aktorka

  aktorka

  O swoich młodzieńczych latach opowiedziała nam dziś Daria Widawska. Dowiedzieliśmy się między innymi jak zaczęła się jej przygoda z aktorstwem, czy lubi kąpać się w morzu w listopadzie oraz czy w liceum była kochliwa? :)

  Na nasze ekrany wchodzi film "Sin City: Damulka warta grzechu". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z reżyserem Robertem Rodriguezem oraz z autorem komiksu Frankiem Millerem. Jak wspominają prace na planie? Dlaczego czekali tak długo, by nakręcić kolejną część kultowego już filmu?

  Uderzenie, twarz córeczki i jedna myśl: "Czy przeżyjemy?" - oto co zapamiętała z wypadku samochodowego aktorka i modelka Magda Modra. Po wypadku była o krok od śmierci. Na szczęście jedna myśl trzymała ją przy życiu i pozwoliła wyjść z opresji. Jaka? Co zmieniło się w jej życiu od czasu wyjścia ze szpitala?

  "300: Początek imperium, Mroczne cienie, Casino Royale, Penny Dreadful" - to tylko kilka filmów, w których zagrała Eva Green. Ta francuska aktorka znana jest przede wszystkim w ról femme fatale. Właśnie zagrała w drugiej części "Sin City". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Evą Green, by porozmawiać o jej najnowszym filmie.

  26 października zadebiutuje na deskach Teatru Narodowego w Pradze. Współpracuje z finalistą programu X Factor – Wojtkiem Ezzatem. Wystąpiła w jego teledysku. W TVN Cafe gościem była Edyta Herbuś.

  Helen Mirren to prawdziwa dama, córka rosyjskiego arystokraty. W Wielkiej Brytanii otrzymała tytuł szlachecki za wybitne zasługi dla kultury. Ostatnio do kin wszedł film „Podróż na sto stóp”, w którym gra surową francuską restauratorkę. Reporterka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska zapytała aktorkę, czy lubi rywalizować z innymi i jest tradycjonalistką, jak grana przez nią bohaterka.

  Ze świeżo upieczoną, serialową, panią neurochirurg - Olgą Bołądź rozmawiała Katarzyna Olubińska. Czy ciężko jest dołączyć do zgranego już zespołu? Jak odnajduje się w nowej roli i czy, jej postać, doktor Ania "namiesza" w serialu?

  Agnieszka Jastrzębska spotkała Grażynę Wolszczak podczas pokazu sukni ślubnych i wieczorowych. Dziennikarka Dzień Dobry TVN spytała aktorkę, czy często ma okazję zakładać suknie wieczorowe. Jak wyglądała jej suknia ślubna?

  Jutro w Dzień Dobry TVN: amerykańska aktorka, która chciała zrobić karierę w Hollywood, a gdy się jej nie udało została szoferem arabskich księżniczek. Opowie o tym, co się dzieje za ciemnymi szybami limuzyn. W programie także pokażemy, jak strój kąpielowy może ukryć niedoskonałości figury. Poznamy również polskiego magika, który wprawia ludzi w osłupienie. Bądźcie z nami jutro od 8:00.

  Kariera Marty Żmudy-Trzebiatowskiej rozwija się, a mimo to aktorka nie zapomina o pomocy dla najuboższych. Na początku tego roku wsparła organizację Nurture the World. Czym zajmuje się organizacja? W jaki sposób aktorka jej pomaga? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska zapytała również o plany wakacyjne Marty.

  Jak twierdziła Marilyn Monroe - diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Anną Dereszowską, która ma chrapkę na pierścionek z brylantem i podobno się zaręczyła...

  Znana z ról w filmach "Mamma mia!, " Listy do Julii, "Les Misérables. Nędznicy". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Amandą Seyfried. Jaki jest jej sposób, by zginać na zachodzie? Gdzie znalazła wredną jędzę, którą zagrała w filmie Setha MacFarlane'a, twórcy kultowego "Family Guya".

  Julia Kamińska była do tej pory znana jako aktorka. Tymczasem postanowiła spróbować czegoś innego - zajęła się pisaniem scenariuszy i reżyserią. Kiedy odkryła tę nową pasję? Gdzie będzie można zobaczyć pierwszy wyreżyserowany przez nią film?

  Co dostała od syna na Dzień Matki i co przygotuje mu na Dzień Dziecka? Co powiedział jej Nick Cave i ile Kingi Preis jest w wiedźmie, którą właśnie gra? Zobaczcie co aktorka powiedziała Kindze Burzyńskiej.

  Jest producentką, reżyserką, ambasadorką dobrej woli i... matką 6 dzieci! Jak, w natłoku zajęć, udaje jej się jeszcze grać w filmach? O wchodzącym właśnie na ekrany kin filmie "Czarownica", z Angeliną Jolie, rozmawiał Olivier Janiak.

