aktorka

  aktorka

  Pojawiły się plotki, że Daria Widawska spodziewa się drugiego dziecka. Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Czy aktorka potwierdziła doniesienia kolorowej prasy i za kilka miesięcy urodzi swoje drugie dziecko? Czy denerwują ją tego typu informacje pojawiające się w prasie i internecie?

  Magdalena Mołek o Charlize Theron: "Nie dość, że jest kobietą idealną (...) to jeszcze jej niebywały talent, można obejrzeć wszystko w czym zagra". Zgadzacie się z naszą prowadzącą? Z aktorką, przy okazji premiery filmu "Mad Max", spotkała się Anna Wendzikowska. Co było, dla Charlize, największym wyzwaniem podczas pracy nad tą produkcją?

  Ula Chincz spotkała się z Dree Hemingway. To amerykańska aktorka i modelka, która pracowała dla największych, światowych kreatorów mody, a także prawnuczka Ernesta Hemingwaya! Kiedy zorientowała się kim był jej pradziadek i kto jest dla niej życiowym autorytetem?

  Dree Hemingway to znana na całym świcie modelka i aktorka. Jej pradziadkiem jest pisarz i podróżnik Ernest Hemingway. Czy to, że nosi takie nazwisko coś dla niej znaczy? Całą rozmowę Uli Chincz z Dree Hemingway zobaczycie już w tę sobotę w Dzień Dobry TVN.

  Na ekrany wszedł właśnie film Wiek Adaline. Jest to historia urodzonej na początku XX w. kobiety, która w wyniku wypadku przestaje się starzeć. Z aktorami grającymi w filmie - Blake Lively i Michielem Huismanem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Co jest najgorsze w nieśmiertelności? Jakie jest ich podejście do przemijania? Jakie sceny - według aktorki - są najbardziej poruszające? Gdzie aktorzy widzą siebie za za 40, 50 lat?

  Gość Dzień Dobry TVN aktorka teatralna i filmowa Stanisława Celińska w tym roku obchodzi 45-lecie na scenie. Niedawno wydała swoją kolejną płytę zatytułowaną „Atramentowa”, na której śpiewa tzw. piosenki z tekstem. Z kim współpracowała przy jej tworzeniu? O czym jest piosenka, którą specjalnie dla niej napisał Muniek Staszczyk? Jakie ma plany? Co skłoniło ją do tego, aby zaczęła mówić o swoim alkoholizmie? Dlaczego boi się wywiadów?

  Już we wrześniu ruszają zdjęcia do filmu Ewy Kasprzyk. Nie tylko będzie w nim grała, ale również go wyprodukuje i wyreżyseruje. O czym będzie film? Z aktorką spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Takiego tłumu nastolatek, przed redakcją Dzień Dobry TVN, dawno już nie widzieliśmy. Filipowi Chajzerowi z trudem udało się zapanować nad rozentuzjazmowanymi fankami, które przyszły do TVN Cafe na spotkanie ze swoją idolką, Francescą z serialu "Violetta", Lodovicą Comello. Jak aktorka radzi sobie z ogromną popularnością, czy musi wszędzie chodzić z ochroniarzem i czy podoba jej się w Polsce?

  Gwyneth Paltrow postanowiła przeżyć tydzień za 29 dolarów, co w przeliczeniu na polską walutę wynosi ok. 107 zł. Na co je przeznaczyła? Czy jej lista zakupów jest podobna do tej, którą stworzyły - zapytane przez dziennikarza Dzień Dobry TVN Filipa Chajzera - Polki? Według jednej z pań, Polak wydaje tygodniowo na wyżywienie około 50 zł. Co Filip kupił za tę kwotę? Do jakich wniosków doszedł w połowie eksperymentu? Jak Filip podsumował akcję aktorki?

  Jak wygląda praca na planie hollywoodzkiej produkcji filmowej i czy bardzo różni się ona od europejskich, czy też polskich standardów? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Agnieszkę Grochowską, która opowiedziała nam o kulisach powstawania filmu "System", w którym zagrała, u boku m.in. Toma Hardy'ego i Gary'ego Oldmana. Czy to początek światowej kariery Agnieszki?

  W ramach wylicytowanej charytatywnej kolacji, aktorka spotkała się w restauracji z podopiecznymi Fundacji Mam Marzenie. Razem z szefem kuchni i dziećmi przygotowała ciasteczka. Czy spełnianie marzeń sprawia, że szybciej się zdrowie? Czy daje to dodatkowe siły do przezwyciężenia choroby? Czy fakt, że aktorka została mamą sprawił, że jest jescze bardziej wrażliwa na krzywdę innych dzieci? Z Małgorzatą Kożuchowską rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Urszula Chincz.

  Edyta Herbuś przygotowuje się do dużej roli w spektaklu Diva. Wystąpi obok Małgorzaty Bogdańskiej. Czy Edyta od razu zdecydowała się na tę rolę? Dlaczego odrzuca propozycje udziału w programach komercyjnych? Czy konsultuje z kimś swoje wybory zawodowe? Z aktorką i tancerką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy Katarzynę Wołejnio - jedną z bohaterek programu "Żony Hollywood". Dlaczego kilka lat temu wyjechała do Stanów Zjednoczonych? Od czego rozpoczęła swoją karierę aktorską? Skąd się wziął pomysł na produkcję filmów? Czy do wszystkiego doszła sama? Czy w celebryckim świecie porażki przeżywa się w samotności?

  Grażyna Szapołowska zagrała niedawno w filmie wyreżyserowanym przez swoją córkę Katarzynę Jungowską. Obraz nosi tytuł „Piąte: nie odchodź!”. Jak przebiegała współpraca matki i córki na planie filmowym? O czym dokładnie jest film i jakie problemy porusza? Kto napisał scenariusz do filmu? Gdzie można obejrzeć obraz? Jak jest odbierany? Na kanapach Dzień Dobry TVN usiadły: aktorka Grażyna Szapołowska i jej córka Katarzyna Jungowska. Mieliśmy też niespodziankę dla aktorki.

  W serialu TVN „Nie rób scen” pojawiła się w gronie gwiazd takich jak Joanna Brodzik i siostry Popławskie. Jednak to grana przez nią postać z odcinka na odcinek kradnie serca widzów. Kim jest serialowa Ewka, czyli Monika Mariotti? Jakie ma pasje? Dlaczego ukochała sobie Mongolię? Czy często wraca do Włoch, w których się urodziła i spędziła dzieciństwo? W jakim filmie chciałaby zagrać? Monikę Mariotti gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Maud Adams była pierwszą aktorką, która dwukrotnie zagrała dziewczynę Jamesa Bonda. Urodziła się w Szwecji. Jako dziecko zaczytywała się w amerykańskich powieściach i marzyła o zwiedzaniu świata. Jak to się stało, że została aktorką? W ilu filmach zagrała? Który z nich przyniósł jej największą sławę? Co obecnie robi? Jak wspomina Rogera Moore'a?

  W kawiarence Dzień Dobry TVN Dorota Wellman rozmawiała z Alżbetą Lenską o książkach dla dzieci. Jaką literaturę wybierają dzieci aktorki: 4-letnia Zosia i 2-letni Antoś? A Wy, jakie książki czytacie swoim dzieciom?

  Jednym z jurorów w "Małych Gigantach" jest Kasia Bujakiewicz. Czy córeczka aktorki nie jest zazdrosna o to, że ta spędza tyle czasu z innymi dziećmi? Z Kasią Bujakiewicz rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  O atmosferze jaka panuje na planie serialu "Mąż czy nie mąż" oraz o tym jak układa im się współpraca z debiutującym reżyserem Pawłem Maśloną opowiedziały nam Magdalena Boczarska i Magdalena Schejbal. Drugi odcinek serialu już dziś o 21.20!

  Siódmy sezon serialu "Prawo Agaty" przed nami. Czy związek Marka i Agaty ustabilizuje się w końcu? Kto prawniczce zajdzie za skórę? Czy Dorota, grana przez Darię Widawską, wróci do Warszawy? Z Agnieszką Dygant rozmawiała Ula Chincz. Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała również o drugą część filmu Listy do M. Jak potoczą się losy Kariny, czyli postaci granej przez Agnieszkę Dygant? Co aktorka mówiła o współpracy z Piotrem Adamczykiem?

  W 2015 roku Maja Ostaszewska, za pierwszoplanową rolę żeńską w filmie „Jack Strong”, otrzymała Orła 2015 - prestiżową nagrodę Polskiej Akademii Filmowej. Niedawno na ekrany kin wszedł najnowszy film z jej udziałem "Body/Ciało", za który - jak mówią znawcy sztuki filmowej - powinna dostać przyszłorocznego Orła. Aktorka zasiadła na kanapie Dzień Dobry TVN. Czy spodziewała się, że za rolę w filmie "Jack Strong" zostanie nagrodzona? Jak przygotowywała się do filmu "Body/Ciało"? Jak zareagowała publiczność po obejrzeniu tego filmu? Co aktorka otrzymała od Kingi Rusin i Bartka Węglarczyka? I kto powiedział: "Maja Ostaszewska wymiata"?

  Bajki śpiewajki to kolejny projekt, w którym wzięła udział Agnieszka Dygant. Jaką bajkę z dzieciństwa zapamiętała? Jakie bajki lubi jej syn? Czy cały czas woła na nią: "mama Dygant"? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  Kinga Preis na tegorocznej gali wręczenia Polskich Nagród Filmowych Orły 2015 otrzymała kolejną statuetkę. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej aktorka powiedział, co się stało z pierwszymi Orłami.

  Kasia Wołejnio - polska aktorka na stałe mieszkająca w Stanach Zjednoczonych. Na podbój Hollywood ruszyła blisko 20 lat temu. Zagrała w kilku filmowych megaprodukcjach obok wielkich gwiazd. Jest jedną z bohaterek nowego programu TVN "Żony Hollywood". Towarzyszyliśmy jej, kiedy była z wizytą w Polsce. Czy często przyjeżdża do naszego kraju? Po ilu latach udało jej się zaaklimatyzować w Los Angeles? Z kim spotyka się, będąc w Polsce?

  Na kanapach Dzień Dobry TVN zasiedli: projektantka torebek Marianna Tomaszko, aktorka Małgorzata Lewińska i ginekolog Jakub Rzepka. Czy wiele kobiet decyduje się na późne macierzyństwo? Jak przygotować się do narodzin dziecka, kiedy ma się 40 lat? Czy macierzyństwo w wieku dojrzałym różni się od wczesnego macierzyństwa? Jakie badania powinny przejść kobiety po czterdziestym roku życia, które spodziewają się dziecka?

  Olga Bołądź dokonała pewnych zmian w swoim wyglądzie. Czy jest to związane z nową rolą czy może fanaberia? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Magda Schejbal to gwiazda nowego serialu TVN "Mąż czy nie maż". W serialu partneruje jej Marcin Perchuć. Czy przeprowadziła się na stale z Zakopanego do Warszawy? Z Magdą Schejbal rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, która na ręce aktorki odkryła coś, czego nikt do tej pory nie spostrzegł...

  Agnieszka Dygant na galę Telekamer wybrała obcisłą czarną kreację. Okazuje się, że Agnieszka bardzo lubi takie imprezy, bo na co dzień siedzi w.... No właśnie. Gdzie może siedzieć najpopularniejsza polska aktorka? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Aktorka Danuta Szaflarska obchodzi dzisiaj setne urodziny! Z tej okazji życzymy Pani Danucie zdrowia i samych szczęśliwych chwil!