Styl życia

Zbyt seksowna na bycie mamą? "Ubieraj się, jak przystoi"

Styl życia

Autor:
Nastazja
Bloch
Moment RFMama z dzieckiem 

Jak wyobrażacie sobie macierzyństwo? Dla wielu osób młode matki powinny w stu procentach skupić się na dziecku oraz zapomnieć całkowicie o sobie, swoich potrzebach i marzeniach. Hejtu na własnej skórze doświadczyła pewna 21-latka, która według internautów jest zbyt seksowna, żeby być rodzicem.

Co wypada młodej mamie

Mikayla Young to młoda tiktokerka, która prężnie działa także na Instagramie. W mediach społecznościowych dziewczyna zgromadziła prawie 19 tysięcy fanów, a wszystko za sprawą wczesnej ciąży. 21-latka bowiem w 2020 roku przywitała na świecie chłopca o imieniu Brady. Wtedy to jej życie odwróciło się do góry nogami. Mimo wielu nowych obowiązków młoda mama świetnie odnalazła się w nowej roli, nie zapominając przy tym o sobie. Jak to bywa w sieci, nie obyło się bez hejtu. Mikayla została posądzona przez obserwatorów o to, że jest zbyt seksowna i powinna zwracać większą uwagę na publikowane treści, gdyż pewnych rzeczy nie przystoi mamie.

Kiedy zostajesz rodzicem, możesz mieć wrażenie, że wszyscy w twoim życiu oczekują, że będziesz postępować w określony sposób – rozmawiaj tylko o dzieciach, ubieraj się, jak przystoi na mamę… cokolwiek to znaczy 

Warty uwagi jest również fakt, że dziewczyna rozstała się z ojcem dziecka i malucha wychowuje sama. Po zerwanych zaręczynach na 21-latkę ponownie napłynęła fala pytań. Internauci koniecznie chcieli się dowiedzieć, czy Mikayla została zdradzona. - Nie, nie zdradził mnie. Nikt nie zdradzał. Po prostu nie pasowaliśmy do siebie i na tym kończę ten temat – wyjaśniła krótko.

Mamie nie wypada

Społeczeństwo narzuca nam wykreowane schematy, licząc na to, że każdy się pod nie podporządkuje. Czy macierzyństwo musi oznaczać zmianę garderoby, golfy pod szyję i spódnice do ziemi? Czy po narodzinach dziecka kobieta nie ma już prawa czuć się pięknie i seksownie? Mikayla wbrew opinii hejterów nie przestała publikować zdjęć podkreślających jej figurę. Co więcej, wystosowała w mediach społecznościowych apel:

- Pamiętaj, że stając się młodą mamą, mając duże cycki, ty też możesz wyglądać jak ja - napisała na Instagramie, a w opublikowanym na TikToku filmiku wyjaśniła - Robię, co chcę. Tak naprawdę wszyscy kochacie przecież treści związane z mamuśkami. 

Zobacz wideo:

Halina Mlynkova znów została mamą
Halina Mlynkova znów została mamą
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: M Swiet Productions/GettyImages

Pozostałe wiadomości