Związki i seks

Pikantne smsy dla niego i dla niej. Czy warto pisać pikantne smsy?

Związki i seks

Aktualizacja:

Pikantne smsy mogą być alternatywą dla standardowego flirtowania. Sprawdź, dlaczego warto pisać pikantne smsy. Co warto zawrzeć, pisząc pikantne smsy do niego? Jak napisać pikantne smsy do niej?

W smsach można zawrzeć naprawdę wiele informacji, także takich, które pomogą podkręcić atmosferę w sypialni. Jeśli masz dość rutyny w związku i potrzebujesz powiewu świeżości, pikantne smsy są właśnie dla Ciebie. Z tych kilkudziesięciu znaków można zrobić naprawdę spory pożytek.

Dlaczego warto pisać pikantne smsy?

Pikantne smsy to jeden z najprostszych sposobów na przywrócenie namiętności i tajemniczości między partnerami. To dobra metoda, która sprawdzi się u par z długoletnim stażem, ale także u par, które dopiero się poznają . W pierwszym przypadku będzie to miłe urozmaicenie wspólnego życia i oderwanie się od codziennych obowiązków, z kolei w drugim może okazać się świetnym wstępem do rozpoczęcia bliższej, intymnej znajomości.

Jakie pikantne smsy pisać?

Można wyróżnić trzy podstawowe rodzaje pikantnych smsów:

  • sms z komplementem,
  • wiadomość z seksualną aluzją,
  • sms z opisem fantazji erotycznej.

Zastanawiasz się, jak zacząć pisanie pikantnych smsów? Jeśli jeszcze nigdy nie próbowaliście takiej formy flirtu albo po prostu lubicie stopniowo budować romantyczną, namiętną atmosferę, warto zacząć od smsów z komplementami. To świetny sposób, żeby pokazać komuś, że doceniasz jego starania i że jest dla Ciebie osobą atrakcyjną, nawet po kilku czy kilkunastu latach związku. Pikantne smsy dla niego mogą zawierać komplementy dotyczące, np. Jego dobrej kondycji fizycznej czy świetnie dobranej koszuli, którą miał na sobie na ostatniej randce. Czasami warto chociażby w takiej formie dać do zrozumienia swojemu partnerowi, że nadal Ci się podoba. Oprócz czynów ważne są także słowa – po prostu miło od czasu do czasu usłyszeć pochwałę od ukochanej osoby. Ważne jest także to, by pikantne smsy do faceta zawierały przynajmniej pośredni komunikat o tym, że pociąga Cię on fizycznie. Chodzi o to, by nie komplementować jego cech charakteru, bo to raczej nie doprowadzi do prawdziwej namiętności i pożądania.

Świetnym sposobem na wstęp do pikantnych smsów jest również delikatna aluzja. Niemówienie wprost pozwala na zastosowanie elementów humorystycznych czy wplecenie do smsa jakiegoś żartu, dzięki czemu nawet osoby nieśmiałe mogą spróbować tej techniki uwodzenia i ożywienia związku. Kobiety uwielbiają poczucie humoru. Dlatego wymyślając pikantne smsy dla niej , warto, byś zaczynał właśnie od wiadomości tego typu. Flirtowanie i kokietowanie w ten sposób szybko może przerodzić się we wstęp do czegoś więcej. Partnerzy zaczną wyobrażać sobie siebie nawzajem w sytuacjach erotycznych i są znacznie ciekawsi następnego spotkania.

Jeśli chcesz, możesz wysłać swojej dziewczynie także samodzielnie ułożoną rymowankę. To również zabawny sposób, które ostatecznie na pewno pomoże rozgrzać atmosferę w sypialni. Pamiętaj, że pikantne smsy do niej mogą być także bardzo bezpośrednie, ważne, żeby przekazywać swoje myśli delikatnie i z klasą. Wulgarne smsy nie są raczej mile widziane, szczególnie jako początek pobudzającej konwersacji.

Jak pisać pikantne smsy na dobranoc?

Późnym wieczorem i nocą zwykle o wiele łatwiej i przyjemniej pisze się wiadomości tego typu. Pikantne smsy na dobranoc są zazwyczaj bardziej bezpośrednie niż te, które piszemy, będąc np. w pracy. Dla wielu osób to dobry moment na powiedzenie partnerowi o swoich fantazjach erotycznych. Taka rozmowa niekoniecznie przekształci się w coś więcej, ale na pewno będzie miłym urozmaiceniem w związku. Większość osób jednak decyduje się później poruszyć temat pragnień i oczekiwań swoich partnerów, a nawet zrealizować pomysły, na które wpadły obie strony. Jeśli wstydzisz się mówić o tym, co wydaje Ci się być interesujące i czego chcesz spróbować w łóżku, napisanie tego w wiadomości na pewno będzie dla Ciebie znacznie łatwiejsze i mniej krępujące. Pikantne smsy do męża czy żony o podobnej treści, napisane na służbowych wyjazdach czy w innych sytuacjach, kiedy para nie znajduje się pod jednym dachem, mogą być przyjemnym wstępem do czegoś więcej, co będzie czekało ich po powrocie do wspólnego mieszkania. Miej tylko na uwadze, że bardzo pikantne smsy mogą być przyczyną zbytniego pobudzenia drugiej połówki, a w rezultacie mogą prowadzić nawet do bezsenności. W takich przypadkach warto zostawić je jednak na inną porę dnia.

Pikantne smsy – kiedy nie warto ich pisać?

Aby pikantne smsy były dla partnerów satysfakcjonujące, obie strony muszą się zgodzić na taką formę flirtu . Być może dla niektórych będzie to niekomfortowa sytuacja i będą czuli się z tym po prostu dziwnie, dlatego najważniejsze jest to, żeby nikogo do niczego nie zmuszać. Większość osób raczej nie będzie miała nic przeciwko, a nawet jeśli na początku będą poddawać w wątpliwość sens wymieniania się takimi wiadomościami.

Jeśli jednak Twój partner stanowczo odmawia, nie ma sensu na siłę przekonywać go do pisania pikantnych smsów. Nie naciskaj na swoją połówkę także wtedy, kiedy widzisz, że nie sprawia jej to frajdy. W takich przypadkach końcowy efekt będzie odwrotny od zamierzonego i wcale nie pomoże w zwalczeniu rutyny w związku, a tylko spowoduje niechęć do siebie nawzajem.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości