astrolog

  astrolog

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 20 lipca 2021 roku? Dzień będziemy spędzać aktywnie i odrzucimy od siebie poniedziałkowe smuteczki. Srebrny Glob w ognistym znaku podpowie Nam, że prawdziwe rozwiązanie problemów idzie poprzez działanie, a nie bezproduktywne myślenie. Dodatkowo na niebie utworzy się konstruktywny układ pomiędzy Merkurym a Uranem, co ułatwi Nam błyskawiczne podejmowanie trafnych decyzji i kroków.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. Nasz naturalny satelita nabiera kształtów i dąży do pełni. Dzisiaj na niebie utworzy się trygon pomiędzy Słońcem i Księżycem. Ten harmonijny układ da nam możliwość pozytywnego załatwienia różnych sporów i skomplikowanych kwestii. Poznaj horoskop dzienny na poniedziałek, 19 lipca dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Skorpiona. Na niebie kilkadziesiąt minut po północy dojdzie do opozycji Słońca z władcą podziemi, czyli Plutonem. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 18 lipca dla wszystkich znaków zodiaku? Na wierzch będą wychodzić rodzinne zatargi, ukryte żale i pretensje. Możemy prowadzić ważne rozmowy na tematy finansowe i spadkowe. Do dobrych wpływów możemy dzisiaj zaliczyć bardzo wysoką zdolność do regeneracji, głęboką intuicję i zdolność rozpoznawania istoty rzeczy.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc przebywa w znaku Wagi. Zobacz horoskop dzienny na sobotę, 17 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Rozpoczniemy dzień z pewnym entuzjazmem i będziemy nastawieni na czerpanie z życia pełnymi garściami. Rzecz jasna nie w samotności. Pierwsza kwadra Srebrnego Globu, czyli faza najsilniejszego wzrostu, która nastąpi o godzinie 12:10 zachęca Nas do robienia zabiegów pielęgnacyjnych, odżywczych i nawilżających. Wieczorem nasz naturalny satelita przejdzie do znaku Skorpiona i staniemy się nieco bardziej podejrzliwi i nastawieni na spędzanie czasu na terenie, który dobrze znamy.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Wagi. Dzisiaj na niebie trochę spokoju, ale może to być cisza przed burzą. Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 16 lipca 2021 r.? Ciała niebieskie nie utworzą trudnych aspektów, możemy być w dobrym nastroju, a wieczorem szukać ulgi i rozluźnienia wśród znajomych twarzy. Srebrny Glob w znaku Wagi będzie popychał Nas w kierunku intensywnych kontaktów z innymi.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Panny, ale o godzinie 16.30 przejdzie do znaku Wagi. Na niebie utworzy się trygon Słońca i uduchowionego Neptuna. Dzięki temu układowi staniemy się bardziej romantyczni, pełni skupienia na duchowej stronie rzeczywistości, marzycielscy, a nawet zainteresujemy się na poważnie ezoteryką. Warto zwracać dzisiaj uwagę na znaki i symbole, które spotkamy na swojej drodze. Sprawdź horoskop na czwartek dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Panny. Chociaż na niebie nie będzie dzisiaj dużych układów planetarnych, to mamy przed sobą aurę, która przywoła ziemskie owocne rozmowy i da smykałkę do interesów. Srebrny Glob w południe utworzy trygon z przebywającym w Byku Uranem, co pomoże nam znaleźć właściwe rozwiązania problemów zawodowych i da finał kłopotów finansowych. Sprawdź horoskop dzienny na środę dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Merkury, który zmienił znak i przebywa w pierwszych stopniach fazy Raka utworzy na niebie przynoszący szczęście trygon z największą planetą naszego układu, czyli z Jowiszem. Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 12 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Trygon odbędzie się w znakach żywiołu wodnego Rak – Ryby i to właśnie przedstawiciele tych faz zodiaku mogą liczyć na największe profity. Poniedziałek będzie obfitował w wiele dobrych emocji. Randki i spotkania we dwoje udadzą się nad wyraz dobrze.

  Słońce przebywa w znaku Raka. Nasz naturalny satelita również rozpocznie dzień w znaku Raka, ale po godzinie 2.20 przejdzie do znaku Lwa. Księżyc zachęci Nas do intensywnego działania i rozpędzenia smutków, które nazbierały się w trakcie Nowiu poprzez aktywność ruchową. Ciekawski i szybki Merkury, również zmienia znak zodiaku z Bliźniąt na fazę Raka, co uczyni Nas bardziej empatycznymi. Dzięki wzrostowi Księżyca po Nowiu od niedzieli większość zodiaku czeka powrót imprezowania i uruchomienie wielu kontaktów.

