astrolog

  astrolog

  Rozpoczyna się wrzesień, miesiąc powrotu do szkoły, grzybobrania i pajęczych nici unoszących się w promieniach ostatnich, ciepłych dni. Co prawda astronomiczne lato trwa w tym roku do 22.09, czyli do równonocy i wkroczenia Słońca do znaku Wagi, to jednak w świadomości wielu osób właśnie zaczyna się jesień. Dawna, ludowa nazwa tego miesiąca to pajęcznik, co nawiązuje do ogromnej ilości drobnych, srebrzystych nitek zawieszonych w coraz bardziej poziomych promieniach Słońca. Sprawdź horoskop miesięczny na wrzesień.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Bliźniąt. Srebrny Glob utworzy o godzinie 12.35 kwadraturę z Marsem znajdującym się w znaku Panny. Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 31 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Ostatni dzień miesiąca będziemy spędzać na podsumowaniach i rozliczeniach, które zapragniemy wykonać szybko i bez zbędnych formalności. Niestety pośpiech jest złym doradcą, dlatego południe upłynie w nerwowej, wręcz konfliktowej atmosferze.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Bliźniąt. Szybki i kontaktowy Merkury rano, o godzinie 7.09 przejdzie ze znaku Panny do znaku Wagi. Na niebie utworzy się Trzecia Kwadra naszego naturalnego satelity, zatem na wieczornym niebie będziemy widzieć dokładnie połowę tarczy Srebrnego Globu. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 30 sierpnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku?

  Przed Nami niebieska Pełnia Księżyca, czyli druga z serii Pełni w znaku Wodnika. Ten dzień będzie wyjątkowy, jeśli tylko pozwolimy nowym, świeżym energiom na dobre rozgościć się w Naszym życiu. Dzisiaj możemy wpadać na genialne pomysły i zaskakiwać samych siebie. To dzień reform i rewolucji, dzisiaj będziemy przestawiać meble, robić totalne zmiany w grafiku i snuć plany o wielkiej transformacji w życiu. Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 22 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce znajduje się w znaku Lwa, Księżyc przebywa w fazie Wodnika i już tylko doba dzieli go od osiągnięcia stuprocentowo widocznej tarczy, czyli od pełni. Dzień będzie upływał nam szybko, intensywnie i dość nerwowo. Ilość doświadczeń, które będą udziałem większości znaków zodiaku z pewnością starczyłaby na cały tydzień. Możemy spodziewać się nagłych wybuchów emocji oraz intensywnych rozmów partnerskich. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku w sobotę, 21 sierpnia 2021 r.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje w znaku Koziorożca. O godzinie 10:48 Srebrny Glob przeniesie się do znaku Wodnika. Na niebie zaczną się trochę lżejsze układy. Przede wszystkim opozycja Słońca i Jowisza pomoże wyjść z najtrudniejszej sytuacji i znaleźć dodatkowe opcje awaryjne. Jaki jest horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na piątek, 20 sierpnia 2021 r.? Trygon Merkurego i Urana uświadomi nam, gdzie do tej pory popełniliśmy błąd. Wpadniemy na proste i jednocześnie genialne pomysły. Będziemy aktywni, przedsiębiorczy i innowacyjni. Komunikacja z innymi pójdzie znacznie sprawniej.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Niestety na niebie aktywują się jakieś niespokojne, wojenne klimaty. Koniunkcja Merkurego i Marsa w znaku Panny spowoduje, że padnie wiele ostrych słów! Politycy nie będą owijać w bawełnę i dolewać oliwy do ognia. Na lokalnych podwórkach także niespokojnie. Dzisiaj jest większe niż zazwyczaj prawdopodobieństwo kolizji, błędów w transporcie i awarii. Unikajmy kłótni, ponieważ ich konsekwencje mogą być bardzo poważne. Sprawdź horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na czwartek, 19 sierpnia 2021 r.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Srebrny Glob po godzinie 7.57 przeniesie się do fazy Koziorożca. Nasz naturalny satelita w ziemskim i praktycznym znaku zachęci nas do pracowitości, punktualności oraz skupienia się na kwestiach zawodowych. Sprawdź horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na środę, 18 sierpnia 2021 r. Dzisiaj na wszystko spojrzymy trzeźwym i analitycznym okiem, wyciągając dla siebie maksymalne korzyści z podejmowanych działań.

  Tydzień rozpocznie Nam zmiana pozycji Wenus, która przejdzie ze znaku Panny do znaku Wagi. Ten układ pomoże Nam w lepszym zrozumieniu drugiego człowieka. Nabierzemy większej ochoty na przebywanie w towarzystwie innych ludzi, więcej będziemy wychodzić z domu, w tym również na zakupy, na które wydamy wyższe kwoty. Sprawdź horoskop tygodniowy od 16 do 22 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce znajduje się w znaku Lwa, Księżyc przebywa w znaku Skorpiona. Nad ranem, o godzinie 5.11 Srebrny Glob przeniesie się do znaku Strzelca. Znak zmieni również szczodra i budząca w Nas ciepłe uczucia Wenus. Ta planeta o godzinie 6.26 przeniesie się ze znaku Panny do zarządzanego przez siebie znaku Wagi. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 16 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzień rozpoczniemy, o dziwo, radośnie, w większości przypadków z optymizmem i nową, dobrą energią do działania. Będziemy aktywni i chętni do kontaktów z innymi.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. Dzisiaj na niebie dojdzie do pierwszej kwadry Księżyca. Srebrny Glob ustawi się w kwadraturze ze Słońcem po godzinie 17.19. Dla obserwatorów z Ziemi widoczna będzie tylko wschodnia połowa naszego naturalnego satelity. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 15 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Pierwsza kwadra Księżyca w znaku Skorpiona zachęca do składania postanowień, afirmowania sobie celów i układania planów na wzbogacenie się. To ważny dzień na rodzinne rozmowy o podziale dóbr.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Srebrny Glob rozpocznie dzień w znaku Wagi, następnie o godzinie 2.01 Księżyc przejdzie do znaku Skorpiona. Na niebie oprócz tych układów pojawi się jeszcze kwinkunks pomiędzy Wenus a Jowiszem. Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 14 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzisiaj będziemy chcieli komuś coś udowodnić, być lepsi za wszelką cenę. Bardzo prawdopodobne, że przesadzimy z inwestycjami i zakupami. Musimy trzymać się za portfel.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Wagi. Na niebie utworzy się pozytywny trygon pomiędzy Wenus przebywającą w znaku Panny i Plutonem rezydującym w znaku Koziorożca. Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 12 sierpnia 2021 r.? Dzisiaj będziemy mogli zrobić jakieś konstruktywne plany i pomyśleć o długofalowych zyskach. W szczególności dla przedstawicieli trygonu ziemi czyli Byków, Panien i Koziorożców dzisiejsza data niesie ze sobą szanse na odbudowanie finansów. Również sprawy partnerskie będą układać się po naszej myśli, a znajomości dzisiaj zawarte mogą cieszyć nawet przez wiele lat.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Panny. Na niebie planeta gorących uczuć, która również przebywa w znaku Panny, ustawi się w opozycji z uduchowionym Neptunem, który rezyduje w znaku Ryb. Ten dzień będzie pełen przeczuć i niesamowitej intuicji. Warto zapamiętać dzisiejsze sny i działać bardziej instynktownie niż racjonalnie. Okaże się, że przeczucia, nawet nieprawdopodobne nas nie zmylą. Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na wtorek, 10 sierpnia 2021 r.

  Słońce znajduje się w znaku Lwa, Księżyc także rozpocznie dzień w znaku Lwa. O godzinie 16.55 Srebrny Glob przejdzie do znaku Panny. Jesteśmy tuż po Nowiu Księżyca i nasz naturalny satelita zacznie się odnawiać, a jego tarcza powoli zacznie być widoczna. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 9 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Będziemy się jeszcze gryźć z tym, jakie decyzje podjęliśmy w weekend i rozważać wszystkie za i przeciw. Będziemy pełni wątpliwości, czy starczy sił na realizację marzeń. To chwilowe osłabienie.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc również znajduje się w tej samej fazie zodiaku. Na niebie o godzinie 15:50 uściśli się Nów Księżyca w Lwie. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 8.08.2021r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzień będzie wypełniać przełomowa, silna energia, która natchnie Nas do szukania nowych dróg i nowych początków. Jednak zanim ustabilizuje się coś nowego, możemy być zdezorientowani i mieć poczucie, że gubimy się w chwilowym chaosie. Taką energię dezinformacji będzie wzmacniać dzisiejszy kwinkunks pomiędzy Merkurym, a Neptunem. Ostatecznie, po małych zawirowaniach możemy odszukać dawne marzenia i plany.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc zaczyna dzień w znaku Raka, o godzinie 9.31 przejdzie do znaku Lwa. Niebawem po rozpoczęciu się dnia, na niebie uściśli się kwadratura Słońca i Urana (godzina 1.57). Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 7 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzień będzie upływać nam pod znakiem elektryzujących wiadomości, które zaskoczą w szczególności osoby urodzone w znaku Lwa, Wodnika i Byka. Będziemy również zmieniać taktykę i układać już nowe plany na najbliższy tydzień.

  Słońce znajduje się w znaku Lwa, Księżyc przebywa w znaku Raka. Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 6 sierpnia 2021 r. dla wszystkich zna Przez cały dzień Srebrny Glob będzie się kurczył, a większość zodiaku będzie odczuwać dziwne napięcie emocjonalne oraz niepokój niewiadomego pochodzenia. To wpływ kwadratury Słońca i Urana, do której zostało dwadzieścia kilka godzin. Mogą pojawić się awarie sprzętu elektronicznego i kłopoty dużych elektrowni. Być może zostanie zaobserwowana duża aktywność na Słońcu, nie wykluczając burzy słonecznej.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc przebywa w fazie Bliźniąt. Na niebie dojdzie do pozytywnego i konstruktywnego trygonu Wenus z Uranem. Planeta, która odpowiada za szczęście w miłości znajduje się w znaku Panny, natomiast inspirujący Uran przebywa w znaku Byka. To będzie dzień, w którym skupimy się na kwestiach finansowych i sprawach biznesowych. Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na wtorek, 3 sierpnia 2021 r.

