Styl życia

W Ustroniu powstała najcieplejsza restauracja w Polsce. Jak wygląda?

Styl życia

Reporter:
Katarzyna Jaroszyńska
W poszukiwaniu ciepła

Dni stają się coraz krótsze i coraz zimniejsze. W poszukiwaniu ciepła warto wybrać się do Ustronia. To właśnie tam powstała najcieplejsza restauracja. Budynek, w którym mieści się filia jednej z najpopularniejszych restauracji na świecie, został ubrany w sweter. Skąd wziął się ten niebywały pomysł?

Jak powstała najcieplejsza restauracja?

McDonald's to najbardziej rozpoznawalna sieć restauracji na świecie. Choć lokale budowane są w podobnym stylu, to ten, który znajduje się w Ustroniu, z całą pewnością mocno się wyróżnia. Został bowiem "ubrany" w gigantyczny sweter. - Przyczynek do tego jest jeden. Zawsze staramy się zrobić coś wyjątkowego w zimę. W szczególności, że ta zima ma trochę inny wymiar i to jest zawsze lepsza strona zimy. Teraz chcieliśmy stworzyć najprzyjemniejszą i najcieplejszą restaurację - powiedział w Dzień Dobry TVN Jakub Strutyński z McDonald's Polska.

Sam pomysł kształtował się przez cztery miesiące. Natomiast ubranie budynku zajęło ponad 28 dni, uczestniczyło w tym ok. 50 osób, ale zaangażowanych było znacznie więcej.

Z czego zbudowane jest wnętrze restauracji?

Warto dodać, że ozdobione zostało także wnętrze lokalu. - Cała restauracja zbudowana jest z włóczki. To tak naprawdę jest wszystko po to, żeby ubrać restaurację w taki najbardziej przyjemny, przytulny sweter - powiedział nasz rozmówca. Mimo że lokal wygląda inaczej, to w jego działaniu nic nie zmieniło. Każdy miłośnik McDonald's - już od najbliższego poniedziałku, 21 listopada przez tydzień - może tu przyjść i zjeść posiłek. - Najbardziej słynnego i klasycznego burgera drwala, który otwiera nasz sezon zimowy - dodał nasz rozmówca.

Warto dodać, że to nie jest pierwszy raz, gdy McDonald's przygotował coś niezwykłego dla swoich klientów. - Pierwszy raz cztery lata temu pojawiliśmy się z kulą śnieżną w Lublinie. Kolejne przedsięwzięcia, to była najdłuższa lodowa zjeżdżalnia w Gdańsku. W zeszłym roku odwiedziliśmy Toruń z prawdziwie lodową restauracją - powiedział Jakub Strutyński.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Katarzyna Jaroszyńska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości