Żyje z dwoma mężczyznami i chwali się tym w sieci. "Zabrałam męża i chłopaka na kolację"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok/Stylzycia.radiozet.pl
Związek poligamiczny

Sarah żyje w związku poliamorycznym, ma jednocześnie męża i chłopaka. Kobieta chętnie opowiada o swoim życiu miłosnym w sieci. Ostatnio pokazała fanom, jak zabrała swoich partnerów na romantyczną kolację. Pod nagraniem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

Czym jest związek poliamoryczny?

Sarah jest w związku małżeńskim, ale daleko jej do osoby o tradycyjnych wartościach. Kobieta odnalazła szczęście w relacjach poliamorycznych. Co to oznacza? Poliamoria nazywana jest często miłością mnogą. Wbrew pozorom nie chodzi tu jedynie o zaspokajanie popędu seksualnego z więcej niż jedną osobą, a nawiązywanie silnych więzi i bliskości.

Miłość i związki

Kiedy kochamy zbyt mocno
Kiedy kochamy zbyt mocnoDzień Dobry TVN
wideo 2/12

Kobieta chętnie opowiada w sieci o swoich doświadczeniach miłosnych. Sarah ma męża i chłopaka. Mężczyźni akceptują się nawzajem, a wręcz lubią swoje towarzystwo. Każdy z nich wnosi coś do życia tiktokerki, co pozwala jej odczuwać pełne spełnienie.

Internauci zniesmaczeni związkiem Sarah

Sarah często spotyka się z krytyką uderzającą w jej preferencje. W jednym z nagrań kobieta pokazała, jak spędza czas na romantycznej randce ze swoimi partnerami. Oczywiście w komentarzach zawrzało.

- "Ten facet w czarnej bluzce cię kocha, ale ten w różowej jest tu chyba tylko dla zabawy", "Wolałbym być sam przez resztę życia, niż żyć w ten sposób", "Każdy facet, któremu nie przeszkadza inny facet, tak naprawdę cię nie kocha. Gdyby tak było, nie byłby w stanie tego znieść" - czytamy w komentarzach.

Niektórzy obserwatorzy postanowili wesprzeć tiktokerkę. - "Są bardzo uroczy, uwielbiam to", "Widać, że im na tobie zależy" - pisano pod nagraniem. Mimo krytyki Sarah nie zamierza rezygnować ze swojego szczęścia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok/Stylzycia.radiozet.pl

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Igor_kell/TikTok/Middlespoonpodcast

Pozostałe wiadomości