córka

    córka

    Michel Moran słynie nie tylko z dobrej kuchni, ale także z rodzinności. Juror MasterChefa dużo uwagi poświęca swojej żonie oraz dzieciom. Tym razem pokazał, jak spędza czas z córką na wspólnych wakacjach. Spotkał się z nią po dwóch latach. Nic zatem dziwnego, że nie mogą się sobą nacieszyć.

    Ola, córka Kasi Kowalskiej jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dziewczyna chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Często wrzuca też bardzo odważne zdjęcia, na których pozuje, np. w samej bieliźnie. Tym razem Ola zaprezentowała się fanom w czarnym bikini.

    Jarosław Bieniuk ma dzisiaj swoje święto. Były piłkarz Lechii Gdańsk skończył 42 lata. Choć w jego mediach społecznościowych nie pojawiło się jeszcze zdjęcie mówiące o tym, jak spędzi ten dzień, to show skradła jego córka Oliwia. W Dzień Dobry TVN mogliśmy zobaczyć materiał, jak nastolatka poradziła sobie z maturą.

    Anna Kalczyńska w dniu urodzin swojego taty opublikowała w sieci rodzinne zdjęcie i poruszyła ważną kwestię. Dziennikarka odniosła się do relacji córka – ojciec, a także wyjaśniła, jak ważną rolę mężczyzna odgrywa w życiu wkraczającej w dorosłość kobiety. "Buduje fundament, kiedy jest małą dziewczynką i wzmacnia już dojrzałą kobietę" – czytamy.