aktorka

    aktorka

    Z Anją Antonowicz spotkaliśmy się w Berlinie w lutym 2016 roku. Wtedy jej kariera w Niemczech trwała już 10 lat. W Polsce największą sławę przyniosła jej główna rola w filmie "Jeszcze raz". Niemcy natomiast znają Anję dzięki serialom kryminalnym z cyklu "Tatort", które biją tam rekordy popularności. Mateusz Hładki po latach ponowie porozmawiał z aktorką i zapytał o jej największe zawodowe osiągnięcia.

    Odkąd Klaudia Halejcio poinformowała, że spodziewa się dziecka, na bieżąco relacjonuje przebieg ciąży. Jest bardzo szczęśliwa i tą radością pragnie dzielić się z innymi. Tym razem opublikowała w mediach społecznościowych fotografie z uroczej sesji, pokazując sporych rozmiarów brzuszek, a fani zgadują jakiej płci będzie maleństwo.

    Już we wtorek, 23 lutego wielki finał serialu "Nieobecni". Najmłodsza produkcja Player Original bardzo szybko zyskała miano hitu, a w produkcji pojawiły się pierwsze przesłanki dotyczące kontynuacji. 10-odcinkowa historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, pełna zwrotów akcji i trzymająca w napięciu poruszyła widzów, ale także samych aktorów. Jak pracę na planie wspomina Danuta Stenka oraz co najbardziej podobało jej się w serialu?

    Sacha Kowalewski pożegnała swojego dziadka, Krzysztofa Kowalewskiego. Wybitny polski aktor zmarł 6 lutego. Informację o jego śmierci potwierdziła jego żona, Agnieszka Suchora. O artyście pisali w sieci już jego przyjaciele, znajomi, koledzy z pracy. Nie brakowało wzruszających wspomnień i słów uznania. Teraz do tego grona dołączyła też wnuczka aktora. Co napisała?