Opisała 5 filarów udanego seksu. Jej poradnik cieszy się ogromnym powodzeniem

Aktualizacja:
Autor:
Patrycja
Sibilska
Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie
Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Natassia Miller, w mediach społecznościowych znana jako "seksekspertka", dzieli się ze swoimi obserwatorami radami na temat satysfakcjonującego pożycia. Kobieta twierdzi, że udany seks opiera się o 5 filarów. Z okazji Międzynarodowego Dnia Seksu sprawdź, co jest ważne.

Międzynarodowy Dzień Seksu przypada na 21 sierpnia. W Polsce jednak większym zainteresowaniem cieszy się to święto w dniu 7 czerwca. Sierpniowe obchody zapoczątkował kanadyjski student informatyki. Dzień ten popularny jest przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych.

Satysfakcjonujące życie seksualne

Udana relacja dwóch osób to porozumienie dusz i ciał. Nie bez znaczenia jest zachowanie równowagi pomiędzy tymi dwoma sferami. To jak wygląda życie seksualne w związku, ma ogromny wpływ na budowanie silnej więzi między dwojgiem ludzi. Dlatego, kiedy z pomocą przychodzą osoby takie jak Natassia Miller, wiele osób w jej radach upatruje szansy na poprawę relacji i naprawdę satysfakcjonujące życie intymne.

5 filarów udanego pożycia według "seksekspertki"

Natassie Miller na swoim tiktokowym profilu porusza wiele ważnych tematów, począwszy od sposobów na zainicjowanie zbliżenia, słów, które wywołają pożądanie partnera lub takich, które lepiej przemilczeć, aż po skuteczne techniki na osiągnięcie orgazmu.

Film w którym ekspertka wymienia 5 filarów udanego pożycia w krótkim czasie zanotował prawie 9 milionów odsłon.

Intymne rozmowy, to według kobiety jedna z fundamentalnych zasad. Szczere wyznania na temat potrzeb i fantazji potrafią zdziałać cuda. Pobudzają wyobraźnię i chęć realizacji, a to prosta droga do namiętnych chwil w sypialni.

Okazywanie czułości, to bardzo często pomijany temat, szczególnie w wieloletnich związkach do których wkradła się rutyna. Tymczasem okazywanie pożądania i miłości poza sypialnią, jest budowaniem napięcia pomiędzy kochankami, które w sypialni może odczarować nudne zbliżenia. Miller radzi, aby tulić ukochaną osobę przez co najmniej 20 minut dziennie, ponieważ to właśnie daje partnerom poczucie bezpieczeństwa i miłości.

Ekspertka wymieniła też pocałunki. Najlepsze są te, które dają jasny sygnał, że nikogo na świecie nie pragniemy tak bardzo, jak osoby z którą dzielimy życie. Natassia radzi, by całować się często i namiętnie.

Jasny przekaz, czyli wyznania miłości. W żadnych innych słowach nie mieści się tyle czułości i oddania, co w krótkim zdaniu: "Kocham cię". Jeśli czujesz, że tak właśnie jest, to po prostu wyrażaj to głośno, najlepiej codziennie.

Zaplanowane igraszki, choć wiele osób może to zaskoczyć, to właśnie skrupulatne planowanie zbliżeń, zamiast ognistych spontanicznych aktów ma dużo większą moc. Partnerzy, którzy "umawiają się na seks" budują podniecenie. Myśl o tym, że to będzie ta noc sprawia, że libido osiąga maksymalny poziom. Planowanie ma jeszcze jedną zasadniczą zaletę, wiemy, że zmęczeni codziennymi obowiązkami nie zaśniemy na kanapie, bo tak ułożymy sobie dzień, żeby wspólne chwile były priorytetem.

Teraz tylko wystarczy wprowadzić te proste zasady w życie i cieszyć się bliskością każdego dnia i nocy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Tatsiana Volkava/Getty Images

Pozostałe wiadomości