylko pozazdrościć. Zobaczcie sami.

  Tomasz Zimoch to polski dziennikarz słynący z emocjonalnego komentowania wydarzeń sportowych. Wolny czas lubi spędzać aktywnie czy raczej w fotelu? Czy córka Pana Tomasza - Zuzia odziedziczyła po nim miłość do sportu?

  Czy Kuba i Agnieszka Wesołowscy planują powiększenie rodziny? Czy ich córka Róża będzie miała rodzeństwo? Czy ich rodzina naciska na to, by mieli kolejne dziecko? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na kanapach Dzień Dobry TVN - Ewa Błaszczyk z córką Marianną Janczarską, która pod koniec maja obroniła pracę dyplomową na wydziale aktorstwa. Czy mama zachęcała ją do wybrania tej drogi, a może wręcz przeciwnie, zniechęcała do kariery scenicznej? Czy wystąpią we wspólnym projekcie?

  Rok po urodzeniu Klary Anna Lewandowska przyznała na swoim blogu, że córka zmieniła jej priorytety, nauczyła ją cierpliwości i tego, że sensem istnienia jest życie dla drugiej osoby. Co jeszcze zawdzięcza swojemu dziecku? Czy są osoby, które ją inspirują? Ma jakąś słabość? Na szczery wywiad z Anną Lewandowską zaprasza prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska.

  Już za dwa tygodnie rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Z kapitanem naszej drużyny Robertem Lewandowskim spotkała się prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska. Czy Robert czuje presję i oczekiwania związane z mundialem? W jaki sposób motywuje i zagrzewa do gry swoich kolegów z drużyny? I co w jego życiu zmieniła córka Klara?

  W piątek, 1 czerwca w Dzień Dobry TVN zobaczycie ekskluzywny wywiad Anny Kalczyńskiej z Robertem Lewandowskim. Zobaczcie, co powiedział nam o swojej córce Klarze. Bądźcie z nami od 8:00!

  Joanna Zawadzka zaginęła 21 lat temu. W domu zostawiła 9-miesięczną córeczkę - Klaudię. Przez lata śledczym nie udało się ustalić losu Pani Joanny. Sprawą zajęła się jej, dorosła już dziś, córka. Czy po nagłośnieniu sprawy przez redakcję "Superwizjera" udało się zdobyć jakieś nowe informacje? Gośćmi Dzień Dobry TVN były: Klaudia Zawadzka, córka zaginionej i Ewa Galica, reporterka programu „Superwizjer” TVN.

  O "najtrudniejszej ale i najwspanialszej" roli w swoim życiu - byciu mamą 5 miesięcznej Elizabeth, o szybkim powrocie do formy po porodzie oraz o swoim udziale w serialu Diagnoza, w Dzień Dobry TVN, opowiedziała nam Weronika Rosati: "Nauczyłam się, trochę bardziej, wszystko mieć poukładane".

  Ich półtoraroczna córka Aniela zmarła w ubiegłym roku nie doczekawszy się przeszczepu serca. Po jej śmierci, jej rodzice postanowili pomagać innym chorym dzieciom, czekającym na przeszczep, i ich rodzicom. Teraz, choć sami są w żałobie, dodają otuchy innym. Dlatego redakcja Dzień Dobry TVN postanowiła uhonorować rodziców Anieli - Jadwigę Hermanowicz i Filipa Gadomskiego - statuetką Pozytywka Dzień Dobry TVN. W naszym studiu gościliśmy Panią Jadwigę Hermanowicz i jej przyjaciółkę Agnieszką Widulińską-Olech, współautorkę kampanii promującej przeszczepy dla dzieci. - Boję się, że to jest trochę na wyrost, że nie zasłużyliśmy na to - mówiła w Dzień Dobry TVN mama zmarłej Anieli. I dodała, że to jest wyróżnienie dla tych wszystkich ludzi, którzy przez cały czas ich wspierali. Jak udało się jej znaleźć w sobie tyle siły, by - będąc w żałobie - pomagać innym?

  Na jedną z imprez show-biznesowych Iwona Węgrowska zabrała swoją prawie trzyletnią córeczkę. Dlaczego to zrobiła? Okazuje się, że wokalistka planuje ze swoim partnerem ślub. Zdradziła, kiedy powiedzą sobie TAK? Z wokalistką rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Iwona Węgrowska.

  Czy silnej, niezależnej kobiecie trudno jest znaleźć partnera? Idealną osobą do odpowiedzi na to pytanie jest Martyna Wojciechowska. Jak znajduje mężczyzn swojego życia? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.