Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Bez jakiej części garderoby gwiazdy nie wyobrażają sobie życia? O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała: Julię Kamińską, Agatę Rubik, Katarzynę Sokołowską, Katarzynę Zielińską, Natalię Siwiec i Zosię Ślotałę? Jak umiejętnie łączy sukienki z obuwiem sportowym?

  Najsłynniejszy polski koszykarz, który odnosi sukcesy w lidze amerykańskiej, nagrał wideo z pozdrowieniami dla prezydenta Baracka Obamy i zamieścił je w Internecie. Zobaczcie, co powiedział prezydentowi USA, który właśnie odwiedził Polskę.

  Po raz pierwszy Beata Ścibakówna produkuje sztukę, którą reżyseruje jej mąż - Jan Englert. Jak Beacie pracuje się z mężem? Co Tomasz Stockinger sądzi o spektaklu? Jaka panowała atmosfera na próbach? O tym, nasza dziennikarka, Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przyłapała Zbigniewa Zamachowskiego i Joannę Koroniewską na pocałunku! I wcale się z tym nie kryli - całowali się na scenie teatru Kamienica. Jak się będę tłumaczyć swoim partnerom?

  Jakub Bartnik, znany jako Jacob, zwycięzca pierwszej polskiej edycji "Project Runway" święci trumfy. Zaprojektował ubrania gwiazd w finale "Bitwy o dom", a także w finale "X Factor"! Zobaczcie suknię, w której wystąpiła Małgorzata Rozenek.

  Trzech finalistów i tylko jeden zwycięzca. Co działo się za kulisami finału czwartej edycji X Factor? Czy Artem Furman spodziewał się, że wygra program? Jak X Factor zmienił życie Ewy Farnej? Jak Artem wspomina występ z Jessie Ware? Dlaczego rzucił studia, kraj i ...dziewczynę?

  Jak Dzień Dziecka obchodzić będzie Małgorzata Socha? Jakimi mamami są: Agnieszka Cegielska, Aneta Kręglicka, Justyna Steczkowska oraz ... Agnieszka Jastrzębska? Czy rozpieszczają swoje dzieci i są nadopiekuńcze?

  O ślubie Kanye Westa i Kim Kardashian było głośno od kilku tygodni. Nie milkły spekulacje na temat sukni ślubnej panny młodej, miejsca, w którym narzeczeni powiedzą sobie "TAK", a także zaproszonych gości. Dzięki dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej dziś już wszystko wiemy.

  Aktor Paweł Deląg ostatnio ma bardzo napięty grafik. Z tego powodu zobowiązań zawodowych musi często wyjeżdżać z domu. Jak jego narzeczona radzi sobie z częstymi wyjazdami aktora? Ile prawdy jest w doniesieniach o ślubie pary? O to zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Borys Szyc wchodzi w intymny i niebezpieczny związek z ... GPS - em. Byliśmy na uroczystej premierze filmu "Dżej Dżej". Film, w którym rządzą satelity skomentowali: Jan Wieczorkowski i Borys Szyc.

  Tabu to śląski zespół, który gra głównie reggae z mocno słyszalną sekcją dętą. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonał utwór "Nie chcę umierać".

  Czego gwiazdy nie potrafią sobie odmówić, o czym marzy Magda Mielcarz i czy Ewa Farna zwolniła stylistkę? najnowsze doniesienia ze świata showbiznesu zaprezentowała nam Agnieszka Jastrzębska!

  10-letni Oliwier Blum, który choruje na dysplazję ektodermalną, do studia Dzień Dobry TVN przyjechał z Poznania z mamą Elżbietą Blum, prezesem Stowarzyszenia "Jesteśmy", które pomaga dzieciom z tą chorobą. Wspólnie z prowadzącym Dzień Dobry TVN Robertem Kantereitem pozdrowił swoich kolegów i koleżanki ze szkoły oraz panią wychowawczynię.

  Co następca brytyjskiego tronu robił w klasie ekonomicznej samolotu rejsowego z Memphis do Dallas - tego próbowała dociec dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ewa Farna jest ostatnio bardzo zajęta i nie ma za dużo czasu na spotkania ze swoim ukochanym. Kiedy ostatnio się widzieli? Czy Ewa jest cały czas zakochana w swoim chłopaku? O tym powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Podobno książę Harry bawił się setnie! Co z tym wspólnego ma Gwyneth Paltrow i jej domniemany kochanek? Czy rozmiar pupy Pippy Middleton to tylko bielizna z implantami pośladków? W studiu Dzień Dobry TVN plotki celnie wyłowił z medialnego gąszczu Jastrząb o sokolim wzroku!

  Dawid Podsiadło jest fanem programu Project Runway i modelki, która w nim występuje - Magdy Swat. Dał temu wyraz podczas wywiadu, który przeprowadziła z nim dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co Dawid zaproponował Magdzie i jak ona zareagowała na to?

  Edyta Bartosiewicz w świetniej formie! Jakie plany koncertowe ma artystka? Gdzie można ją zobaczyć? Co połączy ją z Claptonem? Kiedy odbędzie się trasa koncertowa Edyty? O to, dziennikarka Dzień Dobry TVN, Agnieszka Jastrzębska zapytała samą wokalistkę, która po latach nieobecności na scenie powróciła w wielkim stylu.

  Ewa Farna - piosenkarka i jurorka programu X Factor przyznała otwarcie dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, że nie boi się grać komercyjnych i popowych utworów, ponieważ je lubi. Są też takie za którymi nie przepada. Jakie to są utwory?

  Co program X Factor zmienił w życiu Dawida Podsiadło i kto jest jego faworytem w 4. edycji programu? Zobaczcie, co powiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Dnia 25 marca tego roku na rynku muzycznym pojawił się siódmy album zespołu Łzy zatytułowany Zbieg okoliczności. Na nowej płycie grupa znów brzmi jak za starych, dobrych czasów. Album promowała piosenka Ogród naszych dni, którą zespół zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN. Jak Wam się podoba?

  Wiele osób myślało, że Gwyneth Paltrow, po tym jak gruchnęła informacja o jej rozwodzie, zamknie się w domu i będzie przeżywała rozstanie z mężem. A tymczasem... Zobaczcie, co znalazła w internecie dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Matura tuż tuż. Jak polskie gwiazdy wspominają swoje egzaminy maturalne? Które z nich były zestresowane, a które nie? Czy pamiętają swoje tematy maturalne? Która z gwiazd wolała jeździć na randkę zamiast uczyć się do matury? I która zdawała maturę dwa razy? O tym dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej powiedziały: Ewa Farna, Zosia Ślotała, Paulina Krupińska, Barbara Kurdej-Szatan i Agnieszka Więdłocha.

  "Do diabła z miłością" - to singiel promujący pierwszą solową płytę artysty. Na scenie Dzień Dobry TVN - Adi Kowalski! Podoba się Wam?

  O tym, co czuje się, kiedy trzeci raz zostanie się mamą, Monika Mrozowska opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej .

  Marcela Leszczak zajęła drugie miejsce, chociaż jurorzy wieszczyli, że wygra program. Ciężkiej pracy się nie boi. Jakie trudne decyzje musiała podjąć? Z kim się teraz spotyka? I dlaczego jest taka tajemnicza? Agnieszka Jastrzębska wzięła w krzyżowy ogień pytań piękność z Top Model. Kto chętnie odwiedziłby warsztat samochodowy w Koninie?

  Na gali Orły "oberwało się" Joannie Kulg za kreację, w której wystąpiła. Kiedy Agnieszka Jastrzębska spotkała Joasię musiała ją zapytać, czy przejmuje się krytyką? Dlaczego na gali często się przebierała? Kto przypuścił atak na Joannę? "Wielkie gwiazdy nie powinny się tłumaczyć głupcom" - kto zdobył się na tak odważną maksymę?