aktorka

  aktorka

  Co robi Marta Żmuda Trzebiatowska, gdy jej przyjaciółki grają premierowe spektakle w teatrze? Aktorkę zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Aktorka Magdalena Różczka postanowiła zostać projektantką akcesoriów dla dzieci. Na co przeznaczana jest część dochodów z ich sprzedaży? Czym różnią się projekty aktorki od tych, które od dawna są już na rynku? Prowadzący Dzień Dobry TVN Dorota Wellman i Marcin Prokop zapytali również o współpracę aktorki z Fundacją Rodzin Adopcyjnych. Czy współpraca z fundacją jest formą spłaty zobowiązania wobec świata?

  W środę w Dzień Dobry TVN: biznesmen, który spełnił marzenie życia - tylko u nas Rafał Sonik o historycznym sukcesie w Rajdzie Dakar. Następnie: będzie ojcem po raz czwarty - czy spełni się jego marzenie o córce? W programie także znana aktorka została projektantką, a także udowadniamy, że marzenia spełniać można w każdym wieku. Bądźcie z nami jutro, punktualnie o 8:00! Zapraszamy w imieniu Doroty i Marcina!

  Jeszcze rok temu Dominika Gwit wyglądała inaczej. W ciągu roku zrzuciła aż 50 kilogramów, a jej przemiana została ogłoszona najbardziej spektakularną metamorfozą 2014 roku. Co się w jej życiu zmieniło po zrzuceniu kilogramów? Czy jej otyłość była wynikiem objadania się, czy genetyki? Co wpłynęło na jej decyzję o odchudzaniu? Aktorkę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Kto należy do drugiej rodziny Darii Widawskiej? Sprawa nie jest aż tak bardzo zagadkowa, jakby się wydawało. Zapraszamy na rozmowę aktorki z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską.

  Anna Cieślak została nominowana w plebiscycie „Gwiazdy Dobroczynności”. Już niedługo premiera sztuki „Okno na Parlament” w teatrze Kwadrat, w którym gra Ania. W TVN Cafe gościem była Anna Cieślak, która zaangażowała się w pomoc wykorzystywanym kobietom. Z czego najbardziej jest dumna?

  Na ekrany wchodzi nowa adaptacja musicalu "Annie" z Cameron Diaz i Jamie Foxxem w rolach głównych. W tytułową postać wcieliło się złote dziecko Hollywood - Quvenzhane Wallis. Czy granie jest dla niej większym wyzwaniem niż udzielanie wywiadów? Czy ma już gotowe odpowiedzi dla dziennikarzy? Czy przez częste granie w filmach czuje, że ograbiono ją z dzieciństwa? Z młodą aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Zbliżają święta Bożego Narodzenia, dlatego ekipa Dzień Dobry TVN nagrała z zespołem LemON, specjalnie dla Was, świąteczną kolędę. Ta wersja kolędy, tylko na naszej stronie, jest wersją dla "grzecznych dzieci". A już w tę niedzielę, w Dzień Dobry TVN, PREMIERA KOLĘDY, w której pokażemy Wam nasze prawdziwe oblicze!!! ;-) Zaś w sobotę zobaczycie, co działo się na planie, podczas nagrywania kolędy. A działo się, oj działo... Podoba się Wam?

  Świeżo upieczona mama Magda Różczka zaangażowała się w kolejną akcję Fundacji Rodzin Adopcyjnych. Na co będą przeznaczone pieniądze ze sprzedaży nowej wersji bransoletek? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  W tym roku Iza Miko przeżyła osobisty dramat. Jej partner życiowy - Charlie Denihan został znaleziony martwy. Okazało się, że przed śmiercią zażył kokainę, środek nasenny, a to wszystko popił alkoholem. Co pomogło jej się podnieść po tych traumatycznym przeżyciu? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Iza Miko na chwilę wpadła do Polski. Spotkała się z nią dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Za kim z Polski aktorka tęskni, kiedy mieszka w Stanach Zjednoczonych? Jak to się stało, że Iza wystąpiła w teledysku do piosenki Billy'ego Idola? Co jest dla niej najważniejsze w życiu? Jak aktorka poradziła sobie po śmierci swojego partnera Charlie Denihana?

  W 2001 roku jako pierwszy Polak zdobył I nagrodę na Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym im. Nicolae Paganiniego w Genuii. Dziś w Filharmonii Narodowej w Warszawie koncert Mariusza. Co trzyma w futerale na skrzypce oraz jak wspomina swoją trasę koncertową po Ameryce? Czy bywa kapryśny? :) Z wirtuozem skrzypiec spotkał się Mateusz Hładki.

  Co łączy piosenkarkę Kasię Klich, pływaczkę Otylię Jędrzejczak, dziennikarza Dzień Dobry TVN Filipa Chajzera i pisarza Michała Witkowskiego? Wspólne posiłki. Zobaczcie, co się działo na planie specjalnego odcinka "Ugotowanych". A działo się wiele.

  Czy wysłała na imprezę w Hollywood swojego sobowtóra? Czy jest choć trochę podobna do Bridget Jones czy bardziej do Joanny Krupy? Filip Chajzer wybrał się na poszukiwanie prawdziwej twarzy Renée Zellweger. Co mogło być przyczyną tak poważnych zmian w wyglądzie znanej aktorki: czas, skalpel czy może...dieta?

  W sobotni poranek z naszymi widzami i internautami spotkała się Julia Kamińska. Czy ma kontakt z Filipem Bobkiem? Czy w swoim życiu popełniła błąd, którego żałuje do dziś? Czy woli pisać czy grać? Zobaczcie co zdradziła w rozmowie z Magdą Mołek, a co wyjawiła na naszym czacie.

  Po śmierci Anny Przybylskiej na jej temat wypowiadało się wiele osób, które poznały aktorkę. Jedną z nich był lekarz zajmujący się Anią Przybylską przez cały okres jej choroby. Ujawnił on różne szczegóły dotyczące jej leczenia i raka, z którym się zmagała. Dla dziennikarza Jacka Żakowskiego niektóre informacje wydawały się zupełnie niepotrzebne. Które? Gościliśmy go w Dzień Dobry TVN, aby porozmawiać o zachowaniu lekarza. Pan Jacek postanowił nam również opowiedzieć o własnym doświadczeniu z tą chorobą.

  Aktorka Małgorzata Kożuchowska urodziła synka. Jak się czują obydwoje? Gdzie aktorka rodziła? W jaki sposób poinformowała o tym radosnym wydarzeniu swoich fanów? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Pojawienie się znanych osób w miejscu publicznym wzbudza duże zainteresowanie. Czy popularność peszy aktorkę Edytę Olszówkę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Pochodzą ze Śląska. Magdalena, aktorka Tearu Nowego, znana jest z seriali "Usta, usta" i "Przepis na życie" oraz filmu "Dziewczyna z szafy". Aleksandra jest aktorką i reżyserem teatralnym, zagrała, między innymi, w "Na Wspólnej" i filmie "Zero". Razem spotkały się na planie nowego serialu "Wataha"(Pierwszy odcinek już dziś!). Z siostrami Popławskimi spotkała się Kinga Burzyńska.

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy: Joannę Brodzik, Darię Widawską i Małgorzatę Lipmann. Aktorki przyjaźnią się w życiu prywatnym, a ostatnio grają razem w spektaklu o przyjaźni "Di, Viv i Rose", który jest wystawiany na deskach teatru Capitol. W jakich okolicznościach aktorki się poznały? Dlaczego zdecydowały się zagrać razem? Jak przygotowywały się do ról? Czym jest "Klub księżniczek"?

  Carl Gottlieb - aktor i scenarzysta. Największą sławę przyniósł mu scenariusz do przeboju filmowego "Szczęki" w reżyserii Stevena Spielberga. Jak mu się pracowało ze Spielbergiem? Jak przygotowywali efekty, które budowały napięcie? O kulisach filmu "Szczęki" ze scenarzystą rozmawiał Andrzej Sołtysik.

  O życiu z dala od stolicy, o swoich pasjach i o pracy w Teatrze Wybrzeże, gdzie odbyła się właśnie kolejna premiera z jej udziałem, opowiedziała nam Katarzyna Figura. Czy aktorka zamierza wyjechać do Hiszpanii?

  Czy to prawda, że Małgorzata Socha chce zrezygnować z aktorstwa i kariery na rzecz rodziny? Czy mogłaby żyć bez pracy? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska

  Projektantkę Natalię Jaroszewską i aktorkę Annę Cieślak łączy przyjaźń. Kiedy się poznały? Co się wydarzyło, kiedy pojechały razem na wakacje? Zapytała o to aktorkę reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Anna Lewandowska przeprowadziła się razem z mężem do Monachium. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej opowiedziała o tym, czy już się urządzili w nowym domu i, jak przyjęli ich niemieccy sąsiedzi.

  Katarzyna Warnke wrzuciła na swój profil społecznościowy zdjęcie, po obejrzeniu którego robi się gorąco. Jak ono powstało? Czy aktorka uważa się za kobietę z seksapilem? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Okazuje się, że plotki o końcu serialu "Na Wspólnej" były mocno przesadzone. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przepytała Martę Wierzbicką na okoliczność wszędobylskich plotek. Marta wszakże została przyłapana w łóżku z... żonatym mężczyzną. Po jej kłopotach z narkotykami chyba nic już nas nie zaskoczy!

  "Nie warto ufać wszystkim bo to jest naiwność i głupota ale nie wolno też być podejrzliwym i zakładać, że wszyscy chcą Cię oszukać" o jej najnowszym filmie, thrillerze "Zanim zasnę" oraz o wspomnieniach z dzieciństwa, z Nicole Kidman rozmawiała Anna Wendzikowska.

  O swoich młodzieńczych latach opowiedziała nam dziś Daria Widawska. Dowiedzieliśmy się między innymi jak zaczęła się jej przygoda z aktorstwem, czy lubi kąpać się w morzu w listopadzie oraz czy w liceum była kochliwa? :)