aktorzy

  aktorzy

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska wybrała się do Gdyni, gdzie kręcono kolejny odcinek serialu "Aż po sufit". Z odtwórcą jednej z głównych ról - Cezarym Pazurą - spotkała się w przerwie między nagraniami. Aktorowi towarzyszyli jego serialowi synowie: Krzysztof Chodorowski i Kamil Szeptycki. Panowie powiedzieli nam o rodzinnej atmosferze panującej na planie. Czego od Cezarego uczą się młodzi aktorzy? Czy słuchają rad, których udziela im "wyjadacz" Czarek?

  W sobotę z Dzień Dobry TVN filmowi ulubieńcy! Agata Kulesza prosto z festiwalowego święta kina, a Marek Siudym o autorytetach nie tylko aktorskich. Oprócz tego: młodzi i piekielnie zdolni - Tomasz Schuchardt prywatnie oraz ci, o których już wkrótce będzie głośno! A na koniec: Paprocki i Brzozowski świeżo po powrocie ze swojego nowojorskiego debiutu. Bądźcie z nami o 8.30! Program poprowadzą Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  W filmie Piksele kosmici pod postacią bohaterów kultowych gier lat 80. XX w. atakują Ziemię wprost z kosmosu. Josh Gad i Peter Dinklage grają bohaterów, którzy chcą ocalić świat przed zagładą. Jak wspominają grę w filmie? Całą rozmowę dziennikarki Dzień Dobry TVN Anny Wendzikowskiej z aktorami zobaczycie w najbliższą niedzielę w Dzień Dobry Wakacje.

  W Centrum Kultury Zamek w Leśnicy wystawiono sztukę zatytułowaną "Sen nocy letniej". Ideą twórców spektaklu było połączenie profesjonalnych aktorów, śpiewaków i muzyków z "głosem wykluczonych". W sztuce zagrali m.in. goście Dzień Dobry Wakacje Małgorzata Bogdańska i Misiek Koterski. Dlaczego wzięli w niej udział? Na czym polega fenomen tego spektaklu? Kim byli "wykluczeni", którzy zagrali w przedstawieniu? Ile trwały przygotowania do niego? Czy będzie powtórka tego projektu?

  Występują na deskach jednego teatru, godzinami przebywają we własnym gronie i nie mają siebie dość. Aktorzy teatru Kwadrat właśnie wyjechali na wspólne, kilkudniowe wakacje. Jak spędzają czas? Co będą robić po wyjeździe integracyjnym? Zapytaliśmy o Martę Żmudę-Trzebiatowską, Kamila Kulę, Pawła Wawrzeckiego, Andrzeja Nejmana, Marcina Kwaśnego i Katarzynę Glinkę.

  Gość Dzień Dobry TVN Agnieszka Holland wyreżyserowała 10 i 11 odcinek trzeciego sezonu bardzo popularnego serialu „House of Cards”. Dlaczego zgodziła się na wyreżyserowanie dwóch odcinków tego serialu? Jak się pracowało z Kevinem Spacey i Robin Wright? Czy myślała o nakręceniu filmu o powstaniu w getcie warszawskim? Nad czym reżyserka teraz pracuje?

  Po wielkim sukcesie filmu Niezgodna przyszedł czas na drugą część, czyli Zbuntowaną. O czym jest nowy film? Kogo w nim zobaczymy? Co młodzi ludzie znajdą w filmie dla siebie? Jak sukces Niezgodnej wpłynął na karierę i życie Theo Jamesa? Z aktorami Zbuntowanej rozmawiała Ewa Włodarz-Allal.

  Rynek dla dzieci rośnie z każdym rokiem i nic dziwnego, że odgrywają one na nim coraz większą rolę. Efektem tego jest angażowanie maluchów do filmów, reklam i pokazów mody. Czy kariera może zniszczyć dzieciństwo? A może przeciwnie - jest trampoliną do dalszego sukcesu? O tym goście Dzień Dobry TVN: psycholog dziecięca Aleksandra Piotrowska, właścicielka agencji aktorskiej dla dzieci Kamila Matuszewska oraz piosenkarz i tata dwóch córek Mariusz Totoszko.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpili aktorzy Teatru IMKA. Zaśpiewali piosenkę "Okinage" ze spektaklu Tomasza Karolaka "Momotaro". Muzykę inspirowaną kulturą japońską, a także przezabawny tekst piosenki, nawiązujący do haiku, napisał Jakub Przebindowski.

  Film "The Grand Budapest Hotel" jest nominowany do Oscara w 9 kategoriach. Dzień Dobry TVN postanowiło podążyć śladami planu filmowego. W jakim mieście kręcony był film? Kto prowadził restaurację, w której jadali aktorzy? Czy atmosfera między ekipą filmową a mieszkańcami miasta była dobra?

  Pani Władysława zawsze marzyła o tym, by zostać aktorką. Zgłosiła się na casting "Aktorski Diament", w którym szukaliśmy aktora-amatora, który miał dołączyć do obsady serialu "Na Wspólnej". Niestety castingu nie wygrała, ale marzenia pozostały. Na castingu praktycznie nie widać po niej było żadnej tremy. Kto jest dla niej autorytetem w aktorskim świecie? W studiu Dzień Dobry TVN była naszym gościem razem z córką Katarzyna Kidacką.

  W Cafe TVN gościliśmy aktorów serialu "Na Wspólnej": Ewę Gawryluk, Annę Cieślak, Sylwię Gliwę, Grażynę Wolszczak, Katarzynę Chorzębę, Waldemara Obłozę, Roberta Kudelskiego, Waldemara Błaszczyka, Michała Tomalę i Wojciecha Brzezińskiego. Razem z fanami świętowali 12 lat istnienia serialu. Jak aktorzy wspominają pracę na planie? Czy od początku wierzyli w powodzenie tego serialu? Czy pamiętają najbardziej dramatyczne momenty? Zapraszamy na dzisiejszy 2000 odcinek serialu!

  Już po raz siódmy powstał kalendarz w ramach akcji "Wielcy Małym". Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na pomoc dla bezdomnych zwierząt. Czym różni się ta edycja kalendarza od poprzednich? Jakie gwiazdy zaangażowały się w akcję? Gdzie można kupić kalendarz? W jaki inny sposób można pomóc bezdomnym zwierzętom? W Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorów zaangażowanych w akcję "Wielcy Małym": Olgę Bończyk, Martę Żmudę-Trzebiatowską i Rafała Królikowskiego.

  Panuje przekonanie, że w środowisku aktorskim jest trudno o prawdziwą przyjaźń. Czy rzeczywiście tak jest? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to: Renatę Dancewicz, Izabelę Kunę, Leszka Lichotę i Cezarego Żaka.

  10 października na ekrany kin wszedł, opowiadający o życiu prof. Zbigniewa Religi, film "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego. O przygotowaniach do swoich ról (Anny Religi i prof. Andrzeja Bochenka) opowiedzieli nam Magdalena Czerwińska i Szymon Piotr Warszawski. Jak reaguje człowiek, który po raz pierwszy obserwuje operacje kardiochirurgiczną, ile godzin aktorzy spędzili na bloku operacyjnym?

  Wcześniej był Zorro teraz są kołysanki. Anna Czartoryska - Niemczycka i Julia Kamińska zwarły szyki i śpiewają do poduszki. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z aktorkami, które pięknie śpiewają. Czy aktorki się przyjaźnią? Jak czuje się Ania? Czy zna już płeć swojego dziecka? Kiedy rozwiązanie?

  Przy okazji londyńskiej premiery filmu "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz" dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z odtwórcą głównej roli Chrisem Evansem. Czy sam wykonywał sceny kaskaderskie? Czy bardziej lubi anonimowość, czy życie w świetle fleszy? I dlaczego zamierza zrobić sobie przerwę w karierze? Zobaczcie!

  Ansel Elgort, Veronica Roth, Miles Teller, Shailene Woodley, Theo James, Maggie Q, Ben Lloyd-Hughes, Mekhi Phifer. O polskich akcentach, o kategoryzowaniu ludzi, o inności, o byciu sobą, wyjątkowości, z aktorami i z autorką książki "Niezgodna" rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Na scenie Dzień Dobry wystąpił zespół Mango Collective. Przedstawił utwór "We krwi". Ciekawa muzyka, łącząca w sobie wiele, nawet odległych, muzycznych gatunków.

  Gratka dla fanów Magdaleny Cieleckiej! Już w najbliższą sobotę zobaczycie rozmowę z utalentowaną aktorką, którą przeprowadziła Magda Mołek. Spotkanie obu Pań odbyło się w Liege, gdzie odbywają się próby do sztuki w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego. Bądźcie z nami od 8:30! Zapraszamy!

  Już jutro na ekrany kin wchodzi druga część "Hobbita". Czy kolejna część przygód kompanii Thorina i Bilbo Bagginsa jest lepsza pod pierwszej? Zobaczcie czego Ania Wendzikowska dowiedziała się od aktorów i twórców filmu. Kto chciał być elfem, a kto krasnoludem?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Kari zaśpiewała piosenkę „Hurry Up”. Podoba Wam się?

  "Teatr, film, serial, reklama, dubbing, lektorka, śpiewanie. Jestem tylko aktorem. Mam swoją godnośc i stawki, ale tylko aktorskie. Czekam. Jestem chętny. Umiem się oddać pracy. Efekt nie zawsze zależy ode mnie. Spróbujcie" - takie ogłoszenie na jednym z portali społecznościowych zamieścił aktor Andrzej Deskur, którego zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN. Naszym gościem była też aktorka Paulina Holtz.

  Na pierwszy miejscu Anna Wendzikowska typuje Daniela Craiga, który według niej jest stuprocentowym mężczyzną. Na kolejnym miejscu znalazł się Joe Manganiello z serialu "Czysta krew". Za nim Bradley Cooper i Matthew McConaughey. Kto jeszcze podoba się Anne Wendzikowskiej? Marcina Prokopa zastanawia, czy mężczyźni golą sobie klatki piersiowe oraz, który polski aktor ma najlpszą klatkę? Nasza dziennikarka apeluje, by polscy aktorzy cześciej i chętniej pokazywali swoje torsy!

  27-letnia Katarzyna Nabiałczyk jest asystentką Bretta Ratnera, znanego producenta i reżysera. Spełnił się jej amerykański sen. Zaczynała od załatwiania cateringu dla ekipy filmowej, a dziś opiniuje scenariusze i bierze udział w spotkaniach z szefami studiów filmowych. Pracowała z takimi gwiazdami jak: Gerard Butler, Kate Winslet, Hugh Jackman, Emma Stone, Naomi Watts, Ben Stiller czy Eddie Murphy. Która z gwiazd wywarła na niej największe wrażenie?