Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Łukasz Palkowski jest reżyserem filmu "Bogowie". Wiele osób zaskoczy fakt, że Łukaszowi nie udało się ukończyć ani jednej szkoły filmowej. Dlaczego? Co robił w życiu? Jakie ma plany? Zapytała go o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Tegoroczna gala rozdania Polskich Nagród Filmowych Orły 2015 należała do filmu "Bogowie" Łukasza Palkowskiego. Tomasz Kot, odrywający we wspomnianym obrazie rolę prof. Zbigniewa Religi, otrzymał nagrodę w kategorii "Najlepsza Główna Rola Męska". Czy miał przeczucie, że ta rola zagwarantuje mu nagrodę? Gdzie Tomasz Kot postawi statuetkę? Komu dziękował odbierając Orła? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Akcja pod hasłem "Ask them more", zapoczątkowana na gali rozdania tegorocznych Oscarów, zachęca dziennikarzy, aby pytali aktorów na czerwonym dywanie o coś więcej niż tylko o cenę i projektanta stroju. Co polskie gwiazdy myślą o tej akcji? O co chciałyby być pytane? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co powiedzieli: Kinga Preis, Tomasz Kot, Marta Żmuda Trzebiatowska, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Łukasz Palkowski, Maja Ostaszewska.

  Kolorowa prasa donosiła ostatnio, że związek Mai Sablewskiej przechodzi kryzys. Czy to prawda? Jaką odmianę jogi ćwiczy Maja? Czy wystąpi w sesji dla Playboya? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Film "Listy do M." był jednym z hitów wśród polskich komedii romantycznych. I prawdopodobnie ten sukces sprawił, że postanowiono nakręcić drugą część filmu. Kto w niej zagra? Kto wyreżyseruje film? Na kiedy przewidziana jest premiera? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Warto również dodać, że w filmie zagra gościnnie Marcin Prokop. Już nie możemy się doczekać premiery filmu.

  Joanna Brodzik jest bohaterką nowego serialu TVN "Nie rób scen". Zanim to wyszło na jaw, wiele mediów donosiło, że aktorka ma zbyt duże wymagania finansowe, których producenci nie są w stanie sprostać i dlatego na pewno nie dostanie tej roli. Czy doszły do niej te informacje? Jak to jest, kiedy ma się dwóch synów, a gra się w serialu mamę dziewczynki? Czy warto pchać dzieci do showbiznesu? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na wczorajszą premierę filmu "Disco Polo" przyszły tłumy gwiazd, także muzyki disco polo. Nie mogło tam zabraknąć kamery Dzień Dobry TVN. Co o filmie i muzyce disco polo powiedzieli Agnieszce Jastrzębskiej: Tomasz Kot, Radek Liszewski, Tomasz Niecik, Joanna Kulig i Aleksandra Hamkało? A co sam reżyser Maciej Bochniak? Jak Tomasz Niecik ocenia grę Dawida Ogrodnika? Koniecznie zobaczcie "Disco Polo", bo film idealnie oddaje realizm lat 90.

  Agnieszka Szulim do tej pory bardzo pilnowała swojej prywatności. Tymczasem ostatnio w internecie pojawiło się zdjęcie ukazujące ją i jej obecnego partnera Piotra Woźniaka-Staraka. Kto wrzucił to zdjęcie do netu? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czy Magdzie Schejbal i Magdzie Boczarskiej marzy się ślub? Czy kiedykolwiek myślały, jak powinny wyglądać ich suknie ślubne? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Tu historia zaczyna się od zdrady. Na konferencji serialu "Mąż czy nie mąż" dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy serialu: Magdę Schejbal, Marcina Perchucia, Ewę Telegę, Monikę Pikułę o zdradę i skomplikowane relacje damsko-męskie.

  Konferencja rozmówkowa TVN Style za nami. A przed nami cała bogata oferta programowa stacji. Na konferencji nie mogło zabraknąć największych gwiazd TVN: Magdy Mołek. Karoliny Korwin Piotrowskiej, Agnieszki Szulim, Anny Nowak Ibisz, no i oczywiście Agnieszki Jastrzębskiej.

  W programie "Efekt domina" Dominika Kulczyk musi obcować z niewygodnymi tematami i niebezpiecznymi sytuacjami. Choroby, brud, bieda. Jak odnajduje się w tak trudnych warunkach i czy musi walczyć ze stresem oraz strachem - opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Jakub "JACOB" Bartnik, zwycięzca pierwszej, polskiej edycji programu Project Runway, zadebiutował na warszawskiej scenie modowej. Wczorajszego wieczoru odbył się jego pierwszy autorski pokaz. Czy młody projektant przebije się wśród innych młodych twórców i zaintersuje wymagającą publiczość?

  Rafał Maślak wrócił z Seulu z wyborów Mistera International. Na lotnisku w Warszawie czekała na niego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Ale nie tylko ona. Kto jeszcze?

  Olga Bołądź dokonała pewnych zmian w swoim wyglądzie. Czy jest to związane z nową rolą czy może fanaberia? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Podczas nagrywania serialu "Nie rób scen" pojawiają się różnice zdań między aktorami. Jedna z dyskusji dotyczyła kebaba i priorytetów w życiu mężczyzny. O co dokładnie chodzi? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Niedługo wchodzi na antenę TVN nowy serial "Nie rób scen". Jak aktorom, grającym w serialu, układa się współpraca? Z Joanną Brodzik, Wojciechem Solarzem, Andrzejem Konopką, Aleksandrą Popławską i Moniką Mariotti rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Szykuje się kolejne cięcie w show biznesie. "Jeśli ścinać to porządnie" - twierdzi Anja Rubik i szykuje się do radykalnej metamorfozy. O szczegóły zapytała ją nasza dziennikarka Agnieszka Jastrzębska. A co zdradził Marcin Prokop na temat swojej młodości?

  Nadszedł czas studniówek. Pola, córka Kingi Rusin w tym roku będzie zdawać maturę. Kto uszył dla Poli suknię na studniówkę? Czy córka Kingi pożycza od niej kreacje? O tym dziennikarka opowiedziała dziennikarce Agnieszce Jastrzębskiej.

  Sezon studniówkowy w pełni, dlatego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, czy pamiętają swoje bale. Jakie kreacje miały na sobie? Czy ktoś im towarzyszył? Co powiedzieli: Kinga Rusin, Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Ewa Farna, Mikołaj Roznerski, Izabela Janachowska, Mateusz Hładki, Barbara Kurdej-Szatan, Edyta Herbuś?

  Debiut reżyserski Tomasza Karolaka, czyli premiera japońskiej legendy Momotaro, w teatrze Imka. Na premierze sztuki była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Jakie sztuki walki trenował Tomasz? Czy jego córka brała udział w przedstawieniu?

  Anja Rubik na ramówce TVN odsłoniła brzuch. Na Robercie zrobiła kolosalne wrażenie. Jak się okazuje to przez to, że przybrała na wadze. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska sprawdziła, czy to było widać.

  Pojawiły się plotki, że warunkiem prowadzenia programu "Piekielny Hotel" przez Małgorzatę Rozenek było przybranie na wadze. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła to sprawdzić. Co Radek ma najfajniejszego? Jak wyglądają jej relację z Edwardem Miszczakiem?

  Co gwiazdy będą oglądać wiosną w TVN? "You Can Dance", "Małych Gigantów", nowy serial "Mąż czy nie mąż", "Piekielny Hotel", "Żony Hollywood", "Project Runway", "Efekt Domina", czy "Mamy Cię"? Gwiazdy, na konferencji ramówkowej TVN sondowała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jarosław Kuźniar odebrał Telekamerę dla najlepszego prezentera informacji. Jednak mało wiemy o jego życiu prywatnym. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała dziennikarza o jego córeczkę, oczko w głowie Jarka, o małą Zosię.

  Rafał Maślak przebywa w Korei na wyborach Mister International. W towarzystwie innych Misterów opowiedział Agnieszce Jastrzębskiej o tym, czy ma szansę na wygraną, czy będzie konkurs w kąpielówkach i czy je kupił? Jak wygląda aktualny Mister International? Komu spodobała się Agnieszka Jastrzębska?

  W Metropolitan Opera został wystawiony spektakl Mariusza Trelińskiego. Przyjęty owacjami na stojąco. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska namówiła Edytę Herbuś do zwierzeń. Jak naprawdę wyglądał spektakl i co dyrektor MET zaproponował Trelińskiemu?