Związki i seks

Codziennie sprawdza, czy mąż jej nie zdradził. "Twoje metody są obrzydliwe"

Związki i seks

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
o2.pl, Instagram
Kobieta przyłapała partnera na zdradzie

Kimberly Flores to modelka z Gwatemali, która od trzech lat jest żoną meksykańskiego piosenkarza Edwina Luny. Kobieta stosuje w związku zasadę kontrolowanego zaufania. Każdego dnia wykonuje rytuały, które mają pomóc jej w wykryciu ewentualnej zdrady ukochanego. Celebrytka w jednym z programów telewizyjnych podzieliła się autorskimi sposobami na demaskowanie niewiernych partnerów. W konsekwencji musiała zmierzyć się z krytyką widzów, którzy uważają, że jej zachowanie jest toksyczne.

Sposoby Kimberly Flores na wykrycie zdrady partnera

Kimberly Flores gościła niedawno w programie telewizyjnym "Rica, Famosa, Latina", w którym ujawniła szczegóły swojego związku z 35-letnim meksykańskim wokalistą Edwinem Luną. Modelka i piosenkarz są małżeństwem od trzech lat. Kimberly zapewnia, że ufa mężowi, ale mimo tego podstawą ich relacji jest kontrola, która ma być zabezpieczeniem przed dopuszczeniem się zdrady.

Problemy w związku

Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Celebrytka, która zebrała na Instagramie ponad 2,2 milionów obserwatorów, codziennie sprawdza wierność ukochanego. Systematycznie wącha jego brudną bieliznę, by wyczuć zapach innej kobiety. Kontroluje wydatki męża i wyciągi z jego karty kredytowej. Zagląda również do rejestru wykonywanych połączeń oraz do wymienianych z innymi osobami wiadomości.

Ujawniła, jak sprawdza wierność męża. Spadła na nią fala krytyki

Fragment programu telewizyjnego z udziałem Kimberly Flores udostępnił na Instagramie jej mąż Edwin Luna. Mężczyzna z nutką ironii i niekrytym poczuciem humoru skomentował występ żony w show. - Mimo wszystko twierdzi, że nie jest toksyczna - mówi na nagraniu, na którym towarzyszy mu ukochana.

Internauci natychmiast zareagowali na sugestię meksykańskiego piosenkarza i nie zwracając uwagi na żartobliwy ton jego wypowiedzi, zaczęli bez ogródek krytykować postawę modelki, oskarżając ją o niewłaściwe podejście do miłości.

- "To naprawdę przesada. (...) Bardzo toksyczne zachowanie", "Twoje metody są obrzydliwe" - czytamy w komentarzach.

Niektórzy jednak stanęli w obronie celebrytki, zaznaczając, że przedstawione przez nią metody na sprawdzanie wierności partnera są z pewnością niewinnym żartem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: o2.pl, Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Prostock-Studio/Getty Images, Instagram

Pozostałe wiadomości