córka

  córka

  Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas mają dwójkę dzieci - syna Dylana Michaela i córkę Carys Zetę. Młodsza pociecha właśnie skończyła 18 lat, a dumni rodzice z tej okazji złożyli publicznie życzenia. Jakie znaczenie ma jej imię? Nad tym w Dzień Dobry TVN pochylił się Mateusz Hładki.

  Dorota Szelągowska jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci – syna Antoniego i córki Wandy. Dziewczynka przyszła na świat w 2018 roku i już zaczęła przejawiać zainteresowanie tym, czym zajmuje się jej mama. Dorota wyjawiła nam jednak, że jest coś, co może stanąć na przeszkodzie ku projektowaniu wnętrz przez jej pociechę.

  Barbara Cieszkowska, córka aktorki Anny Gornostaj, urodziła córeczkę Różę. Niestety świeżo upieczona mama i jej maleństwo zostały zakażone koronawriusem. O trudnych momentach i nowych rolach porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z mamą pociechy oraz z Anną Gornostaj i jej mężem Stanisławem Mączyńskim.

  Małgorzata Ohme rzadko mówi o życiu prywatnym. Zdarza się jednak, że dziennikarka robi wyjątki, tak jak np. teraz. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie jej córki. Dumna mama nie szczędziła słów czułości nastoletniej Klarze. Dziewczyna szybko skomentowała wpis.

  Michał Malitowski to wielokrotnie nagradzany tancerz i choreograf. Na koncie ma między innymi podwójne mistrzostwo świata par zawodowych w tańcach latynoamerykańskich. Mężczyzna, który od 15 lat mieszka w Londynie, niedawno wziął ślub z pochodzącą z Australii Yuliyą. O ukochanej, rodzinie i problemach zdrowotnych opowiedział podczas rozmowy z naszą reporterką Anią Senkarą.

  Kasia Michalska to córka Doroty Kolak i Igora Michalskiego. Zdecydowała się iść w ślady rodziców i także została aktorką. Od początku musiała udowadniać, że nie jest tylko córką znanych artystów, ale sama również ma talent. Cztery lata temu wyszła za kompozytora Marcina Nenko, a na świat przyszedł ich synek Igorek, który wywrócił życie całej rodziny do góry nogami. Jak bliscy funkcjonują w czasie pandemii?

  Zdaniem internautów tryb życia, który prowadzi Natalia Siwiec, czyli niekończące się wyjazdy oraz publikowanie zdjęć córki Mii, niekorzystnie wpływa na dziewczynkę. Celebrytka odniosła się publicznie do tych zarzutów. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk.

  Lara Gessler to szczęśliwa i spełniona mama małej Neny. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach, a znana restauratorka chętnie dzieli się w sieci prywatnymi kadrami. W poniedziałkowy poranek Lara opublikowała w mediach społecznościowych urocze zdjęcie z kąpieli. Oprócz rodzinnego obrazka uwagę fanów przyciągnęły także stylowe wnętrza.