Wielki sukces Polki w konkursie Miss Generation!

Styl życia

Aktualizacja:

Małgorzata Koszela-Żarska to instruktorka fitness i nauczycielka w polskiej szkole pod Londynem. Jest mamą czwórki dzieci. Niedawno dostała się do finału konkursu Miss Generation - dla kobiet w wieku 25-50 lat i ostatecznie dostała tytuł Miss Popularity. Dlaczego zdecydowała się wziąć udział w tych wyborach? Jakie konkurencje przewidziane są w finale? Jakie nagrody można wygrać w konkursie? Małgorzatę odwiedziła reporterka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  • Kto może wziąć udział w konkursie Miss Generation?
  • Kim jest Małgorzata Koszela-Żarska, Polka która wzięła udział w konkursie Miss Generation i dostała tytuł Miss Popularity?
  • Co dają konkursy piękności dla starszych uczestniczek?

Zobacz też: Joanna Kulig urodziła! Znamy płeć dziecka

Miss Generation 2019 to konkurs piękności, różniący się znacznie od klasycznych konkursów. W Miss Generation mogą wziąć udział kobiety w wieku od 25 do 50 lat.

Możesz być niska lub wysoka, możesz mieć ciało modelki lub plus size, możesz mieć tatuaże, piercing itp. Możesz nam zaprezentować cokolwiek: możesz tańczyć, śpiewać, krzyczeć lub nie mówić niczego. Chodzi o Ciebie… ponieważ każda kobieta ma coś wyjątkowego - czytamy na oficjalnej stronie konkursu.

W sumie do konkursu zgłosiło się 29 pań. Po wstępnej selekcji pozostało 12. Wśród nich było osiem Polek, dwie Brytyjski, jedna Słowaczka i jedna Hinduska.

W konkursie udział wzięło aż osiem pięknych Polek. Wśród nich są: Małgorzata Koszela-Żarska, instruktorka fitness i nauczycielka w polskiej szkole pod Londynem, Kinga Orlicz, Ewa Joanna Drobna, Marlena Sitarska-Pawelczyk, Ella Vine.

Konkurs Miss Generation pokazuje się, że wiek nie ma znaczenia i że można być pięknym po 25. roku życia. W konkursie nagradzany jest nie tylko wygląd, ale również osobowość i doświadczenie życiowe.

W konkursie można było zdobyć aż trzy tytuły: Miss Generation (główna), Mamy Roku oraz UK Cougar Queen. Oprócz tego do zdobycia były tytuły: Miss Photo, Miss Personality i Miss Popularity.

Polki wróciły z jednym tytułem: Miss Popularity została Małgorzata Koszela-Żarska.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN