Teoria dotycząca granatowej pościeli podbija sieć. "To nie jest wyznacznik dobrego faceta"

Autor:
Izabela
Dorf
Źródło:
apartmenttherapy.com, insidehook.com, theknowledge.com, ofeminin.pl
Jak znaleźć partnera na portalu randkowym?
Jak znaleźć partnera na portalu randkowym?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Od lat kobiety zastanawiają się, co charakteryzuje mężczyzn, od którym lepiej trzymać się z daleka. Powstało wiele teorii. Jedna z ostatnich głosi, że nie warto wiązać się z panami, którzy sypiają wgranatowej pościeli. Dlaczego?

Granatowa pościel a charakter mężczyzny

Na związek między granatową pościelą i charakterem mężczyzn zwróciła uwagę nowojorska komiczka Mary Beth Barone, która podczas występów opisuje swoje miłosne doświadczenia. - Wspólnym wątkiem jest to, że wszyscy ci mężczyźni są niedojrzali i stawiają na niezobowiązujące relacje. Uważają, że ciemna pościel wymaga rzadszego prania. Rzadsza potrzeba prania pościeli może z kolei oznaczać ogólny brak troski i zainteresowania. A to nie są wyznaczniki dobrego faceta - stwierdziła artystka w rozmowie z redaktorką InsideHook.

Podobną teorię głosi wiele użytkowniczek TikToka. Hashtag #navysheets był wyświetlony do tej pory aż ponad 3,4 mln razy. Jedna z popularniejszych użytkowniczek platformy Audrey Peters szczególnie mocno i często uderza w panów, którzy są fanami granatowej pościeli. W jednym z wideo wyjaśniła, dlaczego - jej zdaniem - mężczyźni chętnie z niej korzystają. - Kupują ją, bo wydaje im się, że nie widać, kiedy się pobrudzi. (...) Tymczasem widać na niej każdą plamę - powiedziała precyzując przy tym, jaki typ zabrudzenia ma na myśli. W innym nagraniu stwierdziła, że panowie używający granatowej pościeli prawdopodobnie nie piorą jej nawet przez rok. Radzi też, aby trzymać się z daleka od takich mężczyzn.

Inna użytkowniczka TikToka @tristina idzie o krok dalej twierdząc, że "jeśli facet ma granatową pościel, to powinien razem z nią wylądować na ulicy".

Granatowa pościel nie taka straszna

Są jednak i tacy, którzy bronią mężczyzn korzystających z granatowej pościeli. - To najbardziej podstawowy kolor, jaki jest oferowany w sklepach. Jest idealnym rozwiązaniem dla przeciętnego faceta, który tak naprawdę nie zwraca uwagi na estetykę - powiedział projektant wnętrz David Quarles IV.

Z kolei ekspertka od feng shui Bette Steflik uważa, że panowie wybierają granat, ponieważ od dawna łączony jest on z męskością, bezpieczeństwem, niezawodnością i zaufaniem. Kto więc nie chciałby leżeć w łóżku otulony kolorem, który przywodzi na myśl takie skojarzenia?

Z powyższego widać, że do każdej teorii należy podchodzić z dystansem i samemu wyrobić sobie zdanie na jej temat.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Izabela Dorf

Źródło: apartmenttherapy.com, insidehook.com, theknowledge.com, ofeminin.pl

Źródło zdjęcia głównego: LordHenriVoton/Getty Images

Pozostałe wiadomości