  Zanim aktorka Ewa Kasprzyk wyjechała z teatrem Kwadrat do Częstochowy, jej córka Małgosia zrobiła jej niespodziankę. Jaką? Jak zareagowała aktorka? Przyglądała się temu dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  W listopadzie 2013 roku doznała udaru mózgu spowodowanego najprawdopodobniej silnym stresem. Nie chodziła, nie mówiła, nie jadła... Ona i jej bliscy znaleźli się w w trudnej sytuacji - bez środków do życia, a leczenie i rehabilitacja sporo kosztuje. I wtedy z pomocą przyszli jej przyjaciele, koledzy i ludzie z branży. Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorkę Alicję Borkowską, która po wylewie i długiej rehabilitacji wraca do zdrowia.

  Rozpoczął się Festiwal Filmowy w Cannes. Pierwszego dnia na czerwonym dywanie pojawiła się aktorka Nicole Kidman, która promowała swój najnowszy film "Grace księżna Monaco". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spytała gwiazdę, dlaczego tak bardzo chciała zagrać w tym filmie? Jakie cechy wspólne ma z księżną Grace? Czym się kieruje wybierając role?

  Nie tak dawno odbył się bieg Wings for Life World Run, które hasłem przewodnim było: Biegniemy dla tych, którzy nie mogą. Wyjątkowość tego biegu polegała na tym, że jego meta była ruchoma. W imprezie wzięło udział wiele znanych osób, w tym aktorka Agnieszka Więdłocha. Przyszła do Dzień Dobry TVN ze swoją trenerką personalną Julitą Kotecką, aby opowiedzieć o przygotowaniach do biegu.

  Parker Posey to aktorka, która wystąpiła w wielu produkcjach kina niezależnego, a w filmach wysokobudżetowych jest obsadzana głównie w rolach drugoplanowych. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki spotkał się z nią na rynku w Krakowie, gdzie aktorka obecnie przebywa w związku z Festiwalem Off Plus Camera. W jakich filmach grała i jak jej poszedł przyspieszony kurs języka polskiego? Zobaczcie.

  W Krakowie trwa Festiwal Off Plus Camera. Marcin Sawicki spotkał się z młodą i dobrze zapowiadającą się aktorką Jaśminą Polak, która zagrała w filmie Hardkor Disko, prezentowanym podczas festiwalu. Dlaczego dziennikarz Dzień Dobry TVN nazwał ten film bezczelnym, rewolucyjnym, który "jest jak rzut butelką z benzyną"? Czy aktorka zdradziła powody, dla których przyszła na spotkanie w hełmie na głowie?

  Marysia Niklińska do tej pory była znana głównie jako aktorka. Jak się jednak okazuje, jej sercu bliska jest także muzyka. Maria jest właśnie w trakcie kręcenia swojego debiutanckiego teledysku do piosenki "Na północy". Dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej powiedziała, w jakim klimacie jest utwór, kto napisał do niego tekst i muzykę i jaki ma pomysł na teledysk.

  Aktorka Małgorzata Lewińska od dwóch miesięcy ma ręce pełne roboty, a to za sprawą dwóch przystojniaków, którzy pojawili się w jej życiu. Przyszła z nimi do Dzień Dobry TVN i opowiedziała nam, jak zmieniło się jej życie po urodzeniu bliźniaków i jak sobie radzi z ich wychowywaniem.

  Zapalona biegaczka, trenowała krav-magę. Córka muzyka. Czy jest romantyczna czy raczej rozważna? Jak wspomina czasy, kiedy była nastolatką? Czy utyłaby do roli? Czy role rozbierane wymagają od niej specjalnego przygotowania? Czy dobrze się czuje nago i czy jej serce bije szybciej nie tylko podczas biegania? Z Magdą Boczarską spotkała się Kinga Burzyńska.

  Ludzie Wolności to plebiscyt TVN i Gazety Wyborczej. Szukamy osobowości w dziedzinach: nauka, kultura, biznes, sport, społeczeństwo. W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Krystyna Janda - aktorka, reżyserka, właścicielka Teatru Polonia i Och. Czym dla aktorki były pierwsze wolne wybory?

  Ostatnio pojawiła się informacja, że aktorka Weronika Książkiewicz jest zakochana. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła zapytać bezpośrednio u źródła. Czy to rzeczywiście miłość ma wpływ na to, że aktorka wygląda tak kwitnąco i radośnie?

  W 1994 "wyszła" z PWST. Popularność przyniosły jej role w filmach „Kiler” i „Kiler-ów 2-óch”. Jest trzykrotną laureatką „Złotej Kaczki”, nagrody przyznawanej w kategorii „Najlepsza polska aktorka”. W tym roku minęło 20 lat jej pracy na scenie. W studiu Dzień Dobry TVN Małgorzata Kożuchowska była naszym gościem. Jak przez dwadzieścia lat, w tym chimerycznym zawodzie, jakim jest zawód aktora, utrzymać się na fali?