borys szyc

  borys szyc

  Jak się okazuje, nawet w wigilijny wieczór na posterunku policji można znaleźć prawdziwą miłość. Na jej tropie są komisarze: Borys Szyc i Zbigniew Zamachowski. Poszukiwana to Magdalena Różczka. Plan "Listów do M." odwiedziła Kinga Burzyńska.

  Agnieszka Jastrzębska wybrała się na uroczystą premierę komedii romantycznej "Listy do M. 3". Czym zaskoczy nas kolejna część kinowego hitu? O swojej przygodzie z "naszą odpowiedzią na brytyjskie hity świąteczne" opowiedzieli: Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Borys Szyc, Tomasz Karolak i Magdalena Różczka. "Marka Apart musiała być obecna w tej produkcji" - powiedziała Helena Palej, PR manager marki.

  W trzeciej części "Listów do M." między postaciami odgrywanymi przez Magdalenę Różczkę i Borysa Szyca narodzi się uczucie. Kim są ich bohaterowie? Czy aktorzy widzieli już film? Która scena doprowadziła Szyca do łez? Trudno było całować się przed kamerą? I który raz spotykają się na planie firmowym? W Dzień Dobry TVN Magdalena Różczka i Borys Szyc opowiedzieli o swojej wieloletniej przyjaźni w życiu zawodowym i prywatnym.

  Książka "Szkoła filmowa" to zapis pasjonujących wywiadów, przeprowadzonych przez Kingę Burzyńską z najwybitniejszymi polskimi aktorkami i aktorami, m.in. z Borysem Szycem i Bartłomiejem Topą. Czego się o nich dowiedziała? Autorkę książki i obu aktorów gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Podczas Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni odbyła się impreza TVN. Pojawiło się na niej wiele gwiazd. Wśród nich byli: Agnieszka Dygant, Magdalena Boczarska, Monika Olejnik, Borys Szyc, Juliusz Machulski i Maria Sadowska. O współpracę ze stacją TVN i nowe wyzwania zapytała ich dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co zdradził jej Borys Szyc?

  Dla Borysa Szyca oglądane przez niego filmy dzielą się na dwie kategorie: te, które karmią jego męskość ("Chłopcy z ferajny") i te, w których może znaleźć wielką filmową miłość ("Niebezpieczne związki"). Do jakich produkcji wraca wielokrotnie? A w jakim filmie chciałby zagrać? W cyklu Filmowe PytAnia dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spytała aktora, czego oczekuje idąc do kina i czy wstydzi się płakać podczas seansu?

  W Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci rusza druga edycja "Akcji Czytam sobie", która promuje samodzielne czytanie wśród dzieci. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy ambasadorów akcji: Olgę Bołądź i Borysa Szyca. Jak zachęcić dzieci do czytania? Jakie książki dla dzieci polecają nasi goście?

  Właśnie odbyła się polska premiera filmu Agnieszki Holland - "Pokot". O czym jest film? Jak Borys Szyc i Agnieszka Mandat oceniają grane przez siebie postacie? Jaka atmosfera panowała na planie? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Dziś najważniejszy dla nas dzień na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie - Berlinale. Już o 16.00 odbędzie się premiera filmu "Pokot" Agnieszki Holland. Mateusz Hładki spotkał się z odtwórczynią głównej roli Agnieszką Mandat, grającym jej przyjaciela - Wiktorem Zborowskim i filmowym, czarnym charakterem - Borysem Szycem. Czy "Pokot" ma szanse na główną nagrodę festiwalu? Trzymamy kciuki!

  W końcu odbyła się długo oczekiwana premiera filmu "Sztuka kochania". Film pojawi się na ekranach polskich kin 27 stycznia. Kiedy gwiazdy, które w nim zagrały po raz pierwszy, zetknęły się z książką Michaliny Wisłockiej? Co dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej obiecał na premierze Piotr Adamczyk? Jak do roli przygotowywała się Magdalena Boczarska? I jakie reakcje widowni wywołał film?

  W Łodzi odbyła się premiera filmu "Powidoki" w reżyserii Andrzeja Wajdy, który zmarł 9 października 2016 roku. Jak aktorzy: Maja Ostaszewska, Andrzej Seweryn, Daniel Olbrychski, Borys Szyc, Cezary Pazura i Bogusław Linda wspominają mistrza? Jak wyglądała praca na planie Wajdy? Z artystami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  27 stycznia na ekranach kin pojawi się wyczekiwany przez wszystkich film "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na przedpremierowym pokazie i rozmawiała z członkami obsady: Marią Sadowską, Borysem Szycem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem, Piotrem Adamczykiem, Katarzyną Kwiatkowską i Magdaleną Boczarską. Gdzie odbył się casting do filmu? Kto wybierał partnerów Magdaleny Boczarskiej? Czy w scenach łóżkowych pojawiają się dublerzy?

  Borys Szyc od dłuższego czasu nie pokazywał się "na salonach". Na co poświęcał czas? Kto jest dla niego najważniejszy? Nad czym teraz pracuje Szyc? Dziennikarka Dzień Dobry Agnieszka Jastrzębska spytała aktora o powody.