  Nad ranem dojdzie na niebie do Nowiu Księżyca w znaku Raka. Zarówno Słońce, jak i Księżyc przebywają w tej samej fazie zodiaku, w związku z czym ani wieczorem, ani w nocy nie zobaczymy Srebrnego Globu. Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 10 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Dzisiaj będziemy załatwiać sprawy rodzinne, starać się załagodzić konflikty z przeszłości i wsłuchiwać się w swoje emocje. To trudny dzień dla układu pokarmowego, możemy uskarżać się na niestrawność lub bóle żołądka na tle nerwowym.

  Słońce znajduje się w znaku Raka, Księżyc również przebywa w tej samej fazie zodiaku. Srebrny Glob przygotowuje się do złączenia ze Słońcem w koniunkcji, czyli układu powszechnie znanego jako Nów Księżyca. Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 9 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. W ostatni dzień roboczego tygodnia znacznie przyspieszymy swoje działania i zapragniemy dokończyć wszystkie napoczęte projekty, tak aby w weekend mieć wolną głowę. Nabierający mocy Nów nakieruje nas na sprawy intymne, wspomnienia i poczucie więzi z korzeniami.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc znajduje się w znaku Bliźniąt. Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 8 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Dzień rozpoczniemy aktywnie i skupimy się na szybkiej wymianie informacji. Po godzinie 15:50 Srebrny Glob przejdzie do zarządzanej przez siebie fazy Raka, więc zapragniemy trochę się wycofać i postarać o intymność. Wieczorem na niebie dojdzie do kwadratury Wenus i Urana – ten układ nie tylko na koniec dnia będzie prowokował nas do kłótni i stawiania sprawy na ostrzu noża. Dzisiaj pod byle pretekstem i zbyt szybko możemy rezygnować z jakichś układów partnerskich.

  Sprawdź horoskop dzienny na środę, 7 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Bliźniąt. Srebrnego Globu ubywa na nocnym niebie i niebawem dojdzie do nowiu. Wenus, która przebywa w znaku Lwa, utworzy opozycję ze znajdującym się w znaku Wodnika Saturnem. Jest to układ wymuszający pewną surowość i dyscyplinę zarówno w stosunku do siebie samych, jak i do naszych bliskich. Dzisiaj nie będziemy nikomu pobłażać. Każde potknięcie będzie punktowane. Będziemy dążyć do perfekcji, do czego zachęcą nas również dwie siódemki w dacie.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc zacznie dzień w znaku Byka, ale już o godzinie 3:23 przejdzie do sąsiedniej fazy Bliźniąt, w której pozostanie do końca dnia. Na niebie utworzy się kwadratura pomiędzy szybkonogim Merkurym przebywającym w Bliźniętach a zwodniczym Neptunem znajdującym się w znaku Ryb. Jaki jest horoskop dzienny na wtorek dla wszystkich znaków zodiaku?

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Byka. Na niebie niespokojnie, zatem na ziemi też nie będzie sielanki. Przebywający w znaku Lwa ognisty Mars utworzy kwadraturę z nieobliczalnym Uranem, który znajduje się w znaku Byka. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 4 lipca 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Przed nami dzień nagłej zmiany planów, zaskakujących informacji i przeróżnej maści niespodzianek. To nie będzie leniwa niedziela.

  Słońce przebywa w znaku Raka. Księżyc znajduje się w znaku Barana, ale po godzinie 14.27 Srebrny Glob zmieni położenie i przejdzie do fazy Byka. Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 3 lipca 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Dzień rozpoczniemy aktywnie i dużą dozą energii. Zapragniemy spędzać czas produktywnie. Po południu wraz z Księżycem w znaku Byka skupimy się bardziej na celebracji życia za suto zastawionym stołem, kosztując smakołyków w doborowym towarzystwie.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Srebrny Glob będzie rozprowadzał energię wczorajszej Pełni Księżyca i dzień da Nam popalić zarówno na gruncie zawodowym jak i prywatnym. Horoskop dzienny na piątek, 25 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku zakłada, że będziemy nadal nerwowi, wybuchowi i konfliktowi. Zarówno aura za oknem, jak i nasze nastroje będą bardzo burzliwe.

  W najbliższych dniach będziemy mieli do czynienia z wyjściem Merkurego z ruchu wstecznego, które nastąpi 22.06 o godzinie 23.58. Merkury w ruchu prostym przyniesie Nam przyspieszenie tempa przepływu informacji, zwiększone zapotrzebowanie na zakupy sprzętu elektronicznego oraz rozpocznie w pełni sezon na urlopy. Poznaj horoskop tygodniowy na 21-27.06 dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce znajduje się w znaku Raka, a Księżyc przebywa w znaku Skorpiona. Z horoskopu dziennego na wtorek, 22 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku wynika, że będziemy bardzo intuicyjni, skupieni na przeżywaniu emocji, skłonni do dzielenia się uczuciami z innymi osobami oraz empatyczni. Srebrny Glob o godzinie 14.55 przejdzie do znaku Strzelca i obudzi w nas aktywność oraz nakieruje na poszukiwanie przygód i nowości.

  Słońce znajduje się w znaku Bliźniąt, Księżyc przebywa w znaku Panny i nabiera coraz okrąglejszych kształtów. Nad ranem dojdzie do pierwszej kwadry Srebrnego Globu, czyli fazy najsilniejszego wzrostu. Po godzinie 10:53 nasz naturalny satelita wkroczy do znaku Wagi, w którym pozostanie do końca dnia. Dzisiaj mamy szanse posiać swoje pomysły jak nasiona, które będą wzrastać przez najbliższe dni. Warto inwestować czas i energię w dobrze rokujące projekty, ponieważ niebawem przyniosą wymierny zysk. Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 18 czerwca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce znajduje się w znaku Bliźniąt, Księżyc przebywa w znaku Panny. Tuż po południu o godzinie 12:16 nasz naturalny satelita utworzy kwadraturę z Merkurym. Horoskop dzienny na czwartek, 17 czerwca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku wskazuje, że w pierwszej połowie dnia musimy uważać na fałszywe, dwulicowe osoby, które pod pozorami sympatii, będą chciały coś od nas uzyskać, albo czegoś nas pozbawić. Nie dajmy się zwieść pozorom. Dzień upłynie szybko i intensywnie.

  Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Lwa, tuż po północy na niebie uściśli się kwadratura Saturna, który retrograduje w znaku Wodnika i Urana, który przemierza znak Byka. Dzień będzie niespokojny, nerwowy, pełen zmieniających się szybko okoliczności. Dla większości znaków Zodiaku wtorek będzie się wiązać ze stresem, napięciem i działaniem pod presją. Z pozytywów – w tym dniu łatwo będzie pójść zupełnie nową ścieżką. Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 15 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce znajduje się w znaku Bliźniąt, Księżyc przebywa w znaku Lwa, a jego tarcza powoli rośnie. W nocy z niedzieli na poniedziałek, na niebie miała miejsce kwadratura Słońca i Neptuna, dlatego możemy być nieco oszołomieni i działać w sposób nieprzemyślany. Jak wygląda horoskop dzienny na poniedziałek, 14 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku? Roboczy tydzień zaczniemy od pomyłek, nietrafionych ruchów, kłopotów z rurociągami, awarii sieci i roztargnienia. Niestety większa część zodiaku będzie zapominać o swoich obowiązkach.

  Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Raka. O godzinie 20.22 Srebrny Glob przejdzie do znaku Lwa. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 13 czerwca 2021 roku? Ranek przywita Nas pozytywnym sekstylem Wenus i Urana, który sprawi, że będziemy chcieli wyjść poza sztampę, zrobić coś nietypowego, zainicjować randkę bądź spotkanie. Wieczorem księżyc w znaku Lwa jeszcze ożywi atmosferę i z pewnością nie będziemy w nastroju, aby szybko kłaść się spać.

  Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Byka i jest coraz mniej widoczny, o godzinie 20.47 przejdzie do znaku Bliźniąt. Wielkimi krokami zbliżamy się do Nowiu Księżyca. Dzień będzie obfitujący w kontakty z innymi, burzliwe rozmowy i negocjacje. Wieczorem odczujemy narastające zmęczenie. Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 8.06.2021 r.

  Poznaj horoskop dzienny na piątek 4 czerwca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce znajduje się w znaku Bliźniąt, Księżyc przebywa w znaku Barana. Dzisiaj na niebie Wenus, która rezyduje w znaku Raka, utworzy dobroczynny trygon z Jowiszem (znak Ryb). To wyśmienity moment na sprawdzanie swojego szczęścia w grach liczbowych, kontakty z bliższą i dalszą rodziną, udział w imprezach okolicznościowych. Będziemy bardziej otwarci na drugiego człowieka, czulsi i wrażliwsi.

  Rok 2021 jest numerologiczną "piątką" co oznacza, że najbliższe miesiące niosą za sobą energię romansów, dużej aktywności uczuciowej i fizycznej, ale również chaotyczność, zmienność i brak uporządkowania. Numerologiczna "piątka" to również potrzeba wyrażania siebie, szukania swojej tożsamości oraz radosnego i twórczego spędzania czasu, koniecznie w szerszym towarzystwie.