  Sierpień to miesiąc ujawniania naszych prawdziwych talentów. Na niebie panuje znak królewskiej fazy zodiaku, czyli Lwa. To czas odzyskiwania mocy i czerpania z życia pełnymi garściami. Będziemy chcieli celebrować ten czas i zapragniemy działać na pełnych obrotach. Oto horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku na sierpień 2021 r.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Srebrny Glob znajduje się w znaku Byka. Na niebie będziemy mieli do czynienia z trzecią kwadrą Księżyca. Jest to faza w trakcie której z łatwością pozbędziemy się niechcianych włosków, zatem depilacja jest świetnym pomysłem. Z powodzeniem możemy wykonywać zabiegi złuszczające, peelingujące, jak również zrzucać dodatkowe kilogramy, sprzątać i prać. Dzisiaj szybko i skutecznie pozbędziemy się niechcianych energii. Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na sobotę, 31 lipca 2021 r.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc rozpocznie dzień w znaku Barana. Srebrny Glob wieczorem, po godzinie 22.07 przeniesie się do znaku Byka. Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 30 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzień spędzimy na umawianiu towarzyskich wizyt i przyjacielskich odwiedzin. Będziemy także bardziej skorzy niż zazwyczaj do wydawania pieniędzy na suplementy diety, odzywki i produkty związane ze zdrowym trybem życia. Poczujemy się bardziej odpowiedzialni za swoje postępowanie.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Na niebie króluje trygon ognia, który mocno zaakcentuje swoje wpływy! Będziemy porywczy, wręcz narwani, a już z pewnością ciężko będzie zachować rozsądek i zimną krew. Poznaj horoskop dzienny na czwartek 29 lipca 2021 r. Mars w ostatnim stopniu znaku Lwa utworzy opozycję z Jowiszem, który przebywa w znaku Wodnika.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. O godzinie 5:29 Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb. Roboczy tydzień rozpoczniemy trochę zdezorientowani i sentymentalni. Przez wydarzenia, które przyniosła weekendowa pełnia Księżyca, nie będziemy jeszcze w stanie dokładnie wyrazić swoich uczuć i obrać konkretnego kierunku działania. Księżyc w znaku Ryb może wodzić nas na manowce, mylić drogę i zacierać pewne fakty. Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek 26.07.2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 25 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Jesteśmy tuż po pełni Księżyca. Nasz naturalny satelita będzie na niebie nadal bardzo wyraźny, a nasze emocje i myśli staną się wręcz gorączkowe. Do tego intensywnego wpływu dochodzi działanie opozycji Merkurego i Plutona, która nie pozwoli zapomnieć o kłótniach, sporach czy kilku zbyt ostrych słowach wypowiedzianych wczoraj. Nasz umysł będzie pracował dzisiaj na najwyższych obrotach.

  Na niebie tuż przed świtem doszło do Pełni Księżyca w znaku Wodnika. Ten lipcowy Księżyc zwany jest również Księżycem Grzmotów, Burzowym Księżycem, bądź Księżycem Kozłów. Wszystkie te nazwy mają swoje uzasadnienie w zjawiskach pogodowych – o czym sami możemy się przekonać patrząc na aurę za oknem, bądź cyklu przyrody. Oczywiście Księżyc Grzmotów wywołuje również niepokoje w związkach i stany burzowe w naszym wnętrzu. Czeka Nas dzień pełen niezwykłych doznań i elektryzujących spotkań. Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 24 lipca 2021 dla wszystkich znaków zodiaku? Wieczorem na niebie będzie trygon Merkurego i Neptuna, który sprawi, że będziemy szukać wokół siebie duchowego przewodnictwa.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 23 lipca dla wszystkich znaków zodiaku? Na niebie energia planetarna ugruntowuje się w nowych znakach (Słońce w Lwie, Wenus w Pannie) i zaczynamy działać z nieco innym nastawieniem. Dzisiaj będziemy chcieli być skuteczniejsi i jednocześnie bardziej oszczędni. Podliczymy swój budżet i przemyślimy czy zakupy są naprawdę potrzebne.

  Przed nami bardzo ciekawe układy na niebie, co będzie miało odzwierciedlenie w tym, że na Ziemi także nie będziemy się nudzić. Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 22 lipca? Księżyc już w pierwszej godzinie dnia zmieni znak ze Strzelca na Koziorożca. Dodatkowo Wenus, obdarzająca zodiak blaskiem pieniędzy i sławy, opuszcza znak Lwa i wchodzi do skromniejszego znaku Panny.