aktorka

  aktorka

  W dziewiątym odcinku Agenta - Gwiazdy odpadła aktorka Monika Mrozowska. Zaprosiliśmy ją do Dzień Dobry TVN, by powiedziała, dlaczego - według niej - odpadła z programu i jakie zadanie ją przerosło. Zapytaliśmy ją, jak będzie wspominać pobyt w RPA. Zobaczcie, czym Monika nas uraczyła.

  Julia Pietrucha - aktorka, a od niedawna piosenkarka - wydała swoją debiutancką płytę. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała, pochodzący z tego albumu, utwór zatytułowany "On My Own".

  W Bukowinie Tatrzańskiej można odpocząć, upajając się przy tym pięknymi widokami. Pojechał tam prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak. Nie tylko zjadł śniadanie w plenerze, ale również miał okazję dopingować ćwiczące tam osoby i dał się namówić na zdjęcie butów. Dlaczego? Spotkał się również z jedną z polskich aktorek. Zobaczcie, z kim.

  Córka Grażyny Błęckiej-Kolskiej - Zuzanna zmarła w wyniku odniesionych podczas wypadku samochodowego obrażeń. Aby uczcić pamięć Zuzanny, aktorka ufundowała stypendium jej imienia. W tym celu - wraz z przyjaciółką Lucyną Schumacher-Gebhard - założyła fundację "Fabryka Sensu", która będzie pomagać zdolnym młodym ludziom. W Dzień Dobry TVN aktorka wspominała swoją utalentowaną córkę, mówiła również o bólu po jej stracie. Zapytaliśmy ją, jak stara się odnaleźć sens życia i czy w trudnych chwilach miała wsparcie najbliższych. Panie powiedziały także, kto ma szansę otrzymać wsparcie ich fundacji. Trzymamy kciuki za powodzenie fundacji.

  Emily Blunt i Charlize Theron zagrały w Łowcy i Królowej Lodu. Istotnym rekwizytem w filmie jest lustro. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska zapytała więc aktorki, czy w prawdziwym życiu zdarza się mówić do lustra. Cały wywiad zobaczycie w niedzielę w Dzień Dobry TVN.

  Amy Adams to jedna z gwiazd, która zagrała w filmie Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Wcieliła się w nim w postać Lois Lane. Z dziennikarką Dzień Dobry TVN Anną Wendzikowską rozmawiały o miłości, pracy nad związkiem i supermocach. Wywiad z aktorką zobaczycie w sobotę w Dzień Dobry TVN.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: zjawiskowa Charlize Theron o pięknie - tym wewnętrznym i zewnętrznym. Oprócz tego: wybitny pianista i przedsiębiorczy biznesmen - Stanisław Drzewiecki o swojej drugiej zawodowej pasji. A na koniec: Marcin Wyrostek o tym jak akordeonem podbić wielki świat. Bądźcie z nami o 8.30.

  Jakub Ostaszewski jest bratem aktorki Mai Ostaszewskiej. Jako kompozytor stworzył muzykę do wielu sztuk teatralnych. Jest również muzykiem sesyjnym. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej rodzeństwo powiedziało o swoim dzieciństwie i obecnych relacjach.

  Urodziła się w Gdańsku, gdy miała 26 lat wyjechała do Los Angeles, mając na swoim koncie występy teatralne, w tym u samego Andrzeja Wajdy. Zafascynowana Ameryką, została. Z Beatą Poźniak spotkała się Kinga Rusin.

  Trwa druga edycja wspólnej akcji Dzień Dobry TVN i produkcji serialu Na Wspólnej "Aktorski Diament". W finałowej trójce znalazła się m.in. Paula Żochowska. W Dzień Dobry TVN powiedziała o swojej pasji, udziale w castingu i reakcjach znajomych, kiedy ją zobaczyli w telewizji. Obok niej na kanapie zasiadła przyjaciółka Adrianna Rabęda.

  Teatr Scena Prezentacje szykuje spektakl Sexbomba. Główną rolę gra Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorkę odwiedziła w teatrze dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Rozmawiały o rozbieranych rolach Marty i okolicznościach, w których poznała swojego męża.

  Podczas konkursu piękności w Tajlandii Natalia Janoszek została dostrzeżona przez bollywoodzkiego producenta. Od tego momentu zaczęła robić karierę w Indiach. Nie zapomniała jednak o edukacji i na co dzień studiuje na Uniwersytecie Warszawskim. W Dzień Dobry TVN Natalia powiedziała o specyfice pracy w Bollywood.

  Film polsko-francuski „Niewinne” opowiada o polskich zakonnicach oraz francuskim Czerwonym Krzyżu, który przeprowadza reemigrację swoich obywateli, zrzeszając ich w szpitalu. W rolę siostry Ireny wcieliła się Joanna Kulig. W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy aktorkę o szczegóły dotyczące tej produkcji i kolejne plany zawodowe.

  Magda Boczarska nie boi się trudnych i wyrazistych postaci. W nowym serialu TVN „Druga szansa” gra kapryśną gwiazdę Sarę Daymer, która ma romans z Jakubem Zeitem - partnerem swojej przyjaciółki Moniki. Aktorkę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby powiedziała nam o granej przez siebie postaci. Zapytaliśmy ją również, dlaczego - kręcąc scenę miłosną z Rafałem Królikowską - była oklejona taśmami.

  Coronation Street to najbardziej popularny serial w Wielkiej Brytanii. Jest nadawany nieprzerwanie od 1960 roku. Losy bohaterów śledzi ponad 7 mln Brytyjczyków. Gra w nim polska aktorka Małgorzata Klara. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Senkarze zdradziła kulisy powstawania produkcji. Powiedziała również o roli, którą gra i oprowadziła po planie.

  Wybraliśmy się na plan serialu "Druga szansa". Kinga Burzyńska spytała Maję Ostaszewską o relacje jakie łączą Lidkę i Monikę. Czego możemy się spodziewać w najbliższych odcinkach serialu? Czy prywatnie, aktorka, często podróżuje komunikacją miejską? Kolejny odcinek już w poniedziałek o 21.30! Zapraszamy.

  "Jak to robią single" - to komedia romantyczna z feministycznym przekazem. Gwiazdy filmu: Dakota Johnson, Alison Brie, Leslie Mann i Rebel Wilson graja wyzwolone kobiety, które muszą się nauczyć, że nie warto szukać partnera na siłę. O związkach i samotności rozmawiała z aktorkami Anna Wendzikowska. Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała je m.in. o to, co robią tuż po rozstaniu i czy lubią być singielkami. Leslie Mann zwierzyła się, dlaczego lubi sceny "łóżkowe".

  Youtuberowe gwiazdy mogą już czuć na sobie jej oddech. O kim mowa? O naiwnej i pobożnie wyglądającej, acz szalonej Kaśce Zdrowaśce - zakonnicy, która wtrąca się i komentuje niemalże wszystko. Przyszła do Dzień Dobry TVN, by zrobić coming out. Zapytaliśmy ją, jak jest odbierana przez widzów swojego kanału i na jakich czerwonych dywanach do tej pory się pojawiła. Zobaczcie, kto tak naprawdę stoi za postacią Kaśki Zdrowaśki.

  66. festiwal Berlinale był bardzo udany dla polskich twórców. O "wszystkim, co się tam działo" opowiedział nam nasz specjalny wysłannik Mateusz Hładki. Jakie ciekawostki nam przywiózł i, jaką niespodziankę miała ekipa filmu "Zjednoczone stany miłości" dla aktorki Magdaleny Cieleckiej? Zobaczcie!

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: boski Clooney jakiego jeszcze nie widzieliście. Oprócz tego: w świątyni klocków i to co duzi chłopcy lubią najbardziej. W programie także: poczwórna uroda i talent - prawie takie same, a jednak całkiem inne - siostry Chapko. Zaczynamy o 8.30.

  Agnieszka i Piotr Głowaccy to aktorskie małżeństwo. Ona wykształcona muzycznie Mistrzyni Polski w ujeżdżaniu i genialna aktorka dubbingowa. On od kilku lat z powodzeniem szturmuje polskie kino. Ostatnio rolą w Planecie Singli. Parę gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Zapytaliśmy ich o plusy i minusy związku dwójki aktorów oraz pasje. Czy dzielą się uwagami na temat zagranych przez siebie ról?

  Już w poniedziałek widzowie TVN będą mogli zobaczyć pierwszy odcinek nowego serialu „Druga szansa”. Główną rolę gra w nim Małgorzata Kożuchowska. Wciela się w rolę kobiety sukcesu - Moniki. W Dzień Dobry TVN aktorka zdradziła nam kilka szczegółów dotyczących serialu i powiedziała o stresie związanym z zawodem oraz przestoju w karierze. Marcin Meller był ciekawy, czy Małgosia chodzi w dresie. :)

  Weronika Książkiewicz jest pół Polką, pół Rosjanką. Ma na swoim koncie wiele ról serialowych i filmowych. Ostatnio miała swoją premierę komedia romantyczna "Planeta Singli", w której aktorka zagrała „psycholożkę włosów” przeżywającą problemy małżeńskie. Doceniany jest nie tylko jej talent aktorski, ale styk, w jakim się nosi. Weronikę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby porozmawiać z nią o jej marzeniach zawodowych, pracy na planie Planety Singli i nowym etapie w jej życiu. Okazało się, że życie uczuciowe aktorki było inspiracją dla twórców Planety.

  W Singielce Paulina Chruściel gra główną bohaterkę - Elkę, która poszukuje idealnego faceta. W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy ją, gdzie uczyła się zawodu, jakie ma marzenia związane z aktorstwem i dlaczego nie bywa na imprezach show-biznesowych. Aktorka zdradziła nam również, jak i z kim zamierza spędzić walentynki - i nie będzie to jej mąż ;)

  Talent Magdaleny Lamparskiej został doceniony przez amerykańskich twórców filmowych. Aktorka otrzymała od nich propozycję zagrania w dwóch produkcjach filmowych. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka połączyła się z nią na Skypie, aby porozmawiać o karierze w Hollywood, presji i rodzinnym domu w Los Angeles. Aktorka pokazała ulubione drzewko i przesłała nam kilka promieni słonecznych. :)

  W kinach można już obejrzeć komedię romantyczną "Planeta singli", w której jedną z ról zagrała Kasia Bujakiewicz. I właśnie na planie tego filmu aktorka spotkała przemiłego i bardzo przystojnego Szymona. W czasie pracy coś musiało między nimi zaiskrzyć, ponieważ od tego czasu są nierozłączni. Przyszli nawet razem do Dzień Dobry TVN, by opowiedzieć o wspólnej pracy. Kasia zdradziła nam również, że to właśnie z nim, a nie z narzeczonym ma zamiar spędzić walentynki.

  Audrey Hepburn to ikona mody i światowego kina. Wzdychali do niej mężczyźni na całym świecie. A jaka była w domu? Nasza dziennikarka Ula Chincz zapytała o to syna aktorki Lucę Dotti. Całą ich rozmowę zobaczycie w niedzielę w Dzień Dobry TVN. Zapraszamy!

  "W imieniu" to przedstawienie, w którym gra Małgorzata Foremniak. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej aktorka powiedziała o wyzwaniach związanych ze wspomnianym spektaklem, "fuksowaniu", czyli formie wprowadzania studenta w życie aktora, współpracy z Szymonem Bobrowskim, Marcinem Hycnarem i Wojciechem Malajkatem oraz o kuchni marokańskiej.

  Karnawał to czas licznych zabaw i spotkań towarzyskich. W kuchni Dzień Dobry TVN Joanna Orleańska przygotowała efektowne i smaczne potrawy, które nadają się na spotkania ze znajomymi. Aktorce towarzyszyły dwie pomocnice: Tosia i Maja.