Anna Wendzikowska

  Anna Wendzikowska

  Bohaterem kolejnego odcinka cyklu "Filmowe PytAnia" dziennikarki Anny Wendzikowskiej jest Jakub Wesołowski. Aktor opowiedział Jej o swoich ulubionych filmach, kinie, Jamesie Bondzie i córce. - Nigdy nie sądziłem, że ten świat będzie mi bliski. To był przypadek - tak mówi o aktorstwie Kuba Wesołowski.

  Zasłyną rola w filmie "Traffic" z 2000 roku, za którą otrzymał Oscara. Ostatnią produkcją, w której wziął udział jest film "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi", w którym Benicio del Toro wcielił się w rolę enigmatycznej postaci DJ-a. Czy takie role to dla niego wyzwanie? A może woli grać pozytywnych bohaterów? Z aktorem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Marek Kondrat i jego żona Antonina Turnau spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Kto jeszcze ze znanych mężczyzn został ojcem po ukończeniu 60 lat? Dlaczego Bruce'a Willisa można nazwać damskim krawcem? Mówiła o nich dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Mark Hamill to kultowy Luke Skywalker z Gwiezdnych wojen. Aktor oraz jego bohater wracają w nowej części sagi - Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Jak ta rola wpłynęła na życie artysty? Czego się obawiał, kiedy otrzymał propozycję ponownego wcielenia się w postać Skywalkera? Z aktorem spotkała się Anna Wendzikowska. Zobaczcie, jak skomplementował dziennikarkę Dzień Dobry TVN. Co pokazał Ani i czy jej się to spodobało? ;)

  Na ekrany kin wchodzi kolejna część kultowej sagi - "Gwiezdne wojny - ostatni Jedi". Jedną z głównych ról ponownie gra młoda, brytyjska aktorka Daisy Ridley. Grana przez nią postać odnajduje Luke'a Skywalkera, aby pod jego okiem szkolić się na rycerza Jedi. Z aktorką spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Od kogo Daisy chciałaby uczyć się zawodu? Czy równouprawnienie kobiet jest dla niej istotne? Jak zmieniło się jej życie po zagraniu w sadze?

  James Belushi, znany amerykański aktor i komik, zagrał ostatnio, wraz z Kate Winslet, w najnowszym filmie Woody'ego Allena "Na karuzeli życia". Para na skraju rozstania, którą grają, ma problemy z dziećmi. Dlatego dziennikarka Anna Wendzikowska zapytała aktora o to, co jest najtrudniejsze w byciu rodzicem. Dlaczego młodzi ludzie nigdy nie słuchają swoich rodziców? Kiedy ludzie w związku, który nie ma szans na przetrwanie, powinni się rozstać?

  James Belushi zagrał w filmie Woody'ego Allena "Na karuzeli życia". Wciela się w postać Humpty'ego - operatora karuzeli w wesołym miasteczku, który nie do końca radzi sobie w roli ojca. Co według aktora jest najtrudniejsze w byciu rodzicem? Z Jamesem Belushim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Cały wywiad zobaczycie w piątek w Dzień Dobry TVN.

  Podobno Katie Holmes spotyka się z aktorem Jamiem Foxxem. Jakie inne plotki dotyczące aktorki pojawiły się w mediach? Co wiadomo o życiu prywatnym jej nowego partnera? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Anną Wendzikowską.

  Kate Winslet to brytyjska aktorka filmowa, laureatka Oscara za rolę pierwszoplanową w Lektorze. Niedawno zagrała w filmie Woody’ego Allena - Na karuzeli życia. Wcieliła się w nim w postać Ginny - rozchwianej emocjonalnie byłej aktorki pracującej jako kelnerka. O tej właśnie roli, pracy z Allenem i miłości aktorka rozmawiała z dziennikarką Dzień Dobry TVN Anną Wendzikowską.

  Po raz kolejny w amerykańskiej kolorowej prasie pojawiły się informacje o tym, że aktorka Jennifer Aniston jest w ciąży. Ile w tym prawdy? Ile razy aktorka była rzekomo zaręczona? Kim byli jej życiowi partnerzy? O komentarz poprosiliśmy dziennikarkę Dzień Dobry TVN Annę Wendzikowską.

  Liga Sprawiedliwości to spektakularna opowieść o superbohaterach ratujących świat przed katastrofą. W postać Batmana kolejny raz wcielił się Ben Affleck, a partneruje mu m.in. Rey Fisher jako Cyborg. Z aktorami spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Kto był dla nich superbohaterem w prawdziwym życiu? Czy dla swoich dzieci Ben Affleck jest superbohaterem? Czy - według aktorów - każdy z nas ma ciemną stronę? Jakie wnioski powinni wyciągnąć z filmu młodzi ludzie?

  Henry Cavill to brytyjski aktor, który od kilku lat wciela się w rolę Supermana. Film "Liga Sprawiedliwości", w którym superbohaterowie łączą siły, by kolejny raz chronić ziemię przed niebezpieczeństwami to już trzeci raz, kiedy Superman ma twarz Cavilla. Co aktorowi podoba się w postaci, którą gra? Co młodzi ludzie, oglądając ten film, powinni z niego wynieść? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Dorota Wellman: "Nie jesteśmy najbogatszą parą w show-biznesie"! O tym, komu przypada ten laur opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN dziennikarka Anna Wendzikowska. Jak myślicie, kto znajduje się na tej liście? Zobaczcie!

  Czy każdy ojciec jest superbohaterem dla swojego dziecka? Zobaczcie, co Ben Affleck i Ray Fisher, którzy zagrali w filmie "Liga Sprawiedliwości", powiedzieli dziennikarce Annie Wendzikowskiej. Cały wywiad Ani zobaczycie w programie Dzień Dobry TVN w najbliższą sobotę. Bądźcie z nami od 8:00!

  Ze "Złymi mamuśkami", czyli odtwórczyniami głównych ról w filmie: Milą Kunis, Kristen Bell i Kathryn Hahn spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Kobiety rozmawiały o świętach, kobiecym poczuciu obowiązku i rodzinie. Jak aktorki obchodzą święta w swoich domach? Lubią ten czas? Co posiadanie dzieci zmieniło w ich życiu? I jakie wartości oraz tradycje przeniosły z domu, w którym dorastały do własnego?

  Wygląda na to, że związek księcia Harry'ego z Meghan Markle przechodzi w bardziej poważny etap. Mówi się o zaręczynach pary, a nawet o ciąży aktorki. Ale życie księcia nie zawsze było takie poukładane. O wszystkich obliczach młodszego syna księżnej Diany i jego partnerkach rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z naszą dziennikarką Anną Wendzikowską.

  Jim Sturgess to brytyjski aktor, znany m.in. z filmu "Niepokonani", "Jeden dzień" czy "Kochanice króla". Właśnie zagrał w katastroficznym filmie "Geostorm" u boku Gerarda Butlera. Z aktorem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Czy w swoim życiu doświadczył jakiś ekstremalnych warunków pogodowych? Jak wspomina współpracę z Edem Harrisem, a jak pracę na planie filmu "Niepokonani"? Czy miał szansę odwiedzić Polskę?

  Jego wielka kariera rozpoczęła się od filmu "Buntownik z wyboru". Za scenariusz do tego filmu, razem z Mattem Damonem, dostał Oscara. Benn Affleck odnosi sukcesy jako aktor i reżyser. W 2007 roku zadebiutował jako reżyser filmem "Gdzie jesteś, Amando?", a w 2012 roku jego film "Operacja Argo" zdobyła Oscara dla najlepszego filmu roku. A jak wygląda jego życie prywatne? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska, która jakiś czas temu spotkała się z Benem Affleckiem.

  Gerard Butler jest aktorem wszechstronnym, gra różne role w różnych filmach. W Geostorm wciela się w postać naukowca, który buduje sieć satelitów mających kontrolować globalny klimat. Przy okazji promocji tego filmu z aktorem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Gdyby zbliżał się koniec świata, co Gerard chciałby ocalić? Z czego jest dumny? Jaki zawód wykonywał zanim został aktorem?

  Aktor Ryan Gosling to jedno z najgorętszych hollywoodzkich nazwisk i obiekt pożądania kobiet na całym świecie. - Kiedy pada to imię i nazwisko, wszyscy inny mężczyźni mogliby nie istnieć - mówił w Dzień Dobry TVN Marcin Prokop. Aktor zagrał m.in. w filmie "Pamiętnik", Idy marcowe", "Drive", "La La Land" oraz w najnowszej produkcji - "Blade Runner 2049". Kim jest i kogo kocha aktor, w którym kochają się miliony kobiet? Z jakimi aktorkami związany był Ryan Gosling? I jaki jest prywatnie? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN dziennikarkę Annę Wendzikowską, która spotkała się z Goslingiem.

