Związki i seks

Nie mogli zdecydować, jakie nazwisko przyjąć po ślubie. Uporali się z tym problemem w nietypowy sposób

Związki i seks

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
papilot.pl
Kobieta wkładająca obrączkę na palec mężczyzny. Ceremonia zaślubin. Zmiana nazwiska po ślubie.

Ślub wiąże się z koniecznością podjęcia wielu ważnych decyzji. Jedną z nich jest wybór nazwiska, który dla wielu osób może stanowić nie lada wyzwanie. Okazuje się, że wątpliwości związane ze zmianą danych osobowych można rozwiać w bardzo prosty sposób. Najlepszym tego dowodem jest historia pary, która w tej kwestii postanowiła zdać się na ślepy los. Uwieczniające ten moment nagranie podbija sieć.

Nazwisko męża, panieńskie czy podwójne?

Dawniej panny młode bez wahania godziły się przyjąć po ślubie nazwisko swojego wybranka, dziś nie jest to tak oczywiste. Zakochani coraz częściej mierzą się z wątpliwościami utrudniającymi podjęcie ostatecznej decyzji. Tak było w przypadku pary, która stojąc na ślubnym kobiercu, nie miała pojęcia, jak uporać się z tym problemem.

Collin Hansen oświadczył się o trzy lata starszej Pearl Lee w listopadzie 2021 roku. W trakcie planowania wesela narzeczeni doszli do wniosku, że oboje chcieliby zachować własne nazwisko rodowe. Oczywiście doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że jedna ze stron będzie musiała zrezygnować z tego przywileju. W obliczu rozterki zakochani postanowili zawierzyć losowi, ustanawiając tym samym nową ślubną tradycję.

Problem ze zmianą nazwiska po ślubie - jak go rozwiązać?

Collin i Pearl zdecydowali się powiedzieć sobie sakramentalne "tak" w plenerze. Ceremonia zaślubin odbyła się na polanie, w okolicy stawu. To jednak niejedyna atrakcja, którą zakochani przewidzieli dla swoich gości. Tuż po złożeniu uroczystej przysięgi małżonkowie postanowili rzucić monetą. W ten sposób chcieli rozstrzygnąć spór dotyczący zmiany nazwiska.

Przyjaciółka nowożeńców uwieczniła tę chwilę za pomocą kamery. Film opublikowała na TikToku. Co ciekawe, nagranie jak dotąd zostało obejrzane niemal 2 mln razy. Okazało się, że los sprzyjał panu młodemu. Ostatecznie to on pozostał przy swoim rodowym nazwisku, a wszystko to dzięki prostemu wyborowi pomiędzy orłem a reszką.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: papilot.pl

Źródło zdjęcia głównego: Olga Efimova/EyeEm/Getty Images

Pozostałe wiadomości