Związki i seks

Mężczyźni chcą się umówić, dopóki nie poznają jej prawdziwego wieku. "Nie mogę w to uwierzyć"

Związki i seks

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok
TikTok

Prawdziwym hitem sieci jest nagranie kobiety, która podzieliła się intrygującą ciekawostką na temat swojego życia. Żali się w nim, że mężczyźni odsuwają się od niej, gdy wyznaje, ile ma lat. Okazuje się, że wiek TikTokerki wzbudza podejrzenia nawet jej wśród fanów. 

Wiek utrudnia jej kontakty z mężczyznami

TikTok to aplikacja łącząca ze sobą użytkowników z całego świata. Niektórzy z nich chętnie dzielą się tam swoim życiem prywatnym, ciekawostkami lub cechami, które wyróżniają ich spośród innych. W ten sposób mają szansę zdobyć wielu obserwatorów, a nawet stać się sławnym twórcą.

Uroda

Urodę poprawiamy już od starożytności
Urodę poprawiamy już od starożytności Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Tak było w przypadku użytkowniczki Princess April, która zdobyła popularność ze względu na swój wiek. Sugerując się nagraniami, można stwierdzić, że kobieta jest przed 30-stką, jednak tak naprawdę ma 44 lata. Jej młody wygląd jest jednocześnie dla niej zaletą i problemem, ponieważ mężczyźni zniechęcają się, gdy dowiadują się ile tak naprawdę ma lat.

- Faceci nie chcą mnie, gdy zdradzam im swój wiek - wyznała na TikToku.

Mężczyźni rezygnują, gdy poznają jej wiek

Nagranie, na którym TikTokerka opowiada o swoim wieku, stało się prawdziwym viralem. Do tej pory nagranie obejrzało prawie 4 mln osób. Nie wszyscy jednak wierzyli, że kobieta naprawdę jest po 40-stce.

- "Nie masz 40 lat, tylko prawdopodobnie 25-30", "Nie mogę w to uwierzyć" - czytamy w komentarzach.

Niektórzy z nich starali się pocieszyć kobietę. - "Ci mężczyźni nie wiedzą, co tracą", "Jesteś niesamowita", "Piękna kobieta", "Chciałabym tak wyglądać w twoim wieku", "Tylko chłopcy przejmują się wiekiem" - pisali.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Twenty47studio/Getty Images/xxprincessapril/TikTok

Pozostałe wiadomości