Anna Wendzikowska

  Anna Wendzikowska

  Byliśmy na planie nowej świątecznej komedii romantycznej "Miłość jest wszystkim". Zobaczcie, jak wyglądają kulisy filmu. Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Do kin wchodzi nowa komedia świąteczna "Miłość jest wszystkim". Dlaczego trzeba obejrzeć tę produkcję? Jakie jeszcze filmy są warte zobaczenia w ten weekend? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła Anna Wendzikowska.

  Dolph Lundgren to szwedzki aktor, któremu sławę przyniosła rola Ivana Drago w czwartej części serii "Rocky". Teraz powraca w filmie "Creed 2", czyli najnowszej odsłonie tej opowieści. Jakie to uczucie powrócić po latach na plan filmu-legendy? Czy tym razem jego postać jest bardziej wielowymiarowa? Jak układała mu się współpraca z Florianem Munteanu, który zagrał Viktora - syna Ivana Drago? Z aktorami rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  W kinach możemy już obejrzeć film "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda". Anna Wendzikowska spotkała się z odtwórcami głównych ról. Czy Jude Law, Katherina Waterstone i Eddie Redmayne wierzą w magię i czy w życiu codziennym decydują się raczej na walkę, czy na rozwiązania polubowne? Jak aktorzy uciekają od prozy życia codziennego?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Anię Wendziowską, która opowiedziała o najnowszych kinowych premierach. Jeżeli jesteście fanami horrorów, proponujemy Wam "Suspirię" z Tildą Swinton oraz Dakotą Johnson. Fani kina familijnego powinni zobaczyć "Dziadka do orzechów i cztery królestwa". Na co jeszcze możemy wybrać się do kina?

  Reżyser ruchu Pat Bogusławski pracuje w Londynie, Paryżu i Los Angeles. Ma na swoim koncie współpracę m.in. z Victorią Beckham, Tildą Swinton, filmy modowe dla Helmuta Langa i Issey Miyake. O swoim zawodzie i pracy z gwiazdami opowiedział Annie Wendzikowskiej. Reporterka Dzień Dobry TVN zastała go na planie polskiego Top Model. Jakie zadanie przygotował dla uczestników programu?

  Tilda Swinton jest uważana za najbardziej wszechstronną aktorkę swojego pokolenia. Znana jest ze swoich odważnych wyborów zawodowych i zdumiewających transformacji. Właśnie zagrała w horrorze "Suspiria" włoskiego reżysera Luca Guadagnino. Jaka atmosfera panuje na planie filmowym horroru? Guadagnino i Swinton pracowali razem już wiele razy. Co sprawia, że ich relacja jest tak wyjątkowa? W jaki sposób Tilda dobiera role? Z aktorką i reżyserem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  "Zwyczajna przysługa" to opowieść o dwóch przyjaciółkach, które różnią się od siebie we wszystkich aspektach życia. W rolach głównych zobaczymy tak Blake Lively i Annę Kendrick. Z aktorkami spotkała się Anna Wendzikowska. Co wg ich jest wyznacznikiem dobrego przyjaciela?

  Henry Cavill to brytyjski aktor, któremu sławę przyniosła rola Supermana. Ostatnio zagrał czarny charakter w filmie "Mission: Impossible - Fallout". Trudno mu było dotrzymać kroku Tomowi Cruise'owi? Czy ma takie poczucie - jak bohaterowie filmu - że powinien poświęcić swoje życie dla czegoś ważniejszego? Z aktorem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Ostatnio pojawiły się informacje, że Henry żegna się z postacią Supermana i zagra Wiedźmina w najnowszej serialowej adaptacji powieści Sapkowskiego. Według Was da radę?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Annę Wendzikowską, z którą porozmawialiśmy na temat ciąży gwiazd. Dlaczego niektóre z nich swój błogosławiony stan długo ukrywają przed światem, a niektóre chętnie eksponują ciążowy brzuch w mediach społecznościowych? W jaki sposób ciężarne aktorki radzą sobie na planie filmowym? Czy korzystają z pomocy dublerek lub kaskaderek?

  Na ekrany kin wchodzi właśnie najnowsza wersja Predatora. W rolach głównych wystąpili: Olivia Munn i Boyd Holbrook. Spotkała się z nimi reporterka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska, aby zapytać, czy w tej wersji filmu jest zawarte jakieś przesłanie dla widzów i kto w rzeczywistym świecie jest - według aktorów - Predatorem.

  Denzel Washington to jeden z najbardziej znanych amerykańskich aktorów, laureat dwóch Oscarów za rolę w filmach: "Dzień próby" i "Chwała". Teraz Denzel Washington powraca jako sprawiedliwy mściciel w filmie "Equalizer 2". Czy wierzy w sprawiedliwość, przebaczenie i litość? Jak radzi sobie ze stratą? Czy Denzel Washington lubi takie filmy, które zmuszają go do wysiłku fizycznego? Czym kieruje się przy wyborze filmu, w którym chce zagrać? Zobaczcie, co Denzel Washington powiedział Annie Wendzikowskiej.

  Bądźcie z nami w sobotę (25 sierpnia) przed telewizorami, by zobaczyć wywiad Anny Wendzikowskiej z aktorem Denzelem Washingtonem. Zapraszamy!

  Na ekrany kin weszła szósta część kultowej serii Mission Impossible. Tom Cruise, gwiazda i producent powraca w świetnej formie w towarzystwie Simona Pegga, Henry'ego Cavilla, Angeli Bassett i Rebecca Ferguson. Dziennikarka Anna Wendzikowska spotkała się z aktorami, grającymi Mission: Impossible - Fallout. Co jest największym wyzwaniem, kiedy realizuje się kolejny film, która jest tak popularna?

  Do kin trafił film "Ant-Man i Osa". W Disneylandzie z twórcami filmu spotkała się dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Anna Wendzikowska. Czym kierował się reżyser obsadzając aktorów w rolach? W filmach, w których pojawiają się nadprzyrodzone mocy, jest dużo komputerowej postprodukcji. Jakie to tworzy trudności dla aktora na planie?

  Michael Douglas to aktorska legenda. Jest znany z wielu filmowych klasyków, między innymi z "Nagiego instyntku" czy z filmu "Miłość, szmaragd i krokodyl". Własnie powraca jako wynalazca w drugiej cześci filmu "Ant-Man i Osa". Czym aktor kieruje się wybierając role? Czy ma do siebie dystnas? I co jest jego słabym punktem? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Anna Wendzikowska.

  Widzowie czekali na to 10 lat. Hitowy musical "Mamma Mia" oparty na przebojach szwedzkiego zespołu Abba wreszcicie doczekał się kontynuacji. Jak współpracowało się aktorom po tylu latach przerwy? Czy na planie nucili piosenki Abby? Z Amandą Seyfried i Lily James rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Anna Wendzikowska.

  "Na głęboką wodę" to oparta na faktach opowieść o weekendowym żeglarzu Donaldzie Crowhurście, który postanawia wziąć udział wyścigu i samotnie okrążyć kulę ziemską. Główne role w filmie zagrali: Colin Firth i Rachel Weisz. Z aktorami spotkała się Anna Wendzikowska. Reporterka Dzień Dobry TVN zapytała, jak oceniają historię pokazaną w filmie. Czy potrafiliby zachować się jak bohaterowie filmu? Czy według aktorów opowieść ta powinna być przestrogą dla widzów?

  Aktorka Amy Schumer znana jest z tego, że nie boi się tematów trudnych i kontrowersyjnych. Ostatnio zagrała w filmie "Jestem taka piękna", który dotyka zagadnień związanych z pewnością siebie. W produkcji partneruje jej Rory Scovel. Spotkała się z nimi dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Anna Wendzikowska. Czy Amy była kiedykolwiek wyśmiewana z powodu swojej figury? Czy aktorka czuje, że może być wzorem do naśladowania dla młodych dziewczyn, kimś z kim mogą się utożsamiać?

  Nadszedł czas na nową część serii Ocean's - Ocean's 8. Tym razem to kobiety są głównymi bohaterami. W obsadzie znalazły się m.in. Sandra Bullock i Sarah Paulson. Były zaskoczone pomysłem zamiany historii o facetach w historię o kobietach? Jak im się współpracowało? Czy w czasie nagrywania filmu miały czas na wspólną zabawę? Z aktorkami spotkała się reporterka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  W studiu Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska przygotowała listę grzeszników głównych. Dlaczego hollywoodzkie gwiazdy uważają, że wszystko im wolno? Jazda pod wpływem alkoholu, stawianie oporu policji. Jakie jeszcze przewinienia zarzuca się gwiazdom?

  Okazuje się, że wiele filmowych oraz muzycznych gwiazd, które utożsamiamy z Hollywood, pochodzi z Australii. Hugh Jackman, Nicole Kidman, Mel Gibson, Russell Crowe czy Kylie Ann Minogue. Co o swoich ulubieńcach pisze australijska prasa? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska, która właśnie wróciła z Antypodów.

  Do polskich kin weszła druga część sagi Jurassic World: Upadłe królestwo. W filmie ponownie zagrali Bryce Dallas Howard i Chris Pratt. Jak aktorzy wspominają pracę nad tą częścią? Czy była intensywna? Rywalizowali ze sobą, czy raczej wspierali? Co chcieliby chronić w życiu prywatnym? Spotkała się z nimi reporterka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  W najnowszej odsłonie Gwiezdnych Wojen - w filmie "Hans Solo: Gwiezdne wojny - historie" Paul Bettany wciela się w czarny charakter. Niedawno aktor zagrał też w "Avengers: Wojna bez granic". Jakie są według niego zalety, a jakie wady takich wielkich superprodukcji? Paul ma listę osób, z którymi nie chciałby pracować. Zdradził, kto na niej jest? Z brytyjskim aktorem spotkała się reporterka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Ron Howard to hollywoodzki reżyser i producent. Twórca takich hitów jak "Piękny umysł" czy "Kod da Vinci". Do filmu "Han Solo: Gwiezdne wojny- historie" wskoczył w połowie produkcji. Twórcy liczyli, że uratuje projekt, który okazał się większym wyzwaniem niż początkowo sądzono. Jak wyglądała praca na planie? Co było jego celem? Czego nauczył się o sobie pracując nad "Gwiezdnymi wojnami"? Z reżyserem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  W filmie "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" Emilia Clarke wcieliła się w postać Qi’ry - dziewczyny głównego bohatera. Z aktorką spotkała się reporterka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Panie rozmawiały o sytuacji kobiet w Hollywood, dziecięcych marzeniach Emilii oraz zaletach i wadach aktorstwa.

  Jego talent przypadkiem odkrył ... Steven Spielberg. To zupełnie zmieniło jego życie. "To, że on mnie wybrał, że we mnie uwierzył dało mi dużo pewności siebie. On dał mi start". Dzięki temu mógł wcielić się w tytułową rolę w filmie "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie". O filmie, początkach drogi aktorskiej i ... internecie, z Aldenem Ehrenreichem rozmawiała Anna Wendzikowska.