  Chłopcy marzą o tym, aby zostać strażakiem lub policjantem, a dziewczynki - aktorką lub piosenkarką. A o jakim zawodzie marzyli w dzieciństwie: Borys Szyc, Maryla Rodowicz, Sławek Uniatowski i Ciocia Liestyle. Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Borys Szyc opublikował na swoim portalu społecznościowym zdjęcie z córką. Okazuje się, że Sonia jest wykapaną kopią ojca. Czy są do siebie podobni również z charakteru? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Luksus to pojęcie względne. Dla każdego oznacza co innego. Dla jednych są to drogie samochody, egzotyczne wakacje, a dla innych po prostu czas wolny spędzony z rodziną. Co jest luksusem dla gwiazd? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Aktor musi niekiedy przejść sporą metamorfozę. Ula Chincz podpatrzyła, jak o sportową sylwetkę walczy Borys Szyc. Czy aktor lubi ćwiczyć? Czy trudno mu schudnąć lub wyrzeźbić ciało? Co pomaga mu dążyć do celu? W kim Borys ma największe oparcie w walce ze słabościami?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz spotkała się z Borysem Szycem. Zapis tego spotkania zobaczycie w programie w najbliższą niedzielę. Bądźcie z nami!

  Niedawno Borys Szyc zmienił swój wygląd, by zagrać Tadeusza Kantora w filmie Jana Hryniaka „Nigdy tu już nie powrócę”. O przygotowaniach do roli powiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Jak reagowali ludzie na jego widok? W końcu schudł do roli bardzo wiele kilogramów i zmienił kolor włosów.

  Czy gwiazdy uważają się za idealne? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to: Sarsę, Borysa Szyca, Edytę Herbuś, Bartka Jędrzejaka i Marylę Rodowicz. Która z gwiazd "chodzi na wciągniętym brzuchu" i obawia się opinii szafiarek? ;)

  Jak się ma kondycja polskiej kinematografii? Według Małgośki Szumowskiej - kino polskie coraz bardziej przedziera się w świat. Tego samego zdania jest Paweł Pawlikowski. Co sądzi o tym Andrzej Wajda? Co przyczyniło się do poprawy rodzimej kinematografii? Gdzie młodzi twórcy mogą ubiegać się o dofinansowanie do swoich projektów? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Do kin trafia właśnie film Jana Jakuba Kolskiego "Serce, serduszko". To opowieść o spełnianiu dziecięcych marzeń i odpowiedzialności. W Dzień Dobry TVN naszymi gośćmi byli aktorzy odtwarzający główne role w filmie: Julia Kijowska, Marysia Blandzi i Marcin Dorociński. Jak widzowie reagowali na premierze filmu? Jak Marysia trafiła do filmu? Jak aktorom grało się postaci grane przez Jana Jakuba Kolskiego? Jak film był odebrany przez osoby przybyłe na jego premierę?

  Jest doskonale znany polskiej publiczności teatralnej, telewizyjnej i radiowej. Zagrał w większości kultowych polskich filmów, od ponad 30 lat związany jest z Teatrem Współczesnym w Warszawie. Z Krzysztofem Kowalewskim i Borysem Szycem, któremu pan Krzysztof "zagradzał drogę", rozmawialiśmy o tym, co to znaczy "zmałpieć", dlaczego polscy aktorzy nie powinni jeździć do Mongolii oraz czego można się dowiedzieć z książki „Taka zabawna historia”, w której Krzysztof Kowalewski odpowiada na pytania Juliusza Ćwielucha.

  Jessica Alba zagrała w filmie "Sin City 2: Damulka warta grzechu". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z aktorką, która opowiedziała jej o przyjaźni. macierzyństwie oraz braku pewności siebie. Dlaczego Jessica Alba nie chce grać w scenach rozbieranych?

  Brytyjczycy znają go jako Jordana O'Keefe, pochodzacego z Irlandii Północnej, natomiast Polacy jako Józefa Kanię z Grodziska Mazowieckiego... Po występie w brytyjskim Mam Talent kariera chłopaka nabrała tempa. Zdecydował się nawet na polską trasę koncertową. Na szczęście znalazł kilka minut dla dziennikarki Dzień Dobry TVN Kasi Olubińskiej ;)

  Na gali Pomorskie Rendez Vous, w atmosferze luksusu i przepychu, dziennikarka Dzień Dobry TVN - Katarzyna Olubińska spotkała: Dariusza Michalczewskiego, Mateusza Kusznierewicza, Joannę Przetakiewicz, Borysa Szyca, Mateusza Damięckiego i Paulinę Andrzejewską. Gdzie gwiazdy spędzą te wakacje?

  Borys Szyc wchodzi w intymny i niebezpieczny związek z ... GPS - em. Byliśmy na uroczystej premierze filmu "Dżej Dżej". Film, w którym rządzą satelity skomentowali: Jan Wieczorkowski i Borys Szyc.

  Z doktor Alicją Keller, czyli Magdaleną Różczka, spotkała się na planie serialu "Lekarze" dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Jak Pani Doktor idzie szkolenie Borysa Szyca? Czy jest pojętnym uczniem i czy między nimi zaiskrzy w serialu? Czy to prawda, że ta seria "Lekarzy" zakończy się dramatycznie?