Związki i seks

Wzięli ślub na zatłoczonej plaży. Komentarze w sieci: "I potem zdjęcia z parawanami"

Związki i seks

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Para młoda na plaży.

Związek małżeński można z powodzeniem zawrzeć poza murami kościoła czy urzędu stanu cywilnego. Nie dziwi zatem fakt, że wiele par w trakcie organizacji ceremonii pragnie wykazać się godną podziwu kreatywnością. Zakochani coraz częściej stawiają na śluby na plaży, pozwalające cieszyć się bliskością natury, niepowtarzalną atmosferą, a nierzadko także i imponującą liczbą gości. W jednym z polskich kurortów odbyła się tego rodzaju uroczystość, a upamiętniające ją nagrania stały się hitem na TikToku.

Uroki ślubu na plaży

Śluby na plaży zyskują w naszym kraju coraz większą popularność. Okazuje się, że nawet obecność opalających się turystów nie stanowi przeszkody w ich organizacji. Z takiego założenia wyszli państwo młodzi, którzy powiedzieli sakramentalne "tak" w jednym z polskich kurortów.

Relacja ze ślubu Karoliny Pisarek

Karolina Pisarek wyszła za mąż - relacja ze ślubu
Karolina Pisarek wyszła za mąż - relacja ze ślubu
wideo 2/2

Krótkie nagranie upamiętniające nieszablonową ceremonię znalazło swoje miejsce na TikToku. Nie da się ukryć, że widok młodej pary otoczonej rodziną i przyjaciółmi, jak również zebranymi wokół plażowiczami poruszył niejednego internautę. Świadczą o tym chociażby liczne komentarze, które pojawiły się pod filmikiem.

Ślub na zatłoczonej plaży wywołał sensację w sieci

Relacja z wyjątkowego ślubu zachęciła do dyskusji wiele osób. Większość internautów przyznała, że organizacja uroczystości na plaży pełnej turystów to dość ekstrawaganckie przedsięwzięcie. Nie zabrakło ostrych słów krytyki i nieprzychylnych opinii na temat decyzji państwa młodych: "Marzę o ślubie z parawanem w tle", "Kiedy chciałaś mieć ślub na plaży w Grecji, ale nie starczyło ci funduszy", "I te parawany w tle. Mogli się ludzie chociaż dalej rozłożyć", "I potem zdjęcia z ludźmi w gaciach i z parawanami".

Pojawiły się także głosy zachwytu. - "Plaża jest dla wszystkich. Zawsze można w zimie zrobić, wtedy nie ma parawanów", "Oni się tam poznali i tam chcieli się pobrać. Dokładnie wiedzieli, że będzie tak, a nie inaczej", "Podoba mi się ten ślub i szczęścia życzę", "Byłam tam wczoraj i wcale nie było to aż takie przaśne, sympatyczna para młoda" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: André Almeida/EyeEm/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości