córka

    córka

    Relacja rodzica z córką jest bardzo emocjonalna, dziadkowie z kolei często rozpieszczają wnuki, a ciocia zazwyczaj jest gdzieś pomiędzy. To kobieta, z którą dziecko nawiązuje relacje na długie lata. Zapytaliśmy więc psycholog Marzenę Mawricz i Darię Ładochę, jaką rolę pełni ciocia w wychowywaniu młodej dziewczynki. Bo nie od dziś wiadomo, że zarówno ciotki biologiczne, jak i przyszywane – są super!

    Dawid Kubacki rok 2020 zaliczy z całą pewnością do najszczęśliwszych w życiu. Mistrz świata w skokach narciarskich został właśnie ojcem. Żona sportowca urodziła dziecko w czasie, gdy rozpoczynał on rywalizację w Turnieju Czterech Skoczni.

    Jakob Kosel i Ciocia Liestyle są jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Kiedy kilka miesięcy temu okazało się, że celebryci mają się ku sobie, przez długi czas nie znikali z nagłówków portali plotkarskich. Teraz znowu jest o nich głośno. Zakochani spodziewają się dziecka. Dumny tata zdradził płeć wyczekiwanego potomka.

    Lara Gessler chętnie dzieli się z fanami chwilami z życia prywatnego. Radosna nowina o narodzinach córeczki obiegła media już kilka tygodni temu. Dopiero niedawno zobaczyliśmy, jak wygląda pociecha Lary Gessler i jej męża, Piotra Szeląga. Fani nie mogą nacieszyć się tym widokiem.