Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Podczas Balu Snu Nocy Letniej dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska porozmawiała z Zosią Ślotałą. To pierwsze publiczne wyjście stylistki od narodzin córeczki. Jak Zosia czuje się w roli mamy? Do kogo córka jest podobna? I kiedy stylistka wraca do pracy?

  Między Jarosławem Kuźniarem a Agnieszką Jastrzębską doszło dziś do ostrej wymiany zdań... Czy prowadzący Dzień Dobry TVN pomaga przy wychowaniu córki? I dlaczego nie chce, by dziewczynka została w przyszłości dziennikarką?

  Cezary i Edyta Pazurowie spędzili już 9 lat w szczęśliwym związku. Zakochani czasu nie liczą, dlatego też trudno się dziwić, że nie zauważyli, kiedy ich córka została uczennicą. W tym roku posłali Amelię do szkoły. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska dowiedziała się, dla kogo "pierwszy dzwonek" Amelii był największym przeżyciem. Jakie wyzwania czekają córkę Cezarego i Edyty w nowym roku szkolnym? Czy świeżo upieczona uczennica bała się pójścia do szkoły?

  Ruszyła kolejna już edycja kulinarnego talent-show "MasterChef". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała jurorów o to, co wywarło na nich największe wrażenie w najnowszym sezonie. Anna Starmach, Magda Gessler i Michel Moran zdradzili nam, jakie najlepsze dania mieli przyjemność zjeść. Jakie konsekwencje ponosi Ania po zakończeniu każdej edycji programu? Kiedy Magda Gessler przestaje mówić? Czy mistrz kuchni Michel Moran dobrze czuł się w Ameryce?

  Był ślub czy go nie było? Wszelkie domysły postanowiła rozwiać Agnieszka Jastrzębska. Dziennikarka Dzień Dobry porozmawiała z parą podczas balu Snu Nocy Letniej. Jaką otrzymała odpowiedź i co ją tak bardzo zaskoczyło?

  Wielki Bal Fundacji TVN to niezwykłe wydarzenie na którym zwyczajnie TRZEBA się pojawić! O tym, dlaczego tak rzadko widujemy ich razem w świetle reflektorów z Justyną Steczkowską i jej mężem, Maciejem Myszkowskim, rozmawiała Agnieszka Jastrzębska. Para zdradziła nam, jaki jest sekret ich wielkiej miłości! Czy mając znaną żonę można "utrzymać miłość w domu"? Które z nich jest lepszym tancerzem? Zapraszamy do oglądania!

  Monika Olejnik to niekwestionowana gwiazda! Dziennikarkę charakteryzuje nie tylko cięty język, ale i dbałość o swój wizerunek. Nienaganne, wyszukane stylizacje, mocny makijaż i jak się okazuje perfekcyjna sylwetka! Zobaczcie jak Monika Olejnik wygląda w bikini! Jaki cel jej przyświecał gdy publikowała to zdjęcie w sieci? Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to dziennikarkę.

  "Bal nocy letniej" to niezwykle ważne wydarzenie charytatywne. Jak co roku, dochód z tej imprezy zostanie przekazany na konto fundacji TVN "Nie jesteś sam". Ile pieniędzy udało się zebrać przez pięć poprzednich edycji? Na jaki cel zostaną przekazane pieniądze w tym roku? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, dlaczego to zaszczyt wziąć udział w tym balu. Jakie prace były przedmiotem tegorocznej aukcji?

  Agnieszka Szulim została prowadzącą nowego programu TVN "Aplauz Aplauz". Czy dziennikarka, która jakiś czas temu otwarcie mówiła, że nie planuje mieć dzieci, pasuje do rodzinnego formatu? A może coś w tej kwestii się zmieniło? Czy Szulim myśli o macierzyństwie? Z gospodynią show spotkała się Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska podczas ramówki TVN Style porozmawiała między innymi z Mają Sablewską. Nie zapytała jednak o jej program, a o życie miłosne. Czy to prawda, że w związku Mai i Wojtka Mozolewskiego nastały gorsze dni? Jaka para radzi sobie z problemami?

  W nowym sezonie TVN Style swój program poprowadzi również Izabela Janachowska. Tancerka będzie przygotowywać pary do ślubu. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska podczas ramówki stacji zapytała gwiazdę o to, jak rok po ślubie układa się w jej małżeństwie. Jest lepiej czy gorzej?

  Michał Szpak choć nie zagrał we wczorajszym Wielkim Meczu, to na sam koniec wystąpił na murawie z piosenką "Jesteś bohaterem". W rozmowie z Agnieszka Jastrzębską wokalista pochwalił się, że w listopadzie wydaje nową płytę. Komu Michał ją zadedykował?

  Choć aktor pracuje dla obu stacji to zdecydował, że w Wielkim Meczu zagra w reprezentacji TVN. dlaczego podjął taką decyzję? Czy drużyna TVP próbowała go przekupić na swoją stronę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dla rozluźnienia atmosfery przed meczem, koledzy z drużyny TVN robili sobie psikusy. Marcinowi Mellerowi podmienili np. korki! Dziennikarz był zmuszony wystąpić w butach o rozmiar mniejszych. Na szczęście nie musiał w nich biegać, bo jak sam zaznaczył, w reprezentacji TVN należał do "grupy dekoracyjnej" ;)

  To był mecz ponad podziałami, a wszystko w szczytnym celu. Przypomnijmy, że cały dochód z meczu zostanie przekazany na rzecz Fundacji TVN "nie jesteś sam". Piłkarskie spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny. Rozpiera nas prawdziwa duma. Co działo się w szatni przed wyjściem na murawę? Jakie panowały nastroje? Sprawdziła to Agnieszka Jastrzębska.

  Już jutro Wielki mecz. TVN zmierzy się z TVP. Jak wyglądają treningi? Czy nasza reprezentacja jest dobrze przygotowana? Na pytania Agnieszki Jastrzębskiej odpowiedział trener drużyny TVN Rafał Kubów oraz kapitan Tomek Zubilewicz.

  Agnieszka Jastrzębska wybrała się na Paryski Tydzień Mody. Spotkała się tam z Ewą Minge, której kolekcji haute couture, oczywiście, nie mogło w Paryżu zabraknąć! Co projektantka powiedziała nam o kotach, motylach i swojej kolekcji, o czym możemy przeczytać w jej biografii i jak zapowiada się nowy etap w życiu Ewy?

  Już na jesieni na antenie TVN pojawi się nowy serial „Aż po sufit!”. Będzie to współczesna saga rodzinna pełna tajemnic i dynamicznych relacji między bohaterami, których łączą więzy krwi. Agnieszka Jastrzębska wybrała się na plan zdjęciowy by spotkać się z odtwórcami głównych ról: Cezarym Pazurą i (jego studentką) Edyta Olszówką.

  Program "Kto poślubi mojego syna?" wraca we wrześniu na antenę TVN. Poprowadzi go Agnieszka Jastrzębska. Spotkał się z nią dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki. Czy szykują się jakieś zmiany w programie? Czy program jest ustawiony - jak twierdzą niektórzy? Czy któraś z mam powiedziała kiedyś, że chciałaby, by to właśnie Agnieszka została ich synową?

  Wiele gwiazd angażuje się w akcje charytatywne na rzecz dzieci. Należą do nich m.in. Marta Żmuda-Trzebiatowska i Anna Cieślak. Komu pomagają tym razem? Z aktorkami spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Rozmawiała również z muzykiem Grzegorzem Hyżym. Czy przed koncertami pracuje nad swoją kondycją?

  Od ślubu Agnieszki Szczurek i Kuby Wesołowskiego minął rok. Czy coś się u nich zmieniło przez ten rok? Jak wspólnie spędzają czas? Co zamierzają robić w dzień rocznicy? Czy w najbliższym czasie planują dziecko? Parę odwiedziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  O edukacji, giełdzie i rynku nieruchomości z żoną Hollywood Katarzyną Wołejnio rozmawiała Agnieszka Jastrzębska. Wiedzieliście , że Kasia skończyła SGH?

  Jak napastnik piłkarskiej reprezentacji Polski radzi sobie z ogromną popularnością? Czy bardziej go ona cieszy czy przeraża? Z Robertem Lewandowskim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Po premierze spektaklu "Diva" dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Edytą Herbuś, która zagrała w nim jedną z głównych ról. Jak długo Edyta przygotowywała się do roli? Jakie na scenie towarzyszyły jej emocje? Czy bliscy, którzy zasiedli w pierwszym rzędzie dodali otuchy, czy bardziej ją zestresowali? Co o teatralnym debiucie Edyty myśli jej partner Mariusz Treliński?

  W czerwcu 2014 r. wokalista Tomasz Kowalski miał poważny wypadek motocyklowy. Jakie są rokowania lekarzy? Czy jest szansa, że odzyska władzę w nogach? Kto go wspiera? Czy nadal występuje? Z Tomaszem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Fundacja Omeny Mensah zorganizowała sesję zdjęciową ze znanymi osobami, która ma promować ideę tolerancji. Czy Dorota Gardias, Tomasz Kowalski, Jacek Pałasiński, Michał Piróg, Jakub Porada, Andrzej Sołtysik, Tomasz Olejniczak często spotykają się z objawami nietolerancji? Zapytała ich o to dziennikarka Dzień Dobry Agnieszka Jastrzębska.

  Z okazji Dnia Matki dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, dlaczego ich mamy są wyjątkowe. Jakie odpowiedzi usłyszała od Natalii Siwiec, Mai Sablewskiej i Darii Widawskiej? Jaki kontakt ze swoją mamą ma Małgorzata Rozenek, a jaki z przyszłą teściową?

  Adam Konkol, lider zespołu Łzy od lat choruje na tętnicze nadciśnienie płucne. Jakiś czas temu media obiegła wiadomość o jego złym stanie zdrowia. Czy konieczny będzie przeszczep płuc lub serca? W jakiej formie jest Adam? Na jaką terapię czeka? I jak w tej trudnej sytuacji odnajduje się żona Adama? Z małżeństwem porozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.