Związki i seks

Jak sprawdzić, czy partner zdradza? Detektyw wskazuje oznaki niewierności

Związki i seks

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Detektyw zdradza, jak wytropić zdradę
Detektyw zdradza, jak wytropić zdradęDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Seks pozamałżeński pojawia się w wielu związkach. Jak odkryć zdradę po pierwszych jej oznakach? Co zrobić, gdy nie stać nas na usługi oferowane przez detektywów? Na pytania dotyczące niewierności odpowiedziała w Dzień Dobry TVN detektyw Katarzyna Bracław.

Jakie są pierwsze oznaki zdrady?

Decydując się na wejście w związek, dajmy drugiej połówce wielki kredyt zaufania. Chcemy, aby relacja była przede wszystkim szczera, a osoba, której powierzamy uczucie, cechowała się uczciwością i zaangażowaniem. Niestety, życie pisze różne scenariusze i nie każdy potrafi docenić to, czym został obdarzony. 

Okazuje się, że nawet w pozornie szczęśliwych związkach może dojść do zdrady. W studiu Dzień Dobry TVN detektyw Katarzyna Bracław opowiedziała widzom, czy Internet ułatwia tzw. skok w bok lub pomaga zdradzanym w zdemaskowaniu niewiernego partnera.

- Zmiany, jakie zauważyłam na przełomie tej dekady w branży detektywistycznej są takie, że większość klientów za pomocą tych narzędzi sama dowiaduje się, że jest zdradzana - wyjaśniła. - Jeszcze kilka lat temu było to na zasadzie takiej, że zleceniodawcy podejrzewali, że byli zdradzani - dodała.

W poszukiwaniu dowodu zdrady

Jak tłumaczy Katarzyna Bracław, zadaniem detektywa jest zebranie legalnych dowodów zdrady. - Klienci potrzebują stricte materiału dowodowego do sądu - zaznaczyła. Jakie są pierwsze syndromy zdrady? Specjalistka twierdzi, że wiele zależy od tego, jak dobrze znamy swojego partnera.

- Niemożliwe jest, że ktoś prowadzi podwójne życie i że osoba, która zna go dobrze, nie dostrzeże tych zmian (...) to może być nawet takie nagłe poprawienie relacji - wyjaśniła. Ekspertka podkreśla, że ważnym narzędziem, w którym znajduje się wiele informacji, jest telefon drugiej połówki.

- W telefonie jest wszystko - cała historia przeglądania, odwiedzane miejsca, kupowane przedmioty w Internecie. Jeżeli ktoś nagle zaczyna go chować, pojawia się hasło, jest zmienione i dźwięk jest wyciszony, a nigdy nie był, to może przychodzi tyle powiadomień, że ktoś nie chce, żeby było to słychać - zaznaczyła.

Jak wytropić zdradę?

Jakie działania mogą wprowadzić osoby, których nie stać na usługi detektywów? Przede wszystkim nie powinno korzystać się z aplikacji śledzących na telefon. Takie działanie może sprawić nam wiele kłopotów. - Jest to nielegalne. Jej użycie możliwe jest tylko i wyłącznie, gdy sprawdzamy dziecko do 18 roku życia - ostrzegła detektyw.

- Można zamontować dyktafon we własnym domu. Robić to, czego nie robi detektywi. My nie możemy zajrzeć na historię konta, ale żona może, pod warunkiem, że ten dostęp jest. Podczas jego analizy można wyciągnąć wiele informacji - radzi. - Mieliśmy przypadki, że kobieta znalazła paragon na biżuterię, której nigdy nie dostała - podsumowała.

Czy partner zdradza? Czat z ekspertką

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Cravetiger/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości