Astrolog Merkurja

  Astrolog Merkurja

  Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Wodnika. Po godzinie 8.53 Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb. Na niebie utworzy się dobroczynny i uzdrawiający trygon pomiędzy Słońcem, a planetą duchowości i intuicji czyli Neptunem. Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 12 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Koziorożca. O godzinie 4.02 Srebrny Glob przejdzie do znaku Wodnika. Dzisiaj na niebie dojdzie do ważnych i trudnych układów. Jaki jest horoskop dzienny na środę, 10 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Dzień przyniesie kolejne presje i napięcia. Cały zodiak odczuwa już wpływ zbliżającej się koniunkcji Merkurego i Marsa oraz kwadratury Marsa i Saturna, która niebawem będzie mieć miejsce. Z mediów popłyną niepokojące informacje. Zdenerwowanie i obawy będą towarzyszyć większości osób i przełożą się na sprawy rodzinne czy partnerskie. Warto zachować wewnętrzny spokój i nie ulegać lękom. Praca wbrew pozorom, za sprawą Księżyca w Koziorożcu może iść sprawnie i składnie.

  Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 7 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Dzień nie przyniesie Nam większych układów planetarnych, więc możemy liczyć na rozluźnienie, spędzenie czasu w gronie najbliższych, zbieranie sił do kolejnego tygodnia, a nawet trochę lenistwa. Jeśli postawimy na aktywność fizyczną, to raczej po południu i w ograniczonym zakresie.  

  Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 6 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc również rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona, po godzinie 1:52 Srebrny Glob przejdzie do znaku Strzelca. Na niebie chwila oddechu i spokojniejszy klimat.

  Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 5 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Srebrny Glob znajduje się również w znaku Skorpiona. Na niebie nadal burzliwe po dopiero co uściślonym Nowiu Księżyca. Niecałą godzinę po północy Słońce znajdzie się w opozycji z Uranem, to układ, który prognozuje niespodzianki i różnego rodzaju wybuchowe sytuacje. Uwaga na sprzęt elektroniczny i zasilanie prądem! Bardzo możliwe awarie sieci elektrycznej i internetowej.

  Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Srebrny Glob znajduje się w znaku Wagi. Jesteśmy tuż przed Nowiem Księżyca w znaku Skorpiona. To trudny dzień, który przyniesie ciężki emocje. Większa część znaków zodiaku będzie odczuwać nieprzyjemne doznania, takie jak strach, obawa przed przyszłością, zalęknienie bez powodu. W tym dniu lepiej nie narażać się na dodatkowy stres i przełożyć ważne spotkania czy decyzje na inny termin.

  Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Panny, ale już dziesięć minut po północy przejdzie do znaku Wagi. W przeciwieństwie do pierwszego dnia listopada, który był nad wyraz spokojny i zgodnie z moimi prognozami wydarzyło się mniej kolizji i niepożądanych zdarzeń drogowych niż w poprzednich latach, drugi listopada przyniesie niepokoje. Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 2 listopada 2021 r.? Na niebie utworzy się opozycja pomiędzy Merkurym a planetoidą Eris, która zaostrzy konflikty i sprawi, że będziemy skorzy do kłótni. Ponadto Merkury w kwadraturze z Plutonem spowoduje, że padnie wiele ostrych słów, a wręcz gróźb. W mediach mogą gruchnąć informacja o jakiejś awarii związanej z energią atomową bądź podniesiony będzie wątek energii jądrowej. Podróżowanie będzie mocno utrudnione.

  Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc znajduje się w znaku Panny. Nad ranem na niebie utworzy się korzystny trygon pomiędzy Merkurym a Jowiszem, dzięki któremu podróże na nekropolie mogą być w tym roku dużo bezpieczniejsze. Jest szansa, że ruch na drogach będzie odbywał się w miarę płynnie, a statystyki wypadków i kolizji drogowych dotyczące 1.11. będą poniżej statystycznej średniej z ostatnich lat. Sprawdź szczegółowy horoskop dzienny na poniedziałek, 1 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Ostatni tydzień miesiąca upłynie nam pod znakiem dwóch kwadratur i zmiany znaku przez Marsa. Będzie to bardzo dynamiczny i szybki koniec października, naznaczony energią wyjazdów, szukania rodzinnych kompromisów i walki z urzędami. Sprawdź horoskop tygodniowy od 25 do 31 października dla wszystkich znaków zodiaku.

