astrolog

  astrolog

  Horoskop 2021 przygotowała dla nas Merkurja. Zdaniem astrolog, przed nami rok rewolucji, wyskoków i niespodziewanych ruchów. Bardzo modne stanie się bycie oryginalnym, niepowtarzalnym, innym od reszty. Wiele par, które zostały zmuszone przez kwarantannę i obostrzenia do spędzenia większej ilości czasu na tej samej przestrzeni zrozumie, że nie ma już racji bytu, a ich wspólna droga się zakończyła.

  Ten niezwykły i wyjątkowy rok, nie może zakończyć się banalnie. Dlatego na niebie jest przygotowana dla nas jeszcze jedna, warta uwagi atrakcja. Zjawisko, które można już teraz obserwować to koniunkcja wielkich planet naszego układu słonecznego – Jowisza i Saturna. Jakie zmiany czekają ludzkość? O tym opowiedziały nam astrolog Anna Grzywaczewska-Ciuciura oraz Katarzyna Nast, która prowadzi warsztaty dla kobiet.

  Merkury w ruchu wstecznym. Najszybsza i najbliższa Słońcu planeta, czyli Merkury od 14.10 do 03.11 będzie poruszać się na niebie pozornym ruchem wstecznym, czyli jak mawiają astrolodzy – retrogradować. Według reguł interpretowania horoskopu jest to sytuacja, w której będziemy narażeni bardziej niż zwykle na pomyłki w trakcie transportu, i kłopoty związane z błędnym odczytywaniem informacji.

  Dzisiaj o 17.00 polscy piłkarze rozegrają swój pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata. Ich rywalem będzie Senegal. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy astrolog Merkurję, aby zapytać, czy gwiazdy będą sprzyjały naszym kadrowiczom podczas dzisiejszego spotkania? I która drużyna wygra? Wyjdziemy z grupy?

  Czy dzisiejsza aura sprzyja miłosnym uniesieniom? Co mówią gwiazdy, a co karty w walentynki? Przed czym ostrzega astrolog i wróżka Merkurja i jaki ma to związek z częściowym zaćmieniem słońca i nowiem księżyca w znaku Wodnika? Skorzystajcie z miłosnego horoskopu Merkurji i zobaczcie o co pytali ją internauci na czacie.

  Wielu rodziców, wybierając imiona dla swoich dzieci, kieruje się modą. Czy to dobry sposób? Może lepiej kierować się znaczeniem i historią danego imienia? Czy są imiona, które niosą negatywne przesłania? Zapytaliśmy o to gościa Dzień Dobry TVN astrolog "Merkurję" Annę Grzywaczewską-Ciuciurę.