Cezary Pazura

  Cezary Pazura

  Edyta Pazura udowodniła, że jest odważną kobietą. Żona aktora opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pozuje topless. Wysmakowane zdjęcie rozgrzało internautów. "Cudny Anioł" - piszą zachwyceni fani.

  Edyta i Cezary Pazura już po raz trzeci zostaną rodzicami. Czy to prawda, że oczekują bliźniąt? Jak na wieść o ciąży Edyty zareagowały starsze dzieci małżeństwa? Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Edytę i Cezarego także o ich wspólne, pełne dystansu filmiki, które wrzucają do Internetu. Dlaczego zdecydowali się na takie nagrania?

  Udar mózgu - to trzecia, po chorobach serca i nowotworach, przyczyna śmierci. To także najczęstsza przyczyna niepełnosprawności u dorosłych osób. Co jest przyczyną udaru mózgu? Jakie są rodzaje udaru i komu on grozi? Jakie są pierwsze objawy udaru? I, jak leczyć pacjentów po udarze mózgu? O tym w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy neurologiem Adamem Kobayashim.

  Z aktorem Cezarym Pazurą, który napisał swoją autobiografię, spotkała się dziennikarka Agnieszka Jastrzębska. Jak jego przyjaciele z branży zareagowali na tę książkę i informacje o nich, które zamieścił w książce? Co zmieniłby w swoim życiu, gdyby mógł? Jakich ról nie przyjąłby Pazura?

  Cezary Pazura to polski aktor, reżyser i komik. Ostatnio napisał autobiografię. Jakie wspomnienia w niej zawarł? Kim są jego przyjaciele? Kto go "rozbraja"? Czy spodziewał się, że jego zaangażowanie w akcję Różaniec do Granic wywoła tak negatywne reakcje? Aktora zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN.

  Bal Nocy Letniej Fundacji TVN Nie Jesteś Sam co roku budzi wielkie emocje, zarówno wśród gwiazd jak i ich fanów. Kot w tym roku pojawił się na balu? Czyja kreacja zrobiła największe wyrażenie? I który bal najbardziej zapadł w pamięć: Małgorzacie Rozenek-Majdan, Zosi Ślotale, Kamilowi Haidarowi, Kindze Rusin, Paulinie Krupińskiej, Annie Lewandowskiej, Monice Olejnik, Cezaremu i Edycie Pazurom, Kubie i Agnieszce Wesołowskim, Małgorzacie Sosze i Weronice Rosati? Zobaczcie relację z wydarzenia dziennikarki Dzień Dobry TVN Agnieszki Jastrzębskiej.

  7 lipca na ekrany kin wejdzie "Volta", najnowsza komedia Juliusza Machulskiego, w której zagrała plejada polskich aktorów, wśród nich, w epizodycznej roli, Cezary Pazura. W jakiej postaci powrócił legendarny Kiler? Dlaczego zgodził się zagrać epizod? Jak wspomina swoją pracę na planie Kilera? Czy zawsze chciał być aktorem komediowym? Za co podziwia aktora Cezarego Żaka? Do czego Pazura namawia Machulskiego? Z Cezarym Pazurą spotkała się dziennikarka Anna Wendzikowska.