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 30 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc zaczyna dzień w znaku Lwa. Srebrny Glob o 20:09 przemieści się do znaku Panny. Mars przejdzie ze znaku Wagi do znaku Skorpiona, w którym będzie mocniejszy, zatem możemy spodziewać się wydarzeń o gwałtownym charakterze.

  Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 29 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Nasz naturalny satelita dąży do nowiu, a jego tarcza się zmniejsza. Będziemy wydatkować energię i niestety czuć się bardziej niż zwykle zmęczeni. Po godzinie 12:24 Srebrny Glob utworzy kwadraturę z planetą niespodzianek, czyli Uranem.

  Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc znajduje się w znaku Raka. O godzinie 11:07 Srebrny Glob przejdzie do znaku Lwa. Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 28 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Na niebie utworzy się pozytywny sekstyl pomiędzy Wenus a Jowiszem. Ten aspekt pomoże w korzystnych zakupach, wyławianiu okazji i promocji, jak również w szybkim i sprawnym przemieszczaniu się z miejsca na miejsce.

  Słońce przebywa w znaku Skorpiona, księżyc znajduje się w znaku Bliźniąt. Na niebie brak większych układów pomiędzy ciałami niebieskimi, dlatego ostatni dzień tygodnia da Nam chwilę oddechu i pomoże zaplanować działania na nadchodzący tydzień. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 24 października 2021 r. dla wszystkich znaków?

  Słońce rozpocznie dzień w znaku Wagi, ale o godzinie 6:50 przejdzie do znaku Skorpiona, w którym będzie przebywać przez najbliższy miesiąc. Poprzez wpływ Słońca ze znaku Skorpiona, w ciągu najbliższych tygodni staniemy się bardziej dociekliwi i przenikliwi. Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 23 października dla wszystkich znaków?

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Srebrny Glob znajduje się w znaku Byka. Na ziemi nadal będziemy odczuwać skutki wczorajszej Pełni Księżyca. Jaki jest horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku? Nerwowa i bojowa atmosfera będzie Nam towarzyszyć przy wykonywaniu codziennych czynności. Opozycja Marsa do planety karłowatej reprezentującej boginię niezgody czyli Eris, nieprzerwanie będzie pchać Nas w stronę zaostrzania konfliktów i szukania zwady. Trudne skutki Pełni Księżyca zaczną ustępować dopiero w weekend. Dzisiaj nadal musimy być ostrożni i nie unosić się emocjami.

  Jaki jest horoskop dzienny na środę, 20 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Srebrny Glob utworzy pierwszą pełnię lunarnego cyklu, dzisiaj na niebie ukaże się Księżyc Myśliwych. Pełnia uściśli się o 16:56. Jak będziemy się czuć?

  Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 19 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Pomimo zbliżającej się, burzliwej Pełni, czeka Nas bardzo udany dzień. Na niebie Merkury i Jowisz mkną do przodu zasilając trygon powietrza swoim wpływem. Dodatkowo trygon Marsa i Jowisza podniesie Nas na duchu, pomoże wywalczyć ważne profity, natchnie do zagrania o swoje racje.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Ryb. Na niebie utworzy się sekstyl Merkurego i Wenus, który sprzyja nocnym imprezom z soboty na niedzielę, ale później dzień przyniesie Nam spore niepokoje. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 17 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Wczesnym popołudniem będziemy mieć do czynienia z kwadraturą Słońca i Plutona, co spotęguje jakieś poczucie zagrożenia. Niedzielny wieczór nie będzie wyglądał spokojne. Kłótnie i nerwy rodzinne oraz jakieś niepokojące wiadomości płynące z mediów spowodują, że nie będziemy w radosnym nastroju, wręcz przeciwnie. Kolejne pożary i wypadki z ogniem w tle bardzo prawdopodobne.