Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Ślub Haliny Mlynkovej i Leszka Wronki zaplanowany jest na Walentynki. Czy już wszystko dopięte jest na ostatni guzik? Czy wybrali obrączki? Czy denerwują się przed ślubem? Ile sukni Halina założy w dniu ślubu? Czy przyjmie nazwisko męża? Z parą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Waga Ewy Farny wzbudza nieustanne zainteresowanie mediów. Kiedyś pisali, że utyła, a ostatnio, że schudła. Czy Ewa rzeczywiście ostatnio była na jakiejś diecie? A może to efekt "trikowania"? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dlaczego gwiazdy lubią pomagać? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to Martynę Wojciechowską, Mariusza Totoszko, Andrzeja Piasecznego, Pawła Małaszyńskiego i Agnieszkę Cegielską, których spotkała na VI Balu Charytatywnym "Gwiazdy Dobroczynności".

  Agnieszka Dygant na galę Telekamer wybrała obcisłą czarną kreację. Okazuje się, że Agnieszka bardzo lubi takie imprezy, bo na co dzień siedzi w.... No właśnie. Gdzie może siedzieć najpopularniejsza polska aktorka? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ewa Farna i partnerka Rafała Sonika, Karolina na galę Telekamer wybrały taką samą kreację. Czy wokalistkę takie sytuacje stresują? Kiedy zdecydowała się w co ubierze się na Telekamery? Czy posiada przymus noszenia różnych kreacji na różne okazje? Zobaczcie - Ewa ma dystans do siebie!

  Agnieszka Chylińska otrzymała Telekamerę 2015 w kategorii Najlepszy juror. Jak wyglądała podczas gali? Ile czasu wybierała suknię? Jak zareagowała na wieść, że została okrzyknięta gwiazdą, która ma najlepszą figurę? Jaka jest jej recepta na szczupłą sylwetkę? Czy nominacja do Telekamery była dla niej ważna? Z artystką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "Ida" dostała brytyjskiego Oscara w kategorii filmu nieanglojęzycznego. Z jakim filmem wygrała? Tę dobrą wiadomość przekazała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Michał Piróg pojawił się na XVI Charytatywnym Balu Dziennikarzy. Czy potrafi tańczyć walca? Jaki jest freestyle w jego wykonaniu? Na co zwraca uwagę, kiedy tańczy z kobietą? Z tancerzem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czerwona suknia Kingi Rusin, w której pojawiła się na XVI Charytatywnym Balu Dziennikarzy wywołała zachwyt. Jak długo wybierała kreację na tę imprezę? Kingę zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na XVI Charytatywnym Balu Dziennikarzy jednym z fantów, które można było wylicytować był kask zwycięzcy tegorocznego rajdu Dakar Rafała Sonika. Za ile został wylicytowany? Z kim Rafał Sonik pojawił się na balu? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W tym roku odbył się XVI Charytatywny Bal Dziennikarzy. Co jest w nim takiego wyjątkowego? Na co zostaną przeznaczone zebrane w czasie balu pieniądze? Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała o to Katarzynę Kolendę-Zaleską, Monikę Olejnik, Kingę Rusin, Aldonę Wejchert, Omenę Mensah, Michała Piróga, Annę Dymną i prezesa Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy Mateusza Hładkiego.

  Mister Polski Rafał Maślak przygotowuje się w Seulu do wyborów Mistera International. Jak się okazuje, użytkownicy internetu mogą wybrać Mistera International Internautów. Jak można głosować na Rafała? Na którym miejscu jest obecnie Rafał? Powiedziała nam o tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Sonia Wesołowska w ubiegłym sezonie była "wodzianką" u Kuby Wojewódzkiego. Wiemy już, że Sonia rozstała się z programem i obecnie poszukiwana jest nowa dziewczyna. Która z dotychczasowych "wodzianek" - według dziennikarki Dzień Dobry TVN Agnieszki Jastrzębskiej - była najlepsza? Jaką propozycję dla Kuby Wojewódzkiego ma Dorota Wellman? Kim jest Nynek?

  Ostatnio gruchnęła wieść, że po kilku latach związku Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli ślub. Czy suknia ślubna, którą pokazano w mediach jest tą, w której aktorka stanęła na ślubnym kobiercu? Kiedy para powiedziała sobie "TAK"? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Organizacja "Kwiat kobiecości" chce uświadomić kobietom, jak ważna jest profilaktyka raka szyjki macicy. Na gali zorganizowanej w ramach akcji "Piękna bo zdrowa" pojawiło się wiele gwiazd. Które z nich są ambasadorkami akcji? Dlaczego postanowiły ją wesprzeć? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Monika Pietrasińska bierze czynny udział w akcjach nawołujących kobiety do badań w ramach profilaktyki raka szyjki macicy. Niedawno w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską przyznała, że sama niedawno sama walczyła z tą chorobą. Z jakim odzewem spotkał się ten wywiad?

  Ewa Chodakowska ma przed sobą kolejne wyzwanie. Postanowiła pobić rekord. Jaki? Komu rzuciła wyzwanie? Czy przejmuje się opiniami ludzi, którzy twierdzą, że nie ma odpowiednich kwalifikacji, aby trenować innych? Z Ewą Chodakowską rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ola Kisio została świeżo upieczoną mamą. Aktorka promienieje. Czy Ola karmi piersią? Czy synek szybko zasypia? Czy aktorkę ominął "baby blues"? W jakim szpitalu urodziła? Czy mąż towarzyszył jej przy porodzie? I dlaczego zdecydowała się na poród bez znieczulenia? O tym z Olą porozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Okazuje się, że jej poród był bardzo oryginalny.... I miał dużo wspólnego z porodem żony Robbiego Williamsa.

  Magdalena Schejbal powraca do TVN. Teraz w nieco innej roli. Krążyły plotki, że Magda jest osobą trudną we współpracy. A jak jest naprawdę? Kto masował Annę Lewandowską? Jak czuje się Bobbi Brown, którą znaleziono nieprzytomną w wannie, tak jak jej matkę Whitney Houston dwa lata temu? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, Agnieszka Jastrzębska.

  Mister Polski wyjechał do Korei na wybory Mister International. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się z nim na lotnisku, tuż przed wylotem. Co miał w walizce? Jak przygotowywał się do wyborów Mistera w Korei? Z kim trenował, by zaprezentować swoje taneczne zdolności Koreańczykom? Ile walizek zabrał ze sobą Rafał? I czy zabrał ze sobą kąpielówki? Zdziwicie się.

  Ostatnio głośno było o zdjęciach Moniki Pietrasińskiej dla Playboya, ponieważ modelka zapowiedziała, że jest to jej ostatnia "rozbierana" sesja, a dochód z niej zostanie przekazany na cele charytatywne. O zaangażowaniu Moniki Pietrasińskiej w akcje związane z profilaktyką raka szyjki macicy rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wymyślono kolejną akcję, którą już teraz porównuje się do Ice bucket challenge. Na czym polega i czego dotyczy? Które z gwiazd do tej pory wzięły w niej udział? O akcji rozmawiali prowadzący Dzień Dobry TVN Dorota Wellman i Marcin Prokop oraz dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  Po przegranym meczu Agnieszki Radwańskiej z Venus Williams w Australian Open, Martina Navratilova, która od niedawna współpracuje z naszą tenisistką, skrytykowała jej grę. Co dokładnie powiedziała legenda tenisa o Agnieszce? Kogo bardzo obruszyły jej słowa? Czy Navratilova cały czas wierzy w Agnieszkę? Porozmawialiśmy o tym z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską.

  Dziennikarka dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na próbie medialnej niezwykłego spektaklu "Exhausted/ Wyczerpani". Ewa Dałkowska i Magda Popławska odpowiedzialny o tym, czym będzie to multimedialne widowisko oraz jak gra się porno-star?

  Aktorka Joanna Jabłczyńska, znana z serialu "Na Wspólnej", skończyła aplikację prawniczą i otworzyła kancelarię. Czy klienci mają do niej zaufanie jako prawnika, czy raczej traktują ją mało poważnie? Czy wcześniej pracowała w innych kancelariach? O karierze prawniczej z aktorką rozmawiała Agnieszka Jastrzębska.

  W pracowni Jakuba Jacoba Bartnika, zwycięzcy pierwszej edycji programu Project Runway, praca wre. Młody projektant przygotowuje swoją nową kolekcję i wielki pokaz. Gdzie i kiedy zaprezentuje swoje projekty? Czym różni ta kolekcja od wcześniejszych? Czym się inspirował przy jej tworzeniu? Czy udział w Project Runway pomaga mu w karierze? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Zosia Ślotała jest w ciąży. To wiedzą już prawie wszyscy. Ale nie wszyscy wiedzą, że Zosia założyła też bloga parentingowego. To wywołało niezadowolenie aktorki Violi Kołakowskiej, która zasugerowała jakoby to tylko sposób na łatwy zarobek. Kto jest ojcem dziecka Zosi? To brat bardzo znanego biznesmena, który jest w związku z pewną bardzo znaną wokalistką.

  Monika Pietrasińska po raz kolejny zdecydowała się na sesję w Playboyu. Sesja jest inspirowana filmem "50 twarzy Grey'a". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zdradziła, czy to naprawdę będzie ostatnia sesja Moniki w magazynie dla mężczyzn i na jakie charytatywne cele Monika przeznaczy dochód z sesji.