  Janusz Chabior i Magdalena Berus opowiedzieli Annie Wendzikowskiej o tym, co wydarzy się w dzisiejszym docinku "Drugiej szansy". Jak aktorom współpracuje się ze sobą na planie? Czy specjalnie do "Drugiej szansy" nauczył się grać na gitarze? Czy postać Magdy Berus w serialu wzorowana była na Amy Winehouse?

  W filmie "Pierwszy śnieg" Rebecca Ferguson miała okazję zagrać u boku Michaela Fassbendera. Tytułowego śniegu jest w filmie pod dostatkiem. Produkcja powstawała w trudnych warunkach atmosferycznych. Czy aktorce łatwiej było wejść w jego zimowy klimat dzięki temu, ze jest szwedką? Lubi śnieg? I dlaczego udział w projekcie przypomniał jej rodzinny dom? Z Rebeccą Ferguson spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Michael Fassbender - aktor znany m.in.: z filmu Prometeusz, X-Men i Steve Jobs, dwukrotnie nominowany do Oscara, właśnie zagrał detektywa Hola w filmie Pierwszy śnieg. Dziennikarce Dzień Dobry TVN opowiedział o swojej roli w tym filmie i o pracy na planie. Czy nie przeszkadzał mu śnieg i praca w trudnych warunkach? Jak przygotowuje się do roli osoby uzależnionej? Czy ma jakieś pozytywne wspomnienia z dzieciństwa związane ze śniegiem?

  W Hollywood wybuchł skandal po tym, jak New York Times poinformował, że słynny producent filmowy Harvey Weinstein w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat molestował seksualnie aktorki, asystentki i inne pracownice swojej firmy. Jakie są ostatnie doniesienia w tej sprawie? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Anną Wendzikowską.

  Reese Witherspoon to amerykańska aktorka, laureatka Oscara za rolę June Carter w Spacerze po linie. Ostatnio zagrała w filmie Wszyscy moi mężczyźni. Wciela się w nim w rolę Alice Kinney - kobiety po przejściach. Jaki przekaz ma ta produkcja? Co zrobiła Reese, aby młodzi aktorzy grający z nią w tym filmie nie stresowali się pracą z nią? Czy lubi grać postacie, z którymi może się utożsamiać? Co jej daje kontakt z fanami? Jak reaguje na nagrody? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Pico Alexander to młody hollywoodzki aktor polskiego pochodzenia. Waśnie dostał swoją szansę w fabryce snów - w komedii romantycznej Wszyscy moi mężczyźni gra jedną z głównych ról u boku Reese Witherspoon. Jak wyglądał casting do tego filmu? Jak zareagował, kiedy dowiedział się, że zagra z Reese? Czuł stres, kiedy musiał zagrać z nią sceny intymne? Jak często Pico bywa w Polsce? Chciałby zagrać w polskim filmie? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Blade Runner 2049 to najbardziej oczekiwany film tego sezonu. Jest kontynuacją "Łowcy androidów", hitu kinowego z 1982 roku w reżyserii Ridleya Scotta. Z odtwórcami głównych ról: Harrisonem Fordem i Ryanem Goslingiem spotkała się Anna Wendzikowska. Co, ich zdaniem, jest mocną stroną tej produkcji?

  O tym, czy w dzisiejszych czasach wypada składać znajomym niezapowiedziane wizyty i jak ta sytuacja zmieniała się na przestrzeni lat, rozmawiali Anna Wendzikowska i Wojciech Wocław. Lubicie być zaskakiwani przez gości? :)

  Ola Żuraw, uczestniczka Top Model, jest fanką DIY. Na czym to polega i jak wykorzystać DIY na paznokciach? Z Olą spotkała się dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Anna Wendzikowska.

  Po raz kolejny T-Mobile organizuje akcję Pomoc Mierzona Kilometrami dla Fundacji TVN Nie Jesteś Sam. Na czym dokładnie polega inicjatywa? Dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Anna Wendzikowska spytała o to łyżwiarkę i rolkarkę Aleksandrę Goss, która aktywnie uczestniczy w akcji. Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy. Mamy 24 godziny na zebranie miliona kilometrów. Przyłącz się i pomóż dzieciom niepełnosprawnym ruchowo!