Związki i seks

Są ze sobą od dwóch lat i nigdy się nie pocałowali. "Widać, że on bardzo tego chce"

Związki i seks

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok/Stylzycia.radiozet.pl

Krótki film Kaytlin O'Neall stał się prawdziwym hitem na TikToku. Dziewczyna zdradziła w nim, że choć jest w związku od dwóch lat, to nigdy nie całowała się ze swoim chłopakiem. Dlaczego para buduje relację bez bliskości fizycznej?

Para, która nigdy się nie pocałowała

TikTok to aplikacja, w której znajdziemy ciekawe treści publikowane przez użytkowników z całego świata. Nie brakuje tam rozrywki, porad czy nawet opowieści dotyczących prywatnych sfer życia. Szczególnie te ostatnie cieszą się ogromną popularnością i mogą sprawić, że czyjeś nagranie stanie się międzynarodowym hitem w mniej niż 24 godziny.

Tak też było w przypadku Kaytlin O'Neall. Jej film polubiło już 260 tysięcy osób. Co sprawiło, że stał się tak popularny? Dziewczyna zdradziła w nim, że jej relacja z chłopakiem pozbawiona jest bliskości fizycznej. Para od dwóch lat jeszcze się nie całowała.

Relacja bez bliskości fizycznej

Dlaczego zakochani zdecydowali się na takie ograniczenia? Okazuje się, że decyzja jest wynikiem ich przekonań związanych z wiarą. Kaytlin chce zachować ten "akt" wyłącznie dla swojego męża. - Bardzo się kochamy i to, że się nie całujemy nie sprawia, że kochamy się mniej - zaznacza.

- Chcę poślubić tę dziewczynę każdą cząstką mnie - dodaje jej chłopak Drew. Jak udaje im się wytrwać w tym postanowieniu? Para unika wszelkich sytuacji, które mogłyby skończyć się zbyt bliskim dotykiem. Internauci nie kryją zaskoczenia wstrzemięźliwą postawą zakochanych. Nie każdy wierzy, że uda im się szczęśliwie wytrwać do dnia ślubu.

- "Widać, że on chce cię bardzo pocałować", "Czemu więc nie wezmą już tego ślubu", "Dla mnie związek bez kontaktu fizycznego nie ma nawet sensu", "W życiu bym się na to nie zgodził" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok/Stylzycia.radiozet.pl

Źródło zdjęcia głównego: EyeEm Premium

Pozostałe wiadomości