agent

  agent

  Kolejną osobą, która odpadła z Agenta jest trenerka fitnessu Sylwia Szostak. Zaprosiliśmy ją do Dzień Dobry TVN, by zapytać o wrażenia z pobytu w Afryce. Dowiedzieliśmy się również, dlaczego Sylwia postanowiła wziąć udział w Agencie i czego dowiedziała się o sobie podczas programu.

  Hubert Urbański jest jednym z uczestników nowej edycji "Agenta". Jak wspomina pobyt w RPA? Co było w czasie realizacji programu najtrudniejsze? Kogo polubił, a kogo nie? I dlaczego jego mamie nie do końca podobał się drugi odcinek? Zapytała o to dziennikarka Dzień dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  We wczorajszym odcinku "Agenta" z programem pożegnał się Rafał Maślak i Piotr Więcławski-Vienio. Co poszło nie tak? Dlaczego, aż dwóch uczestników musiało pożegnać się z programem? Obecnego w studiu Dzień Dobry TVN Rafała zapytaliśmy o to, które zadanie go przerosło. Czy ma do siebie żal, że tak szybko podpadł z programu?

  Czego dowiedziały się o sobie gwiazdy biorące udział w "Agencie"? Jakie zadania sprawiły im najwięcej trudności? Czy podejmowali próby, by pokonywać swoje lęki? I czy w programie było miejsce na przyjaźń? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dwójkę uczestników "Agenta": Sylwię Szostak i Michała Szpaka.

  "Przygotowali to fantastycznie, (...) postarali się, żeby ta czternastka uczestników miała jak największą frajdę z tego wyjazdu". Jako pierwszy, z programem Agent, pożegnał się Antoni Królikowski. Czy żałuje, że nie zdecydował się skoczyć na bungee i, czy domyśla się, kto jest "Agentem"? A Wy macie już swoje podejrzenia?

  Już dziś wieczorem (o 21.30), po 14 latach, na antenę TVN wraca program "Agent". Tym razem w gwiazdorskiej obsadzie. Kinga Rusin: "Programu zrobionego z takim rozmachem realizacyjnym jeszcze w Polsce nie było". Jaka atmosfera panowała na planie i czy Kinga wie, kim jest "agent"? Będziecie oglądać?

  Po 14 latach przerwy na antenę TVN powraca "Agent". Tym razem w gwiazdorskiej obsadzie. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy kilkoro uczestników: Tamarę Gonzalez Perea, blogerkę modową, Dominikę Tajner-Wiśniewską, menadżerkę i żonę Michała Wiśniewskiego, Michała Szpaka, wokalistę oraz Tomasza Oświecińskiego, aktora i trenera personalnego. Dlaczego zdecydowali się na udział w programie? Czego się o sobie dowiedzieli? Co było najtrudniejsze? I Czy między uczestnikami nawiązały się przyjaźnie?

  Po 16 latach przerwy na antenę TVN powraca "Agent". Tym razem w gwiazdorskiej obsadzie. Co najbardziej zaskoczyło uczestników podczas realizacji show? Które momenty był najtrudniejsze? Czy zawierali między sobą sojusze? Czy nawiązały się przyjaźnie? Z uczestnikami "Agenta", po ich przylocie do Polsk,i rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  Dominika Tajner przebywa obecnie w RPA, na planie nowej edycji programu "Agent". Jak pod nieobecność żony radzi sobie Michał Wiśniewskiej? Czy doskwiera mu tęsknota? Czy jest zazdrosny? Czy wiedzieliście, że Michał jest fanem poezji Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej? Z Wiśniewskim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "Agent" był jednym z pierwszych programów typu reality show w polskiej telewizji, emitowanym w latach 2000-2002. Wraca na antenę po długiej przerwie. Jego prowadzącą jest Kinga Rusin. Wraz z uczestnikami programu wyjechała do RPA i tam pomaga im zmierzyć się z ekstremalnymi warunkami życia i własnymi słabościami. Połączyliśmy się z nią na skype, aby powiedziała, co się dzieje na planie Agenta.

  Wiosną na antenę TVN powraca "Agent". Jednym z uczestników jest Antek Królikowski. Aktora na lotnisku żegnała mama i jego dziewczyna Kasia. Czy aktor myśli już o taktyce, jaką zastosuje w programie? W jakiej jest formie fizycznej? Zapytała o dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  PO 15 latach przerwy na antenę TVN powraca "Agent". W RPA 14 uczestników zmierzy się z własnymi słabościami. By przechytrzyć agenta, trzeba będzie popisać się niemałym sprytem. Kogo zobaczymy w nowej edycji show? I czego najbardziej obawiają się gwiazdy?

  Jakie cechy musi posiadać szpieg i jak wygląda praca tajnego agenta w dzisiejszych czasach? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Charlesa Cumminga, autora książek o tematyce szpiegowskiej, który ma za sobą udział w rekrutacji do MI6, czyli brytyjskiego wywiadu. Kiedy możemy spodziewać się ekranizacji jego najnowszego dzieła "Obcy kraj"?