Styl życia

Przedświąteczny weekend pełen sportowych emocji. Sprawdź plan transmisji zawodów Pucharu Świata

Styl życia

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Miłośnicy sportów zimowych już od kilku tygodni z zapartym tchem śledzą zmagania walczących o cenne punkty skoczków narciarskich. Szwajcarski Engelberg to kolejna miejscowość na mapie podróży polskiej kadry. Relacja z alpejskiego ośrodka transmitowana będzie na platformach TVN Grupa Discovery. To jednak nie jest jedyna atrakcja, której mogą spodziewać się kibice zasiadający przed telewizorami w przedświąteczny weekend.

Puchar Świata w skokach narciarskich w Engelbergu

Przedświąteczny weekend na platformach TVN Grupa Discovery będzie przebiegał pod znakiem Pucharu Świata w skokach narciarskich w Engelbergu. Sportowa rywalizacja przeniosła się do Szwajcarii, gdzie rozegrane zostaną dwa kolejne konkursy indywidualne. Zawody transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze. Piątkowe kwalifikacje pokaże Eurosport 1 i Player, a niedzielne zmagania relacjonowane będą na żywo jedynie w Playerze.

W Szwajcarii zaprezentują się wszyscy najlepsi polscy skoczkowie, dla których będzie to wielki sprawdzian przed odbywającym się na przełomie roku Turniejem Czterech Skoczni. Po trzecim miejscu Kamila Stocha w Klingenthal czekamy na kolejne znakomite skoki Polaków. Rywalizację skomentuje znakomity duet Marek Rudziński – Igor Błachut.

Skoki narciarskie na antenie TVN

 Historia Turnieju Czterech Skoczni
Historia Turnieju Czterech Skoczni Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Zobacz wideo: Skoki narciarskie to ulubiony sport Polaków. Gwiazdy kibicują naszym skoczkom

Skoki narciarskie to ulubiony sport Polaków. Gwiazdy kibicują naszym skoczkom
Skoki narciarskie to ulubiony sport Polaków. Gwiazdy kibicują naszym skoczkom Gwiazdy kochają skoki narciarskie. Agnieszka Kotońska, Przemek Kossakowski i Robert Korzeniowski powiedzieli, dlaczego uwielbiają je oglądać.

Sportowe emocje w TVN, Eurosport 1 i Player.pl

Od początku sezonu TVN Grupa Discovery relacjonuje emocjonujące konkursy i kwalifikacje w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wszystkie zawody rozgrywane poza Polską transmitowane są w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze, a kwalifikacje oraz konkursy w Zakopanem w Eurosporcie 1 i Playerze.

Niezrównana oferta zimowa TVN Grupa Discovery obejmuje także między innymi Puchar Świata w narciarstwie alpejskim, biathlonie, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, narciarstwie dowolnym i snowboardzie. Wszystkie te wydarzenia transmitowane są w Playerze. Dzięki Zimowemu Pakietowi Sportowemu użytkownicy mogą wykupić dostęp do serwisu trwającego do końca marca i dać się porwać emocjom związanym ze sportami zimowymi, a także innymi pasjonującymi imprezami sportowymi na czele z tenisowym Australian Open i mistrzostwami Europy w piłce ręcznej mężczyzn.

Jakie atrakcje czekają na miłośników sportów zimowych w przedświąteczny weekend?

Piątek

15:30, skoki narciarskie kobiet, Ramsau, konkurs indywidualny, Eurosport w Playerze 17:00, skoki narciarskie mężczyzn, Engelberg, kwalifikacje, Eurosport w Playerze

Sobota

10:25, narciarstwo alpejskie, Val d'Isere, zjazd kobiet, Eurosport w Playerze 11:20, biegi narciarskie, Drezno, sprinty kobiet i mężczyzn, Metro, Eurosport w Playerze 13:00, biathlon, Le Grand Bornand, bieg pościgowy kobiet, Eurosport w Playerze 15:30, skoki narciarskie mężczyzn, Engelberg, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport w Playerze

Niedziela

11:00, narciarstwo alpejskie, Val d'Isere, supergigant kobiet, Eurosport w Playerze 12:30, biathlon, Le Grand Bornand, bieg masowy kobiet, Eurosport w Playerze 14:20, skoki narciarskie mężczyzn, Engelberg, kwalifikacje, Player 15:30, skoki narciarskie mężczyzn, Engelberg, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport w Playerze

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości