Styl życia

Najlepsze życzenia noworoczne – dla szefa, przyjaciół i drugiej połówki

Styl życia

Aktualizacja:
E+martin-dm/Getty Images

Każdego roku pod koniec grudnia zbliża się moment wysłania życzeń noworocznych. Aby pokazać bliskim, jak wiele dla ciebie znaczą, spróbuj napisać na kartce coś więcej niż standardowe "Szczęśliwego Nowego Roku!". Zastanawiasz się, co? Poznaj propozycje przygotowane specjalnie na Nowy Rok.

Sylwester to coś więcej niż picie szampana i szalona całonocna zabawa. To także moment, kiedy warto złożyć życzenia narzeczonemu, przyjaciołom, dzieciom, rodzicom, jak również znajomym oraz szefowi. Każda z tych relacji jest jednak inna i każda wymaga doboru odpowiedniego komunikatu. Całe szczęście nie musisz wymyślać życzeń dla wszystkich z osobna – wystarczy, że zainspirujesz się listą najlepszych życzeń noworocznych.

Oficjalne życzenia noworoczne

Treść życzeń noworocznych dla szefa i kolegów z pracy zależy od tego, jakie masz z nimi stosunki na co dzień. Możesz więc przygotować wersję przeznaczoną dla zwykłych, dalekich znajomych oraz drugą – dla osób, które cenisz w pracy szczególnie. Oto oba warianty:

  1. 1"Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku: sukcesów zawodowych i spełnienia w życiu prywatnym. Wszystkiego dobrego!"
  2. 2"Z okazji nadchodzącego 2021 roku spieszę złożyć życzenia wszelkiej pomyślności, dobrego zdrowia i szczęścia na każdy dzień. Niech Nowy Rok będzie korzystny zarówno pod względem prywatnym, jak i zawodowym, dając szansę na spełnienie marzeń. Życzę również spokoju ducha oraz wielu okazji do uśmiechu i radości".

Krótkie życzenia noworoczne

Jeśli nie masz ochoty wysyłać nikomu długich wiadomości przez Messengera, najpewniej przypadną ci do gustu krótkie życzenia. Oto one:

  • "Rozkoszy w dotyku, pyszności w przełyku, gotówki w kieszeni i słońca promieni. Szczęśliwego Nowego Roku!".

Jeżeli zależy Ci na wysłaniu szczególnie pięknych życzeń, możesz wykorzystać propozycję:

  • "Stary Rok mija, lecz marzenia zostają... Niech one się Tobie wszystkie spełniają. I z Nowym Rokiem niech los Ci się odmieni, a ogród życia się zazieleni".

Życzenia noworoczne dla ukochanego

Życzenia dla ukochanych osób to – tak naprawdę – osobna kategoria życzeń. Powinny być one wypełnione o wiele większym ładunkiem emocjonalnym, a także być pełne czułości. Zobacz przykładowe życzenia dla drugiej połówki:

"Trzy, dwa... na głos liczę,

a Tobie, mój drogi, życzę:

niechaj to, o czym marzysz,

po Sylwestrze się przydarzy".

Życzenia noworoczne dla dzieci

Twoje maleństwo spędza Sylwestra poza domem? Nie pozostaje nic innego, jak złożyć mu życzenia SMS-em lub przez Internet:

"Niech Nowy Rok przyniesie Ci wspaniałych dni dziesiątki i z marzeń tych tworzy w Twym życiu szóstki i piątki. Ściskam kciuki, niech tak będzie, a ze szczęścia wielkiego stwórz swoje orędzie".

Życzenia noworoczne dla rodziny

Szukasz życzeń dla teściowej, bratowej lub kuzynki? Zamierzasz wysłać rodzicom życzenia od siebie i męża lub żony? W takich sytuacjach warto postawić na klasykę. Oto nasze propozycje na tę okazję:

  1. 1"Z okazji nadchodzącego Nowego Roku chciałbym Ci życzyć spełnienia marzeń, miłości i wszelkiej pomyślności. Aby ten rok był dla Ciebie hojnym i łaskawym, a Sylwester – bardzo udanym. Do Siego Roku!"
  2. 2"Życzymy Wam kolejnego roku wypełnionego miłością, radością, szczęściem i powodzeniem. Niech w nadchodzącym roku spełnią się Wasze skryte marzenia!"

Życzenia noworoczne dla przyjaciółki i przyjaciela

Spędzasz Sylwestra bez przyjaciółki lub przyjaciela? Nie pozostaje nic innego, jak złożyć im życzenia – bardziej czułe lub bardziej wesołe. Pierwsza wersja przeznaczona jest głównie dla dziewczyn, druga – raczej dla chłopców.

  1. 1"Aby od Nowego Roku cały rok był pełen uroku, by marzenia się spełniały i banknoty kieszeń wypchały, dobre oceny nie znikały, a uczucia z serca wypływały”.
  2. 2"Szampana Piccolo,

fajnych ludzi naokoło,

radości, nie smutku,

spełniania marzeń pomalutku,

rodziców serdecznych,

wspomnień najlepszych

oraz zero kaca,

bo zbyt dużo alkoholu nie zawsze popłaca…"

Oryginalne życzenia noworoczne

Chcesz, aby twoje życzenia były naprawdę wyjątkowe? Proszę bardzo:

  1. 1"W tym roku życzę Ci 12 miesięcy przygód, 53 tygodni miłych myśli, 8760 godzin realizowania planów, 525600 minut optymizmu i 31536000 sekund radości”.
  2. 2"W 2021 roku idź do przodu, krok po kroku,

Niech skarbówka Cię nie męczy,

Niechaj sąsiad się odczepi,

Żyj z bliskimi sobie w kupie,

Resztę miej głęboko w... nosie!”

Szczęśliwego Nowego Roku!

Zobacz wideo: Urodzinowe życzenia z radiowozu? Policjanci otrzymali zaproszenie na urodziny kilkulatka

Zobacz też:

Mowa o Sylwestrze w środku lata? Poznajmy sylwestrowe i noworoczne tradycje w różnych krajach świata!

Karnawał w kuchni - przepisy na słodkie i wytrawne przekąski

Jak realizować postanowienia noworoczne?

Autor: Adrian Adamczyk

Źródło zdjęcia głównego: E+

Pozostałe wiadomości