Związki i seks

Dziewice lepszymi żonami?

Związki i seks

Aktualizacja:

Czy doświadczenia seksualne faktycznie wpływają na to, jak kobiety podchodzą do małżeństwa? Eksperci z Uniwersytetu w Utah (USA) twierdzą, że ilość partnerów seksualnych kobiety przed zawarciem małżeństwa ma wpływ na powodzenie związku!

Zobacz też: Całowanie po szyi - ważny element gry wstępnej >>>

Według przeprowadzonych przez nich badań rozwodzi się tylko 1/20 dziewic, natomiast w przypadku kobiet, które miały 10 i więcej partnerów ta zależność to 1/3.

Ilość rozwodów wynika z tego, że mamy zbyt wielu partnerów, czy jest następstwem emancypacji? Warto tkwić w związku, w którym partner nie zapewnia nam poczucia bezpieczeństwa i czy współczesne kobiety jeszcze tego potrzebują?

O rozwodach i seksie w Dzień Dobry TVN dyskutowały: psycholog Maria Rotkiel, edukatorka seksualna Joanna Keszka oraz aktorka i kobieta wyzwolona Katarzyna Walter:

Jak aktywność seksualna kobiet przed ślubem może wpływać na trwałość małżeństwa? Dlaczego wraz z większą liczbą partnerów seksualnych wzrasta ryzyko rozwodu? Do jakiej liczby partnerów wypada się przyznać kobiecie, a jakiej mężczyźnie? Dlaczego mężczyźni chwalą się dużą liczbą partnerek seksualnych, a kobiety wstydzą się do tego przyznać? Czy powinno się rozmawiać z mężem o swoich wcześniejszych związkach? Czy istnieje jakiś złoty środek – taka liczba partnerów, którą możemy uznać za standard i prawidłową normę?

Zobacz też: Co podnieca mężczyzn w łóżku? Co najbardziej lubią w kobietach? >>>

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Źródło: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości