Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Wczoraj w Teatrze Polskim odbyła się ceremonia wręczenia Polskich Nagród Filmowych Orły 2016. Większość statuetek zgarnął film "Body" w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej. Laureatem Nagrody za Osiągnięcia Życia został Janusz Gajos. Co czuł, gdy otrzymał od publiczności owacje na stojąco? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czy w show-biznesie jest miejsce na przyjaźń i lojalność? Monika Borecka, główna bohaterka "Drugiej Szansy", na takiej znajomości bardzo się zawiodła. Jej najbliższa przyjaciółka uwiodła jej byłego partnera. Czy grana przez Małgorzatę Kożuchowską postać w końcu znajdzie prawdziwą przyjaźń?

  Maciek Sieradzky, finalista pierwszej edycji "Project Runway", świętował drugie urodziny marki i otwarcie drugiego flagowego butiku. Jak ocenia swoje dwa ostatnie lata w branży? Kiedy planuje pokaz? I czy w RPA, na planie programu "Agent", znalazł inspiracje do nowej kolekcji? Zapytała o dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że Rafał Maślak rozstał się z dziewczyną. Czy parze udało się zażegnać kryzys? Z Kamilą i Rafałem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Lara Gessler prowadzi jedną z warszawskich cukierni. Czy zarządzania zespołem nauczyła się od słynnej mamy? Jaką jest szefową? Wybuchową czy opanowaną? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską Edyta Górniak przyznała, że nie chce przywiązywać się do miejsc, tylko do ludzi. Gwiazda po Nowym Roku przeprowadziła się z synem do Krakowa. Jak się czują w nowym miejscu? czy Edyta nie miała żadnych wątpliwości? Czy Allan odnalazł się w nowej szkole?

  Jerzy i Mirella Dudkowie w plebiscycie magazynu "Pani" dostali nagrodę "Srebrne Jabłko". Są razem od 25 lat. Poznali się jeszcze w szkole podstawowej. Jaki jest sekret trwałości ich związku? Czy Jerzy Dudek pamięta datę ślubu? Z małżeństwem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Margaret bierze udział w eliminacjach do Eurowizji. Z jaką startuje piosenką? Bukmacherzy są zdania, że wokalistka ma szansę wygrać cały konkurs. Jak sama Margaret ocenia swoje szanse? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Paulina Chruściel, czyli serialowa Elka zaprosiła ekipę Dzień Dobry TVN do swojego mieszkania. Paulina oprowadziła Agnieszkę Jastrzębska po wszystkich pomieszczeniach i zdradziła kilka sekretów z telewizyjnej produkcji. Czy wiecie kto sypia w łóżku Elki w przerwach między ujęciami? ;)

  Agnieszka Jastrzębska wypytała gwiazdy o ich drugie połówki. Czy wiedzieliście, że Jerzy Dudek jest ze swoją żoną od szkoły podstawowej? Dlaczego Piotr Głowacki razem ze swoją żoną obchodzą, aż dwie rocznice ślubu? I jak to było w przypadku małżeństwa Mellerów? Kto się pierwszy w kim zakochał? Marcin czy Anna?

  Gość Dzień Dobry TVN Jacek Stachursky został honorowym współudziałowcem Górnika Zabrze. Naszej dziennikarce Agnieszce Jastrzębskiej zdradził, dlaczego właśnie ten klub piłkarski darzy takim sentymentem i w jakich okolicznościach został jego współudziałowcem. Powiedział jej również o swojej działalności społecznej i studiach prawniczych.

  Na kogo czasami krzyczy Sonia Bohosiewicz? Jakie sytuacje ją stresują? I czy jest mamą idealną? Sprawdziła to nasza dziennikarka Agnieszka Jastrzębska, która opowiedziała nam także o kulisach tegorocznych Telekamer.

  Od 10 lat Karolina Korwin Piotrowska prowadzi na TVN Style Magiel Towarzyski. Co się zmieniło przez te lata w show-biznesie? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Anita Werner pojechała do Brazylii, by nakręcić dokument o wyborach miss więzienia. O emocje, które jej towarzyszyły podczas pracy nad filmem zapytała ją dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Jak Anitę przyjęły więźniarki?

  Dorota Szelągowska bardzo lubi robić remonty swojego domu. Twierdzi nawet, że jest od tego uzależniona. W jakich okolicznościach powstają jej nowe pomysły? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wiele mediów rozpisuje się na temat ślubu Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka i planuje im ten ślub. Czy to irytuje prezenterkę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Nie każdy lubi remonty. Jest jednak osoba, która je uwielbia, ba - jest nawet od nich uzależniona. To Dorota Szelągowska. I właśnie o tej miłości rozmawiała z nią dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Zwycięzca ostatniej edycji Top Model Radek Pestka marzył o karierze projektanta mody. O to, czy nadal ma takie plany zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Po Top Model wydawało się, że Adam Boguta skoncentruje się na modelingu. Okazuje się, że po wygaśnięciu kontraktu w Hong Kongu i powrocie do Polski, zajął się zupełnie czym innym. Czym? Czy to oznacza, że modeling poszedł w odstawkę? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Niedawno Rafał Maślak napisał na jednym ze swoich profili w mediach społecznościowych, że rozstał się z dziewczyną - modelką Kamilą Nicpoń. O okoliczności zerwania i samopoczucie zapytała go Agnieszka Jastrzębska. Do czego - według Doroty Wellman i Marcina Prokopa - dziennikarka Dzień Dobry TVN namawiała Rafała?

  Byliśmy z kamerą na próbach do spektaklu "Single po japońsku". Akcja sztuki rozgrywa się w korporacji. Czy odtwórczynie głównych ról - Anna Mucha i Katarzyna Maciąg, odnalazłyby się w pracy biurowej? Jakie cechy pomagają przetrwać w korporacji?

  Radek Pestka jest zwycięzcą ostatniej edycji "Top Model". Co robi po zakończeniu programu? Jak reaguje na komentarze internautów? Po co jedzie do Londynu na Fashion Week? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Rodzina, zdrowie, wiara, praca. Każdy z nas ma w życiu swoje priorytety. Co jest najważniejsze dla Małgorzaty Kożuchowskiej i Magdaleny Boczarskiej? Podczas premiery serialu "Druga Szansa" zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Byliśmy z kamerą na premierze serialu "Druga Szansa". Czy gwiazdom zdarzały się sytuacje, że telefon z propozycjami filmowymi milczał? Co wówczas czuły? Czy druga szansa musi się zawsze wiązać z podejmowaniem trudnych decyzji? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  10-letnia Kristina Pimenova, która uchodzi za najpiękniejszą dziewczynkę na świecie, podpisała kontrakt z dwiema profesjonalnymi agencjami modelek. Czy to nie za wcześnie? Jak rodzice mogą kierować zainteresowaniami swojego dziecka? Jak uchronić dziecko przed przykrościami, porażkami czy zagrożeniami w show-biznesie? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Agnieszką Jastrzębską, Małgorzatą Rozenek i Aleksandrą Piotrowską, psychologiem dziecięcym.

  W filmie "Planeta Singli" Maciej Stuhr wciela się w postać showmana. Na jakich formatach wzorował się Maciej? Dlaczego nie wyobraża sobie pracy showmana na co dzień? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W serialu "Druga Szansa", który na antenę TVN wchodzi już w następny poniedziałek, Małgorzata Kożuchowska gra z przystojnym Bartkiem Świderskim. Czy aktorce zdarzyło się kiedykolwiek podkochiwać w filmowych partnerach? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dominika Tajner przebywa obecnie w RPA, na planie nowej edycji programu "Agent". Jak pod nieobecność żony radzi sobie Michał Wiśniewskiej? Czy doskwiera mu tęsknota? Czy jest zazdrosny? Czy wiedzieliście, że Michał jest fanem poezji Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej? Z Wiśniewskim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W "Kuchennych Rewolucjach" Magda Gessler jest bardzo wymagająca dla pracowników restauracji. Czy dla swoich dzieci jest równie surowa, co dla bohaterów programu? Czy zdarza jej się na nich pokrzykiwać? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na jednym z portali społecznościowych powstało rzekomo oficjalne konto Agnieszki Chylińskiej. Jak się okazało, profil jest fałszywy. Osoba, która podszywa się pod gwiazdę, wysyła również prywatne wiadomości do innych celebrytów w celu wyłudzenia od nich prywatnych informacji. Jak całe zajście komentuje Agnieszka Chylińska? O przebiegu całej sytuacji w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała Agnieszka Jastrzębska.