Związki i seks

Daria, panna młoda, która przejęła inicjatywę: "To jest ten program, żeby mnie uszczęśliwić"

Związki i seks

Każdy odcinek programu "Kto odmówi pannie młodej?" z Małgosią Ohme w roli gospodyni opowiada historię odważnej kobiety, która bierze los w swoje ręce i prosi ukochanego o to, by się z nią ożenił. Tym razem widzowie poznali love story Darii i Piotra Raneckich.

Kobieta bierze sprawy w swoje ręce

Daria Ranecka w imię miłości podjęła inicjatywę i poprosiła Piotra, by się z nią ożenił. Dlaczego zdecydowała się na taki krok?

Myślę, że fajna z nas para, to raz. Jesteśmy gdzieś tam w tym długoletnim związku, bo aż 6 lat. Mamy kochanego synka, Olka i chciałam taką wisienkę na torcie postawić. A że Piotr się nie brał do tego, to stwierdziłam, że po to jest ten program, żeby gdzieś tam uszczęśliwić mnie

- wyznała Daria podczas wideorozmowy w naszym programie.

Formuła programu polega na tym, że bohaterka ma jedynie trzy dni na zorganizowanie przyjęcia weselnego. Konieczne jest także złożenie propozycji małżeństwa partnerowi, co wymaga sporo odwagi.

Dlaczego Piotr nie uprzedził swojej ukochanej?

W tej chwili finansowo byśmy nie wydoili, dlatego odwlekałem to w czasie

- odpowiedział Ranecki.

Między Darią a Piotrem jest 14 lat różnicy. Piotr był już wcześniej w związku małżeńskim, co nieco niepokoiło Darię.

Były takie obawy, że skoro był, to po co mu drugie takie małżeństwo? Byłam jednak zdania, że teraz jest dorosłym facetem, ma swoje lata i doświadczenie, i może z taką inną myślą wziąć ten ślub z drugą kobietę

- skwitowała bohaterka w Dzień Dobry TVN.

"Kto odmówi pannie młodej?" - kiedy i gdzie oglądać

Nowy program, w którym prowadzącą jest Gosia Ohme, emitowany jest w każdy piątek o godz. 20.00 na antenie TVN7. Bohaterka każdego odcinka ma trzy dni na zorganizowanie przyjęcia weselnego. Nie jest to jedyne wyzwanie - musi też zdobyć się na odwagę i oświadczyć się wybrankowi serca. Kawaler ma dosłownie chwilę na podjęcie życiowej decyzji. Jeśli powie "tak" - na młodą parę w sali weselnej będzie już czekała rodzina i przyjaciele. Czy ktoś odmówi pannie młodej?

Zobacz także:

Natalia ukochanemu oświadczyła się tatuażem. "Wiedziałam, że z tym facetem można wszystko"

Polsko-nigeryjski ślub naszych widzów. "Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia"

Pierwszy taniec na środku skrzyżowania. Policja nie miała litości dla nowożeńców

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości