aktorka

    aktorka

    Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się w mediach społecznościowych efektem najnowszej sesji zdjęciowej. Jej fani stwierdzili, że z burzą blond loków i w odważnej stylizacji wygląda jak Shakira. Rzeczywiście młoda aktorka jest podobna do słynnej piosenkarki?

    Nie da się ukryć, że Joanna Koroniewska to kobieta wielu talentów, a jej doskonałe poczucie humoru, pogodne nastawienie do życia i niespotykany dystans do własnej osoby sprawiają, że ma wokół siebie rzeszę oddanych fanów. Niestety, wśród użytkowników mediów społecznościowych zawsze znajdzie się osoba, która nie szczędzi gwiazdom uszczypliwych komentarzy. Internauta, który w niewybredny sposób skomentował wygląd aktorki, otrzymał od niej stosowną odpowiedź.

    Marta Ścisłowicz ukończyła wydział aktorski na PWST, ale początkowo miała zostać germanistką. Występowała na najlepszych teatralnych scenach w Polsce –w Starym Teatrze w Krakowie czy TR Warszawa. Ma na swoim koncie rolę w "Listach do M." czy nagradzanym przez krytyków filmie "Bogowie". Od niedawna aktorkę można zobaczyć w najnowszej produkcji TVN – Skazana, gdzie gra lekarkę więzienną Barbarę Dworak.