Styl życia

Zabawa "Co było dalej". Kreatywne odpowiedzi widzów na zagadkę Dzień Dobry TVN

Styl życia

Autor:
Patrycja
Sibilska
Co było dalej?
Co było dalej? Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Poniedziałkowa zabawa Dzień Dobry TVN "Co było dalej" to świetny sposób na kreatywny początek tygodnia. Tym razem przygotowaliśmy fragment z archiwalnego wydania programu, w którym pojawili się Gosia Ohme i Filip Chajzer. Czy widzowie odgadli, jakie było prawidłowe zakończenie wideo?

"Co było dalej" poniedziałkowa zabawa

Początek tygodnia z zagadką wydaje się być najlepszym sposobem na pobudzenie do kreatywnego myślenia. Widzowie Dzień Dobry TVN, jak zwykle mieli okazję wykazać się dozą fantazji i znajomości programu. Na antenie zaprezentowano fragment archiwalnego wydania programu, którego głównym bohaterami byli Filip Chajzer, Goasia Ohme i goszczące w studiu mażoretki.

- O wow, extra! - zakrzyknął zachwycony Filip Chajzer zdolnościami jednej z pań. No dobra, to teraz wróćmy do mojej buławy. Co ja robię z tą buławą? - wyraźnie zaciekawiony Flip chciał spróbować swoich sił w tańcu mażoretkowym.

- Dajesz sobie ją w ten sposób, teraz podkładasz lewą rękę z drugiej strony i teraz jeszcze bardziej przekręcasz przez ten palec i przełóż, przełóż, przełóż - instruowała wykonującego prawdziwe piruety z buławą Filipa mażoretka.

W tym momencie nagranie zostaje przerwane. Co było dalej? Sprawdziliśmy komentarze widzów.

Najciekawsze odpowiedzi widzów

Widzowie Dzień dobry TVN, jak zwykle, wykazali się znajomością programu i poczuciem humoru. Kreatywne i zabawne pomysły możecie przeczytać w komentarzach na naszym Facebooku. Oto kilka z nich:

Filip zamienił się w buławowy helikopter i obleciał dookoła operatorów kamery. Potem wylądował telemarkiem idealnie przed pucharem, który podniósł triumfalnie nad głowę obiema rękami.

- Moce ludzi Dartha Vadera były coraz większe. Filip Skywalker zaczął tracić iluminacyjną moc broni, którą od tak dawna kiełznał i był pewien. Laser zgasł, jedyne działo frywolnie poszarpywało i rządziło Skywalkerem. I stało się to, czego nikt się nie mógł spodziewać... Wyczerpana broń, ciągle rozgrzana, podopieczna dłonią niezawodnego Filipa Skywalkera, uderzyła niebywałą siłą w szklane wrota prowadzące do nowego wymiaru akwagalaktyki. To be continued... - brzmi gotowy scenariusz na film według komentującej na Facebooku pani.

Jak było naprawdę? Zobaczcie w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Blawiciki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości