Astrolog Merkurja

  Astrolog Merkurja

  Słońce nadal będzie przebywać w znaku Wagi. Poniedziałek przywita nas sporą zmianą energii. Przebywający w znaku Wodnika Saturn, który od 23 maja znajdował się w ruchu wstecznym, właśnie zaczyna prosty bieg. Będziemy musieli skorygować wiele swoich uprzednich postaw, zdyscyplinować się i zacząć działać według planu. Poznaj horoskop na cały tydzień, od 11 do 17 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc zacznie dzień w znaku Wodnika. O godzinie 4:21 Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb. Jesteśmy już blisko Pełni Księżyca w znaku Barana. Emocje się gotują, adrenalina buzuje i z każdym dniem, aż do 20.10 coraz ciężej będzie zapanować nad rozbuchanymi energiami. Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 16 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Wiedza ukryta w astrologii może okazać cenną wskazówką dla kobiet, które pragną dowiedzieć się czegoś więcej na temat swojego wybranka. Nawet jeśli nie traktujemy horoskopów zbyt poważnie, warto wykorzystać je jako podpowiedź, pozwalającą ustalić konkretne cechy osobowości mężczyzny. Do każdego znaku zodiaku przypisane są szczególne zachowania czy upodobania. Jak data urodzenia kształtuje charakter panów?

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Srebrny Glob utworzy szczęśliwy aspekt z Jowiszem, który znajduje się w tym samym znaku – Wodniku, o godzinie 14.48. Na dzisiaj to nie koniec uśmiechów Jowisza, ponieważ Słońce również ustawi się w szczęśliwym trygonie to tej dobrotliwej i szczodrej planety. Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 15 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Nasz naturalny satelita pokazuje coraz więcej swojej tarczy. Na niebie utworzy się trygon Merkurego i Ceres, który pomoże w zajmowaniu się sprawami związanymi z uprawą i pielęgnacją ziemi, porządkowaniem działek i zadbaniem o rośliny balkonowe. Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 14 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Nasz naturalny satelita ustawi się w fazie pierwszej kwadry, co będzie nas zachęcać do zwiększenia ambicji zawodowej i skupienia uwagi na pracy i karierze. Osoby uczące się również będą miały apetyt na jakieś dokonania oraz pilne przyswajanie wiedzy. Sprawdź horoskop dzienny na środę, 13 października dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Będziemy musieli być bardziej punktualni, dokładni i rzetelni. Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 12 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Otoczenie nie będzie wybaczać nieprzygotowania lub niepunktualności, o którą może być dzisiaj, jak na złość, wyjątkowo łatwo.

  Słońce przebywa w znaku Wagi. Srebrny Glob zaczyna dzień w znaku Strzelca, ale o godzinie 19.14 przejdzie do znaku Koziorożca. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 11 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Na niebie nad ranem utworzyła się kwadratura Księżyca i Neptuna, która spowoduje, że możemy obudzić się rozbici po trudnych snach i nocnych niepokojach. Najważniejszy wydarzy się jednak w znaku Wodnika.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Pomimo tego, że to weekend i niedzielna atmosfera powinna zachęcać do wypoczynku, dzień z sielskością i łagodnością niewiele będzie miał wspólnego. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 10 października 2021 r. dla wszystkich znaków? Koniunkcja Merkurego i Marsa w znaku Wagi zaostrzy nam języki. Będziemy nieco złośliwi, uszczypliwi, skorzy do ostrej wymiany zdań i niekończących się dialogów.

  Głównym wydarzeniem nadchodzących dni będzie Nów Księżyca w znaku Wagi, który uściśli się 6.10. i zapoczątkuje ważne zmiany partnerskie. Zaczniemy patrzeć na swoje otoczenie bardziej wnikliwie i odkrywać swoje drugie połówki na nowo. Sprawdź, jaki jest horoskop tygodniowy na dni od 4 do 10 października.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona. Po godzinie 17:23 Srebrny Glob przejdzie do znaku Strzelca. O godzinie 18:18 Merkury utworzy koniunkcję ze Słońcem, co sprawi, że będziemy bardzo intensywnie konwersować, szukać nowych kontaktów towarzyskich, uruchamiać swoje znajomości i szukać na wieczór większej grupy znajomych do wspólnego imprezowania. Wiadomości i wszelkie plotki będą się dzisiaj rozchodzić błyskawicznie. Poznaj horoskop dzienny na sobotę, 9 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Srebrny Glob tuż po nowiu również zaczyna dzień w znaku Wagi. Po godzinie 16.21 nasz naturalny satelita znajdzie się w fazie Skorpiona, gdzie pozostanie na najbliższe kilkadziesiąt godzin. Poznaj horoskop dzienny na czwartek, 7 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, w tym samym znaku znajduje się Srebrny Glob. O godzinie 13:05 dojdzie do intensywnego nowiu Księżyca w znaku Wagi. Poznaj horoskop dzienny na środę, 6 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Będziemy skupieni na jakości naszych relacji, będziemy myśleli o tym z kim i dlaczego chcielibyśmy być, jak również poszukamy wokół siebie nowych kontaktów i bodźców.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc zaczyna dzień w znaku Panny. Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 5 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? O godzinie 14:40 Srebrny Glob przeniesie się do fazy Wagi i rozpocznie się odliczanie godzin do Nowiu. Poza tym na niebie utworzy się optymistyczny trygon pomiędzy planetą karłowatą Ceres, która przebywa w znaku Bliźniąt i Słońcem, które znajduje się w znaku Wagi.

  Srebrny Glob jest coraz mniej widoczny na nocnym niebie i dąży do nowiu, który będzie mieć miejsce w środę 6.10. Dzisiaj będziemy mieli do czynienia z pozytywnym trygonem Merkurego i Jowisza, który przysporzy Nam dobrych okazji, ułatwi komunikację, da smykałkę do interesów. W tym dniu możemy również liczyć na życzliwość innych. To będzie poniedziałek dobry dla finansów i układów zawodowych. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 4 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Słońce znajduje się w znaku Wagi, Księżyc przebywa w znaku Lwa. Po godzinie 10.37 Srebrny Glob przeniesie się do znaku Panny. Na niebie utworzy się konstruktywny trygon pomiędzy Marsem, który przebywa w znaku Wagi, a planetą karłowatą Ceres, która znajduje się w znaku Bliźniąt. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 3 października 2021 r. Będzie się działo dużo i wesoło. Będziemy chętni do spacerów na świeżym powietrzu oraz do spędzania czasu w gronie tych osób, które są naprawdę dla Nas ważne. Wieczór wypełnią flirty on-line, zdalne rozmowy i kontakty telefoniczne z podtekstem uczuciowym.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Na niebie będziemy mieli sympatyczny sekstyl Wenus, która przebywa w znaku Skorpiona i Plutona rezydującego w znaku Koziorożca. Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 2 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Sobota przyniesie nam możliwość spotkania się z ludźmi, których lubimy z wzajemnością. 

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc rozpocznie dzień w znaku Raka. Srebrny Glob o godzinie 2:53 przeniesie się do znaku Lwa. Na niebie utworzy się kwadratura Wenus i Jowisza oraz kwadratura Merkurego i Plutona. Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 1 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Będą trudne i niepokojące układy na niebie.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Raka. Wenus przebywa w znaku Skorpiona, a Mars w znaku Wagi. Na niebie ułożył się trygon w żywiole powietrza pomiędzy Słońcem a Saturnem. Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 30 września 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Srebrny Glob znajduje się w znaku Raka. Na niebie utworzy się trzecia kwadra Księżyca. Jest to faza, w której trakcie doskonale działają zabiegi oczyszczające, redukujące wagę ciała, a także rytuały odcinające. Poznaj horoskop dzienny na środę, 29 września 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Bliźniąt. Po godzinie 15:34 Srebrny Glob przeniesie się do zarządzanej przez siebie fazy Raka. Dzisiaj na niebie brak większych układów planetarnych i czeka nas głównie wpływ naszego naturalnego satelity, który ciągle zmniejsza swoją tarczę i zachęca do ekstrawertycznej aktywności. Wieczorem będziemy jednak przeczuleni i możemy zbytnio ulegać czarnym myślom. Poznaj horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na wtorek, 28.09.2021 r.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Byka. Na niebie dojdzie do trygonu pomiędzy Marsem znajdującym się w fazie Wagi, a Saturnem rezydującym w znaku Wodnika. Dzień możemy spędzić bardzo konstruktywnie, pracowicie i w sposób aktywny. Nie będziemy mieć ochoty na długie wylegiwanie się. Poznaj horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na sobotę, 25.9.2021 r.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku materialnego Byka. Kwestie obowiązków zawodowych i sprawy finansowe staną się teraz bardziej istotne. Postanowimy nadrobić zaległości spowodowane syndromem przesilenia i uporządkować sytuację w miejscu pracy. Poznaj horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na piątek 24.09.2021 r.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Czeka nas pierwszy w pełni jesienny dzień. Na niebie dojdzie do opozycji planety miłości, czyli Wenus z planetą niepokoju i niespodzianek, czyli Uranem. Nic nie będzie szło zgodnie z ustaleniami, powinniśmy przygotować się na uczuciowe fajerwerki i niezwykłe zbiegi okoliczności. Poznaj horoskop dzienny na czwartek 23.09.2021 r.