Związki i seks

Erotyczne gadżety do damskiej torebki. Joanna Keszka poleca

Związki i seks

Joanna Keszka to specjalistka od kobiecej seksualności. Pisząc i opowiadając o seksie z damskiej perspektywy porusza wszystkie ważne kwestie, takie jak prawo do przyjemności, odkrywania swoich potrzeb i podążania za swoimi pragnieniami. Ekspertka zaprezentowała erotyczne gadżety, które zmieszczą się w kobiecej torebce.

Trzy propozycje masażerów wyglądają niepozornie. Dzięki temu kobiety nie będą czuć się zawstydzone, gdyby gadżet wypadł z torebki.

Wibrator zawsze stoi po stronie kobiety. Przyznają nam prawo do przyjemności, wtedy kiedy społeczeństwo, władza, Kościół, a nawet nasz partner odmawiają nam tego

- powiedziała Joanna Keszka.

Wibrator do biura

Gadżet służy do rozmasowywania łechtaczki i należy do tych z rodzaju hands off, czyli można z niego korzystać bez użycia rąk. Jego kształt jest dopasowany do kobiecej fizjonomii.

Włączamy sobie delikatny tryb, wsuwamy go bielizny i możemy siedzieć przy komputerze, pisać, a ten wibrator będzie nas relaksował

- mówiła ekspertka.

Wibrator na wakacje

Kolejny gadżet z powodzeniem można zabrać ze sobą nad morze czy jezioro, ponieważ jest wodoodporny. Jak powiedziała Joanna Keszka, z jednej strony stymulator jest delikatny, ale z drugiej - ma dużą moc. A jak działa?

Ten wibrator robi tzw. jacuzzi dla łechtaczki, czyli rozmasowuje pochwę tylko za pomocą drgań wody

- wyjaśniła specjalistka.

Wibrator na wieczór

Innym gadżetem, który zdaniem ekspertki warto mieć pod ręką, jest japoński stymulator łechtaczkowy. Służy on do rozmasowywania pochwy z zewnętrznej strony i jej ujścia.

Wygląda niepozornie, jest prosty, ma przyjemny kolor, ale jak kobiety zaczynają się nim bawić, to on wyzwala w nich dzikość

- stwierdziła ekspertka.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

>>> Zobacz także:

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu? Poznaj sposoby na zadowolenie partnerki

Na czym polega miłość tantryczna? Techniki i pozycje

Strefy erogenne mężczyzn i kobie Czy są różne? Co je łączy?

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości