Styl życia

Matka i córka śpią razem w łóżku i kąpią się w tej samej wodzie. "Mogłabym się obejść bez mężczyzny"

Styl życia

Autor:
Justyna
Piąsta
"Jak matka z córką"
Player.pl"Jak matka z córką"

Dobre relacje matki i córki są bardzo ważne. Problem pojawia się wtedy, kiedy przyjacielska, bliska więź staje się zbyt silna, wręcz uzależniająca. W programie "Jak matka z córką" poznajemy historię 51-letniej Sunhe i 31-letniej Angeliki, które są nierozłączne. Dlaczego nie wyobrażają sobie życia bez siebie?

"Jak matka z córką"

"Jak matka z córką" to program, w którym zobaczymy historie kilku matek i córek, które są najlepszymi przyjaciółkami. Bohaterkami show są między innymi 51-letnia Sunhe i 31-letnia Angelica. Matka i córka mieszkają razem i dzielą jedno łóżko. O poranku kąpią się w tej samej wodzie, ale nie z powodu oszczędności.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Cenimy sobie te wspólne poranki. Dużo pracujemy, a chcemy być ze sobą jak najdłużej. Jeśli woda jest ciepła, to kąpiemy się w tej samej. Mama bierze szybką kąpiel i wchodzę zaraz po niej - wyznała Angelica.

- Córka kąpie się w tej samej wodzie co ja. To dowód jej zaufania i więzi, której nie da się wytłumaczyć. To jest cudowne - dodała zachwycona Sunhe.

Kiedy Sunhe urodziła Angelikę, miała dopiero 20 lat. Jej pierwszy mąż, ojciec Angeliki, odszedł od nich, kiedy córka miała pół roku. Wtedy kobieta musiała wziąć na swoje barki wszystkie rodzicielskie obowiązki. - Musiałam go jej zastąpić i jednocześnie być jej mamą, siostrą, przyjaciółką - wyznała Sunhe. - Mój stosunek do córki jest wyrazem tego, kim jestem jako matka. Ona jest dla mnie jak klejnot - podkreśliła.

Angelica jest bardzo wdzięczna mamie za wszystko, co dla niej zrobiła. - Mama jest najbliższą osobą w moim życiu. Nie wyobrażam sobie życia bez niej. Nie wiem, gdzie bym była i kim bym była, gdyby nie ona - powiedziała.

Mama i córka chodzą razem na randki

Córka jest dla Sunhe wszystkim. Ich bliska więź w pewnym stopniu zastępuje jej inne relacje. - Mając ją, mogłabym się obejść bez mężczyzny. Do szczęścia wystarczy mi jej towarzystwo. Ona jest miłością mojego życia - stwierdziła 51-latka.

Co zaskakujące, Sunhe ma narzeczonego, ale nie mieszkają razem. - Odpowiada mi związek na odległość. Lubię mieszkać z Angeliką i nie chcę jej opuszczać - przyznała kobieta.

Angelica od dwóch lat jest w związku z Jasonem. Na spotkania z chłopakiem zwykle zabiera mamę. - Pasujemy do siebie. Jesteśmy zgraną para. On akceptuje to, że mama musi być przy mnie. Zabiera ją na nasze randki. Ona siedzi z tyłu, a my z przodu i ciągamy ją ze sobą. Mama jest zawsze na pierwszym miejscu. Jason to wie. Mówię jej o naszych spotkaniach - powiedziała 31-latka.

Pierwszy odcinek programu "Jak matka z córką" zostanie wyemitowany 7 czerwca o godz. 20:50 na antenie Discovery Life. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości